7 wskazówek, jak sprawić, by seks pod prysznicem był idealny?

1. Ogranicz się do gry wstępnej

Jeśli czujesz się niekomfortowo, nie możesz znaleźć odpowiedniej pozycji, a pomysł na seks pod prysznicem zaczyna denerwować, kończysz na wzajemnych pieszczotach. Dotykanie partnera, zabawa z mydlinami, całowanie pod strumieniami wody, masaż – to głęboko podnieci jedno i drugie.

A kiedy dobrze się bawisz, możesz przenieść się w bezpieczniejsze miejsce, takie jak sypialnia. Tam i kontynuuj.

2. Unikaj mydła

Smarowanie się nawzajem jest bardzo erotyczne, ale tylko na etapie gry wstępnej. Jeśli chodzi o stosunek, odsuń żel pod prysznic. Jeśli dostanie się do krocza, będzie silnie drażnić błonę śluzową.

Nigdy nie używaj kosmetyków jako smaru.

W przeciwnym razie noc miłości zamieni się w koszmar.

3. Przygotuj prezerwatywę wcześniej

Rozerwanie opakowania mokrymi rękami nie jest zbyt wygodne. Gdy będziesz się bawić, wszelki romans zniknie. Dlatego wcześniej wyjmij prezerwatywę i połóż ją obok, aby móc ją szybko podnieść.

I tak, środek antykoncepcyjny jest koniecznością. Nie zakładaj, że woda zakłóci plemniki i zapobiegnie ciąży. To nie jest prawda. Dodatkowo prezerwatywa ochroni Cię przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

4. Nie zapomnij o smarze

Możesz pomyśleć, że to niepotrzebne: prysznic jest już wystarczająco wilgotny. Ale woda nie jest smarem, nie sprawi, że penetracja będzie miękka i przyjemna. Wręcz przeciwnie, płyn zmyje naturalne wydzieliny.

Z tego powodu w pochwie pojawi się suchość, a seks doprowadzi do mikropęknięć.

Jeśli używasz innych metod niż prezerwatywy, użyj lubrykantu na bazie silikonu. W przeciwieństwie do smaru na wodzie nie zmywa się.

Jednak silikon niszczy lateks, więc z prezerwatywą można stosować tylko lubrykant na bazie wody. Prysznic będzie musiał zostać wyłączony lub usunięty, aby rozpryski nie spadły na genitalia.

5. Bądź ostrożny

Seks pod prysznicem jest traumatyczny. Tutaj możesz łatwo spaść, uderzyć lub przypadkowo zburzyć półki z akcesoriami do kąpieli. Staraj się unikać gwałtownych ruchów i nie opieraj się o śliskie powierzchnie, takie jak krawędzie wanny lub zlewu.

Umieść dywanik lub ręcznik pod stopami, aby zapobiec poślizgnięciu się na gładkiej podłodze.

6. Wybierz odpowiednią pozę

Na kolanach

Ta pozycja do seksu oralnego pod prysznicem jest najwygodniejsza, inne są trudniejsze do wdrożenia. Mężczyzna wstaje na pełną wysokość, a kobieta siada na kolanach. W tej pozycji dziewczyna może nie tylko sprawiać przyjemność swojemu partnerowi, ale także stymulować jej łechtaczkę palcami lub seks zabawką.

Stojący na pieska

Kobieta pochyla się do przodu, kładzie ręce na ścianie. Mężczyzna wchodzi do niej od tyłu. W tej pozycji partner może pieścić biodra, plecy, brzuch i klatkę piersiową dziewczynki, a także stymulować łechtaczkę.

Piesek stojący pochylony

Ta opcja jest bardziej skomplikowana: wszystko jest dokładnie takie samo jak w poprzedniej pozie, tylko partnerka kładzie ręce na podłodze.

Twarzą w twarz

Kobieta stoi z podniesioną nogą i narzuconą na mężczyznę. Jedną ręką podpiera biodro ukochanej, a drugą obejmuje jej talię. W tej pozycji dziewczyna musi zachować równowagę, dlatego lepiej ćwiczyć pozę przy ścianie lub innej powierzchni, na której można się oprzeć. Plus jest taki, że partnerzy mogą się wygodnie całować.

Balerina

Ta pozycja jest dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego i innego. Ale wymaga od dziewczyny elastyczności i zręczności, bo jedną nogę trzeba przerzucić przez ramię partnera. Mężczyzna w tym momencie trzyma kobietę za biodra lub pośladki. Jeśli nie jesteś pewien, czy możesz to zrobić, najpierw poćwicz w sypialni.

Na stojąco

Obaj partnerzy stoją prosto, mężczyzna za kobietą. Jeśli masz małą kabinę prysznicową, w której nie możesz się odwrócić, jest to jedyna wygodna pozycja. Nadaje się nie tylko do seksu penetracyjnego, ale także do wzajemnej masturbacji.

Ośmiornica

Kolejną pozycję można wypróbować siedząc pod strumieniami wody. Mężczyzna siada z lekko rozstawionymi nogami i zgiętymi w kolanach. Ciało trzymane jest prosto lub lekko odchylone do tyłu, opiera się dłońmi o dno wanny. Dziewczyna siada między udami ukochanego i zarzuca mu nogi na ramiona. Aby utrzymać równowagę, ściąga ramiona do tyłu w taki sam sposób jak partner.

Lotos

Nadaje się również do seksu w wannie lub w przestronnej kabinie prysznicowej. Partner siedzi na podłodze ze skrzyżowanymi lub zgiętymi nogami. Dziewczyna wdrapuje się na jego kolana i przytula go biodrami. W tej pozycji wygodnie jest się przytulić i pocałować.

7. Wybierz wodoodporne zabawki erotyczne

Jeśli zdecydujesz się pomóc sobie wibratorem, najpierw upewnij się, że można go używać w takim środowisku. Asortyment wodoodpornych stymulantów jest teraz ogromny. Cóż, jeśli nie masz pod ręką odpowiedniej zabawki, użyj słuchawki prysznicowej: strumienie ciepłej wody są bardzo ekscytujące.

Dodaj komentarz