6 pozycji seksualnych kobiety po prostu nienawidzą

1. Pozycja misjonarska

Co jest złe

Tutaj wszystko jest oczywiste: ta pozycja po prostu nie oznacza stymulacji łechtaczki, co dla większości kobiet oznacza brak przyjemności.

Jak naprawić

Wyjściem jest zastosowanie techniki dopasowywania się do współżycia. Ta pozycja jest bardzo podobna do pozycji misjonarskiej, ale bardziej odpowiada na potrzeby partnera. Wikijak.pl szerzej o technice opowiedział w artykule o najlepszych pozycjach na kobiecy orgazm.

2. Styl na pieska

Co jest złe

Kiedy ty cieszysz się głęboką penetracją, partner może wić się z bólu, ponieważ penis (szczególnie duży) w tej pozycji mocno uderza w szyjkę macicy.

W dodatku ta pozycja zdecydowanie nie jest intymna i intymna. Dla niektórych dziewczyn jest to wyraźna wada.

Jak naprawić

Aby uniknąć zranienia partnera, staraj się naciskać powoli i niezbyt głęboko. Aby pozy było bardziej intymne, pocałuj damę, pogłaszcz ją po włosach i plecach.

Innym wyjściem jest niewielka zmiana pozycji i po prostu leżenie na górze: w ten sposób twoje ciała będą się mocniej dotykać, a szybkość i głębokość penetracji automatycznie się zmniejszą.

I oczywiście nie zapomnij pogłaskać łechtaczki. W tej pozycji jest to całkiem wygodne.

3. Amazonka

Co jest złe

Powodem jest niepewność. Kobiety często myślą o swoim ciele podczas seksu iw tej pozycji budzi to największy niepokój: podczas gdy partner wyobraża sobie, że jej klatka piersiowa i żołądek drżą, jej pożądanie gwałtownie spada.

Jak naprawić

Pierwszą rzeczą, jaką powinien zrobić mężczyzna, jest wyjaśnienie partnerowi, że ma bzika na punkcie jej ciała. Okazuj hojne komplementy przed, w trakcie i po zakończeniu procesu. Oczywiście problemów z niską samooceną nie rozwiązuje się kilkoma słodkimi słowami, ale z czasem można liczyć na efekt.

Innym ekstrawaganckim sposobem jest zasugerowanie seksu z zawiązanymi oczami. Być może to nieco wyzwoli dziewczynę.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, najlepiej po prostu zasugerować inną pozę.

4. Odwrócona kowbojka

Co jest złe

Kąt penetracji w tej pozycji jest nietypowy, więc dla wielu kobiet może to być nieprzyjemne. Ponadto stymulacja łechtaczki ponownie nie jest tutaj możliwa.

Jak naprawić

Paradoksalnie, być może najlepszą alternatywą byłby styl na pieska (z sugerowanymi powyżej ulepszeniami). Istota jest prawie taka sama, ale jest więcej okazji do kobiecej przyjemności.

5. Odwrócona kowbojka na plecach

Co jest złe

Do wad poprzedniej pozycji dodaje się fakt, że partner musi wykonać duży wysiłek fizyczny. Nie każdy może to zrobić.

Jak naprawić

Jeśli chcesz przyjąć bardziej zrelaksowaną pozycję bez zmęczenia dziewczyny, dobrą alternatywą jest pozycja „łyżkowa” z boku. Idealny, aby zrobić sobie przerwę i kontynuować z odnowionym wigorem.

6. Poza 69

Co jest złe

Wiele kobiet ma trudności ze zrelaksowaniem się i dobrą zabawą podczas wzajemnego seksu oralnego.

Jak naprawić

Elementarne: pieszczą się nie w tym samym czasie, ale po kolei. Jeśli po orgazmie nie jesteś już w stanie podjąć działań, logiczne jest pominięcie tej kobiety.

Dodaj komentarz