6 sekretów idealnej pozycji 69

Poza 69 to zabawna, ale kontrowersyjna wersja zabawy seksualnej. Wystarczy posłuchać skarg użytkowników Reddita : „Zbyt niewygodne, niezręczne. Nie mogę skoncentrować się na własnej przyjemności, bo jednocześnie muszę aktywnie poświęcać czas dziewczynie.”

„Mój partner uwielbia tę pozycję, ale mam słabe mięśnie pleców i jestem zbyt zmęczony będąc na górze”. „Nie mogę pozbyć się myśli, w jakiej formie obserwuje mnie mój partner. Ponadto, gdy jestem na górze, nogi są napięte i przez to nie można mieć orgazmu.” "Nienawidzę jej".

Cóż, twierdzenia o tej pozie są często naprawdę dobrze uzasadnione. Można je jednak zminimalizować, jeśli podejdziesz do procesu nieco ostrożniej. Oto kilka trików na życie, które pomogą Ci zakochać się we wspaniałej 69.

1. Zacznij od prysznica

Możesz to zrobić sam – jeśli chcesz dokładnie, bez wścibskich oczu, przeprowadzić zabiegi higieniczne w okolicach intymnych. Jest to możliwe dla dwojga: w tym przypadku wspólny prysznic może być ekscytującym elementem gry wstępnej.

Nawiasem mówiąc, jeśli wy dwoje poszliście pod prysznic, możecie poprosić partnera, aby odpowiednio was „tam” umył. Pomoże to pozbyć się zmartwień o to, jak będziesz wyglądać w jego oczach w pozycji 69.

2. Włącz się do gry

Istnieją poważne praktyki seksualne. Są czasy na rozważny, pilny seks. Ale w pozycji 69 wcale o to nie chodzi. Nie nastawiaj się na to jak na pracę. To zabawne. Rozpieszczanie. Delikatna gra, która staje się ciekawsza, im więcej zawiera improwizacji.

Wypróbuj na przykład tę opcję. Połóż swojego partnera na łóżku tak, aby jego głowa zwisała lekko nad krawędzią. Wejdź na podłogę obok niego, zacznij od namiętnego pocałunku. Następnie powoli, kontynuując pieszczoty i całowanie centymetr po centymetrze, przesuwaj się po jego ciele, aż usta dosięgną pachwiny.

Kiedy tak się stanie, twoje biodra będą blisko twarzy twojego partnera. Pozycja wyjściowa dla idealnego 69 jest gotowa.

3. Nie zapomnij, że masz ręce

Pozycja 69 może naprawdę wydawać się nudna, jeśli w niej pracujesz tylko językiem i ustami. Ale masz ciepłe dłonie i delikatne palce – nie zapomnij o nich!

Kiedy twoje usta i język potrzebują przerwy, zrób im przerwę, pieszcząc rękami krocze i jądra (lub pochwę) partnera.

4. Użyj małego wibratora

Seks oralny w pozycji 69 nie jest zbyt wygodny, a wibrator może Cię zastąpić, jeśli zmęczą się zarówno usta, jak i język i palce. Dodatkowo małe dildo wniesie świeże doznania do Twojej intymnej zabawy.

5. Zapamiętaj opcję „z boku”

Pionowa pozycja 69, z jednym partnerem leżącym na plecach, a drugim wiszącym nad nim, jest dobra do szybkiego seksu oralnego. Ale jeśli planujesz zrobić z 69 „danie główne”, czyli poświęcić mu więcej niż kilka minut, lepiej wybrać inną pozycję – leżąc na boku.

W takim przypadku nie musisz obciążać mięśni pleców ani nóg. Możesz również wykorzystać swoje biodra jako poduszkę – aby szyja nie bolała.

6. Po prostu ciesz się

Nie należy spodziewać się 69 oszałamiających orgazmów: w tej pozycji naprawdę trudno jest skoncentrować się na własnych uczuciach. Ona jest bardziej dla zabawy. Aby zbadać ciało partnera. Za poznanie siebie – jak bardzo jesteś gotów zaufać ukochanej osobie.

Spróbuj się dobrze bawić w tej grze edukacyjnej. Eksperymentuj, działaj delikatnie lub zdecydowanie, aktywniej używaj języka lub skup się na ruchach ssących ust. Rób to, co Cię interesuje i pozwól swojemu partnerowi zrobić to samo.

69 to jedna z najbardziej intymnych pozycji seksualnych i może dać Ci niesamowite poczucie intymności. Skorzystaj z tego.

Dodaj komentarz