7 najlepszych pozycji na seks w trójkącie

Seks w trójkącie jest nieco trudniejszy niż zwykle, ponieważ musisz zrównoważyć trzy ciała naraz na tym samym łóżku. Fizycznie nie jest to łatwe. Przedstawione poniżej pozy będą dobrą pomocą przy takim wydarzeniu i pomogą wszystkim zaangażowanym w ten proces dobrze się bawić.

Podwójna kowbojka

Jak to zrobić

Facet leży na plecach (lepiej podłożyć mu poduszkę pod głowę). Jeden z partnerów przyjmuje pozę jeźdźca, drugi siada na twarzy partnera.

plusy

Wszystkie trzy są jak najbliżej siebie. Kobiety mają również możliwość pieszczot lub, zmieniając nieco swoją pozycję, odwracają się. Ta ostatnia opcja może być szczególnie przydatna, gdy jedna z dziewczyn poczuje ukłucie zazdrości.

podglądaczem

Jak to zrobić

Mężczyzna i jedna z kobiet uprawiają seks w dowolnej pozycji, która im odpowiada. Drugi partner obserwuje proces i masturbuje się. W takim przypadku zabawka erotyczna będzie niezwykle przydatnym dodatkiem.

plusy

To dobra opcja dla osób, które mają trójkąt po raz pierwszy, zwłaszcza dla dziewczyny, która jest zaproszona do pary. Ma więc możliwość rozgrzania się przed pełnym wejściem do gry.

Partner, który lubi patrzeć, lub para, która włącza się, gdy na nie patrzy, również pokocha tę pozycję.

Podwójna penetracja

Jak to zrobić

Jedna dziewczyna leży na drugiej w pozycji misjonarskiej. Facet klęczy i penetruje po kolei każdego z partnerów.

plusy

Poza jest szczególnie dobra dla kobiet, które chcą zwracać na siebie uwagę. Mężczyzna oprócz penetracji może obserwować, pieścić siebie lub swoje partnerki.

Podwójny piesek

Jak to zrobić

Dziewczyny klęczą jedna po drugiej i opierają się na rękach. Facet penetruje jedną z nich od tyłu, ona pieści oralnie drugą partnerkę.

plusy

Doskonała pozycja dla tych, którzy w ogóle nie przepadają za waniliowym seksem. Ponadto, jeśli stały partner chce ograniczyć kontakt mężczyzny z zaproszoną dziewczyną do minimum, jest to najbardziej odpowiednia opcja. Ale oczywiście musisz wcześniej wynegocjować stopień intymności z nowym partnerem.

Stojąc-siedząc-leżąc

Jak to zrobić

Jedna z dziewczyn leży na łóżku bliżej krawędzi. Mężczyzna wstaje i penetruje ją. Drugi partner siada pierwszy na twarzy.

plusy

Poza szczególnie spodoba się dziewczynie, która uwielbia robić minetę, a jednocześnie chce być w centrum uwagi partnera. Reszta też nie zostanie zmarnowana.

Piesek deluxe

Jak to zrobić

Mężczyzna i jedna z kobiet przybierają pozę na pieska. Drugi partner leży na jej plecach. Pierwszy ustnie pieści drugi.

plusy

Ta poza łączy w sobie zalety dwóch poprzednich. A także nadaje mężczyźnie piękny wygląd.

69 + 1

Jak to zrobić

Dziewczyny są w pozycji 69. Mężczyzna penetruje jedną z nich od tyłu.

plusy

Chociaż ta pozycja może wymagać pewnych umiejętności, pozwala partnerom być jak najbliżej siebie. Jednak kobiety na tym stanowisku są bardziej skupione na sobie. Ale dla wielu mężczyzn jest to bardziej plus niż minus.


Jeśli myślisz o trójkącie, koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem na ten temat. Znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie ważne pytania i być może będziesz w stanie podjąć ostateczną decyzję, czy praktykować tę formę intymności.

Dodaj komentarz