7 najlepszych pozycji seksualnych w samochodzie

1. Odwrócona kowbojka

Tę pozycję można wykonać na tylnym siedzeniu, składając oparcie siedzenia pasażera do przodu. Obaj partnerzy mogą używać tego krzesła jako podparcia – w ten sposób będzie wygodniej.

plusy

Podczas gdy kobieta kontroluje cały proces, mężczyzna czerpie przyjemność.

2. Siedzenie

Poza podobna do poprzedniej, ale bardziej zwarta. Lepiej zrobić to na tylnym siedzeniu.

plusy

Zalety poprzedniej pozycji plus więcej możliwości na dodatkowe pieszczoty.

3. Kołyska

W wersji klasycznej mężczyzna siedzi w pozycji lotosu, kobieta jest na górze i obejmuje go nogami. Jeśli zrezygnujemy z zawiłości kończyn dolnych, to tę pozycję można łatwo powtórzyć w samochodzie.

plusy

Kołyska to intymna i zmysłowa pozycja idealna do wolnego seksu. Jeśli się nie spieszysz, całkiem możliwe jest włączenie go do swojego maratonu seksualnego i na przemian z bardziej aktywnymi pozycjami.

4. Amazonka

Pozycja „Kobieta na górze” jest dość łatwa do wykonania na tylnym siedzeniu. Jeśli zwiążesz ręce swojego partnera pasem bezpieczeństwa, stanie się to jeszcze ciekawsze.

plusy

Dla niej pełna kontrola, dla niego odpoczynek i piękny widok.

5. Łyżki

Kolejna łatwa poza na tylnym siedzeniu.

plusy

Dość zrelaksowana i wygodna pozycja dla obojga partnerów. Ponadto w tej pozycji jest mniejsze prawdopodobieństwo, że zostaniemy zauważeni.

6. Król szos

Lodzik dla kierowcy to niesłabnący klasyk. Najważniejsze to być ostrożnym: zdecydowanie nie musisz tego robić po drodze. Cóż, zadbaj o swoją głowę.

plusy

Nazwa mówi sama za siebie: partner naprawdę poczuje się jak król szos.

7. Styl na pieska

Ta pozycja może być wykonywana nie tylko z tyłu, ale także na przednim siedzeniu, jeśli oparcie jest złożone do tyłu.

plusy

Głęboka penetracja, możliwość dodatkowej stymulacji i oczywiście nieokiełznana namiętność.


Upewnij się, że samochód jest wyłączony przed jazdą próbną w tych pozycjach, inaczej przygoda nie będzie przyjemna. Jeśli to możliwe, połóż na siedzeniu czysty ręcznik lub koc: nikt nie potrzebuje dodatkowych zarazków. I nie zapomnij znaleźć zacisznego zakątka, jeśli nie chcesz, aby przeszkadzano Ci w najciekawszym miejscu.

Dodaj komentarz