7 najlepszych pozycji na ostry seks

Hardcorowa zabawa w łóżku ma kilka wyraźnych zalet Szorstkich rzeczy: Zrozumienie agresywnego seksu dobrowolnego nad zwykłym seksem.

  • Dziewczyny zgłaszają, że szybciej osiągają orgazm, jeśli ich partner jest niegrzeczny i agresywny.
  • Mężczyźni twierdzą, że doświadczają więcej fizycznej przyjemności, przyjmując rolę dominującej siły.

Oczywiście nie jest to gwarancją, że uderzy Cię ostry seks. Warto jednak spróbować choć raz. Oczywiście, przestrzegając pewnych środków bezpieczeństwa.

Rzeczy do rozważenia przed uprawianiem ostrego seksu

Uzyskaj zgodę

Ostry seks to intymna zabawa, a nie przemoc. Jej zadaniem jest urozmaicenie i stanie się przyjemnością dla obu stron. Więc upewnij się, że twój partner nie ma nic przeciwko, zanim dodasz trochę sztywności.

Zgoda musi być wyrażona jednoznacznie. Na przykład coś takiego: „Tak, też chcę spróbować”. Jeśli po prostu czujesz, że twój partner nie będzie miał nic przeciwko, to się nie liczy.

Wymyśl słowo stop

Ostry seks nie jest techniką BDSM (oryginalnie opiera się na zadawaniu bólu i poniżaniu). Szorstkość w tym przypadku ma raczej na celu podkreślenie pasji partnerów. Konwencjonalnie: mężczyzna tak bardzo pragnie swojej kobiety, że nie może się powstrzymać, dlatego bez preludiów podnosi jej spódnicę i wchodzi z mocnym pchnięciem. A kobieta z kolei tak bardzo pragnie mężczyzny, że nie może się mu oprzeć.

Jednak ostry seks może być również bolesny. I ważne jest, aby dominujący partner wyraźnie rozumiał, kiedy musi przestać. Aby to zrobić, z góry ustal słowo stop – krótkie wyrażenie, po usłyszeniu którego oboje natychmiast zatrzymacie grę seksu.

W BDSM słowo „czerwony” jest często używane przez analogię z czerwonym sygnałem drogowym. Jeśli nic innego nie przychodzi ci do głowy, pożycz ten termin zatrzymania.

Przygotuj się na zmianę ról

Powiedzmy to jeszcze raz: ostry seks to przede wszystkim gra. I każdy z kochanków ma w tym swoją rolę. Tradycyjnie mężczyzna działa jako silny i dominujący macho, który bierze swoje, a dziewczyna to delikatna księżniczka zmuszona do poddania się męskiej presji.

Ale to nie jedyna możliwa opcja. Konserwatywny patriarchat od dawna dominuje, więc dziewczyna może zachowywać się jak surowa i dumna Amazonka, triumfująca nad uległym więźniem. Oczywiście na życzenie obu stron.

Pamiętaj, że ostry seks to nie tylko stosunek.

Istotą tego rodzaju intymności nie jest szorstki stosunek. I fakt, że jeden partner demonstruje całkowitą władzę nad drugim. A także w tym, że obie strony są tak chętne, że nie mogą powstrzymać swoich impulsów. Dlatego gra wstępna jest często (nie zawsze) nieobecna. "Wziął ją szorstko, bez wstępnych pieszczot" – takie epizody można znaleźć w wielu powieściach kobiecych i sądząc po nakładzie, panie je lubią.

Ostry seks może również towarzyszyć:

  • Klapsy w pośladki. Ten element zabawy miłosnej nazywa się klapsami.
  • Zadrapania. Te, które zostawiają kobiece pazury na męskim grzbiecie. Najważniejsze, żeby nie przesadzić.
  • Szczypiący. Zalecenie jest takie samo jak w poprzednim akapicie – przy gryzieniu klatki piersiowej, szyi lub ucha partnera nie przesadzaj.
  • Ciągnięcie za włosy. Niektóre dziewczyny podniecają się, gdy mężczyzna zbiera ich włosy w pięść i tym samym zyskuje nad nimi jeszcze większą kontrolę. Ale pamiętaj: jeśli jesteś mężczyzną i zamierzasz spróbować takiej sztuczki, wcześniej zapytaj swoją partnerkę o opinię w tej sprawie. Lub przynajmniej uważnie obserwuj swoją reakcję i bądź gotowy do rozluźnienia włosów w dowolnym momencie.
  • Niegrzeczne słowa. Wulgaryzmy wypowiedziane do ucha mogą czasami zwiększyć stopień zabawy miłosnej. O ile oczywiście partnerowi to nie przeszkadza.

Pożycz z tych technik te, które wydają Ci się najbardziej ekscytujące.

Zadbajcie o siebie nawzajem po zakończeniu

Ostry seks wygląda jak gwałt. Po tym podwładny partner może czuć się bezbronny, „wykorzystany”. Aby seks nie pozostawił negatywności, zakończ go czułym pocałunkiem i spędź trochę czasu na przytulaniu i rozmowie.

Jakie są najlepsze pozycje do ostrego seksu?

W tych pozycjach kontrola jednego partnera nad drugim jest najbardziej widoczna.

1. Styl na pieska

Pozycja kolanowo-łokciowa ma dziesiątki opcji. Ale wszystkich łączy jedno – pełna kontrola nad sytuacją ze strony mężczyzny.

Dodatkowe bonusy: maksymalna możliwa głębokość penetracji, piękny obrazek (na pieska wygląda bardzo estetycznie w lustrze) i mobilność (w tej pozycji można uprawiać seks prawie wszędzie: nawet w sypialni, nawet w kuchni, nawet podczas przerwy w pracy w biurze, nawet na leśnej polanie).

2. Misjonarz z podniesionymi nogami

Czasami ta poza nazywana jest „oficerem”: kobieta leży na plecach, mężczyzna jest nad nią, jej nogi są na jego ramionach, jak szelki.

W tej pozycji dziewczyna jest całkowicie na łasce swojego partnera. To on reguluje głębokość i kąt wejścia, a jednocześnie bez zbędnych wysiłków trzyma partnera, z łatwością tłumiąc najmniejszy opór.

3. Człowiek z tyłu

Klasykiem gatunku jest odcinek z filmu „Ostatnie tango w Paryżu”. To prawda, że bohaterowie Marlona Brando i Marii Schneider uprawiali ostry seks w formie analnej. Możesz pożyczyć ich rozwiązanie lub wybrać bardziej tradycyjną opcję.

4. Na stole

Podobnie jak w przypadku stylu na pieska, seks ma mnóstwo opcji na stole. Najbardziej odpowiedni do ostrego seksu wygląda tak: mężczyzna odwraca kobietę plecami do siebie, pochyla ją do powierzchni stołu i opierając się na partnerze z góry, wchodzi od tyłu.

5. Amazonka

Idealny w przypadku, gdy partnerem dominującym jest kobieta. „Osiodławszy” mężczyznę, może w pełni poczuć się panią sytuacji, ponieważ to „jeźdźca” reguluje tempo, kąt i głębokość wjazdu.

Ale mężczyzna w tej pozycji też jest w stanie kontrolować: wystarczy, że ściśnie dłońmi przedramiona swojej partnerki – i wtedy może dosłownie wepchnąć ją na swojego penisa.

6. Stanie z naciskiem na ścianę

Dziewczyna stoi pod ścianą, opierając się na plecach. Mężczyzna unosi jej nogę i trzymając ją pod udem wchodzi.

W takiej pozycji partnerowi trudno jest utrzymać równowagę, więc dziewczyna jest dosłownie w rękach mężczyzn i jest zmuszona do posłuszeństwa.

7. Seks oralny

Idealna „szorstka” opcja: mężczyzna stoi trzymając za głowę klęczącą przed nim kobietę. To uległa poza, w której partner ma prawie całkowitą kontrolę nad tempem i głębokością wejścia.

Dodaj komentarz