7 zasad najlepszego szybkiego seksu w Twoim życiu

„Szybki seks” (z angielskiego szybko – szybko) jest łatwy do zrobienia nie mniej żywy i niezapomniany niż seks z długą grą wstępną i przemyślanymi pieszczotami. Wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad. Ale najpierw trochę teorii.

Czego potrzebujesz do szybkiego orgazmu

Jeśli mówimy o zdrowym mężczyźnie, wszystko jest proste: aby z dużym prawdopodobieństwem uzyskać relaks, wystarczy odbyć stosunek seksualny z kobietą, która to lubi.

W przypadku dziewcząt sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana. Wyzwalaczem kobiecego orgazmu jest nie tyle fizjologia (choć odgrywa ona również ważną rolę), ale aspekty psychologiczne. wikijak.pl opisał już jak najwięcej szczegółów o kobiecym orgazmie. Dlatego podamy krótki fragment wypowiedzi guru współczesnej seksuologii Masters and Johnson: Research, Study & Technique Williama Mastersa i Virginii Johnson, autorów książki „Masters and Johnson on Love and Sex”.

Oto pięć warunków, aby kobieta miała orgazm.

  • Brak anorgazmii – fizjologiczna niemożność doświadczania orgazmu.
  • Sympatia dla partnera jako dominująca emocja. Jeśli są uczucia, ale kobiecie przeszkadzają inne doświadczenia – niepokój o to, jak wygląda, brak zaufania do mężczyzny, czy np. niepokój z powodu nieprzedłożonego na czas zgłoszenia – osiągnięcie orgazmu jest prawie niemożliwe.
  • Pragnienie fizycznej intymności. Mówiąc najprościej, kobieta musi być podniecona.
  • Rozumienie przez partnera psychologicznych cech kobiety. Komfort psychiczny jest kluczowym czynnikiem w Determinantach kobiecych orgazmów seksualnych , bez których kobiecy orgazm jest prawie niemożliwy.
  • Partner, który dobrze zna strefy erogenne kobiety i jej preferencje seksualne.

7 ważnych zasad szybkiego seksu

1. Połóż fundament

„Quickie” będzie tak jasne i skuteczne, jak to tylko możliwe, tylko jeśli dobrze znasz swoje ciała i preferencje. I oczywiście macie wzajemne zaufanie. Więc przed szybkimi odcinkami seksu poświęć trochę czasu, aby lepiej się poznać.

2. Wybierz lokalizację

Najsmaczniejszą rzeczą w szybkim seksie jest jego spontaniczność. Nie oznacza to jednak, że w pierwszej napotkanej lokacji możecie rzucić się na siebie. Prawdopodobnie nie będziesz chciał znaleźć na YouTube filmu erotycznego z Tobą, więc samochód na publicznym parkingu lub trawnik w parku nie jest najlepszą opcją.

Wybierz nieoczekiwane, ale ustronne miejsce. Może to być gabinet zamknięty na chwilę. Zamknięta przymierzalnia w półpustym sklepie. Toaleta w niezatłoczonej kawiarni. Stół łazienkowy lub kuchenny – podczas snu dzieci. Samochód jest również w porządku, jeśli ma przyciemnione szyby i zaparkujesz gdzieś z dala od zatłoczonych ulic.

Strach przed zaskoczeniem nie powinien przewyższać twojego wzajemnego przyciągania.

3. Wcześniej pomyśl o wygodnym ubraniu.

Są tylko cztery wymagania: da się łatwo odpiąć, nie rwie się, nie da się go zapamiętać, a przypadkowe ślady namiętności nie będą na nim zbyt widoczne. Na przykład najwygodniejszym kobiecym uniformem na szybki numerek jest spódnica i pończochy (nie rajstopy).

4. Zadbaj o podniecenie

Szybki seks nie wymaga gry wstępnej. Dlatego, aby proces przebiegał sprawnie, musicie się wcześniej przygotować.

Intymna korespondencja w komunikatorach może pobudzić pobudzenie. Albo gorący szept do ucha, podczas gdy ręka jakby przez przypadek dotyka intymnych miejsc. Lub pieszczoty, gdy szukasz wygodnego miejsca do parkowania lub siedzenia przy stoliku w kawiarni. Znajdź swoją opcję przygotowania.

Miej ze sobą intymny lubrykant na wypadek, gdyby kobieta nie była wystarczająco podniecona.

5. Znajdź wygodną pozycję

Kamasutra nie nadaje się do spontanicznego seksu. Zatrzymaj się na klasycznych, szybkich i korzystnych opcjach:

  • partnerzy twarzą w twarz – kobieta stoi przed mężczyzną, opierając się o pionową powierzchnię, siada przed nim na stole lub siada na kolanach;
  • poza „człowiek od tyłu”.

6. Używaj technik, które mogą działać.

Być może twój partner się podnieca, kiedy mówisz mu o nieprzyzwoitościach. Lub szybko osiąga szczyty z seksu oralnego. Znasz swojego ukochanego lepiej niż ktokolwiek inny, więc używaj dokładnie tej techniki, która na pewno będzie dla niego dobra.

7. Pamiętaj o higienie

Przygotuj papier lub wilgotne chusteczki. Pomoże Ci to szybko pozbyć się śladów spontanicznego seksu i bez skrępowania wrócić do normalnego (choć mdłego po doświadczeniu) życia towarzyskiego.

Dodaj komentarz