Dlaczego potrzebujesz huśtawki seksualnej i jak prawidłowo z niej korzystać

Co to jest huśtawka seksu

Seks huśtawka to system pętelek, pasków, wiązań, a czasem łańcuchów, który pozwala kochać się dosłownie w powietrzu. Dzięki nim możesz przetestować nowe, wcześniej niedostępne pozycje i wnieść odrobinę ekstremalności do swojego życia intymnego.

Dla kogo jest huśtawka seksu?

Seks huśtawka z pewnością przypadnie do gustu tym, których pociąga:

  • Różnorodność. Regulując wysokość huśtawki i eksperymentując z różnymi kątami nachylenia, każdego dnia możesz doświadczać nieoczekiwanych wrażeń.
  • Kultura BDSM. Huśtawka niemal całkowicie pozbawia jednego z partnerów inicjatywy i mobilności. A drugi przekręca je, jak chce.
  • Seks oralny. Dzięki odpowiedniej wysokości możesz wygodnie uprawiać seks oralny bez obciążania szyi.
  • Umiejętność wykonywania tarcia podczas trzymania partnera w wadze. W normalnych warunkach na to stanowisko może sobie pozwolić tylko bardzo silny mężczyzna. A partner powinien być dość miniaturowy. Ale z huśtawką każdy może to zrobić, a waga dziewczyny nie jest tak krytyczna.

Jakie są huśtawka seksu

Uchwyt do drzwi

Mocowanie takiej huśtawki jest bardzo proste: wystarczy zarzucić końce pasów z rurkami zatyczkowymi na górę drzwi, a następnie szczelnie je zamknąć. Długość pasów można regulować. Ważne jest, aby drzwi otwierały się do środka pomieszczenia, a nie na zewnątrz, w przeciwnym razie wszystko skończy się nieprzyjemnym upadkiem.

Po zamontowaniu dziewczyna siada na miękkim siedzeniu twarzą lub plecami do partnera, wkładając nogi w pętle i trzymając rękoma paski lub specjalne pętle na dłonie. Stan zawieszenia otwiera nowe możliwości seksu analnego i minetki.

Główną zaletą jest szybki montaż, który zajmuje maksymalnie kilka minut. A po seksie huśtawkę równie szybko można schować do szafy. Spośród minusów warto zwrócić uwagę na ogólną zawodność projektu oraz ograniczoną liczbę możliwych ruchów i póz. W rzeczywistości ta zabawka jest zawieszeniem, a nie pełnym huśtawką.

Montaż sufitowy

Na huśtawce zwisającej z sufitu możesz poruszać się w przód-tył, lewo-prawo, a także obracać się do woli – 360 stopni. Z reguły projekt składa się z pętli udowych i wiązań na pośladki i plecy. Na górze znajduje się poprzeczka do trzymania rękami.

Oprócz systemu pasów i szlufek są bardziej komfortowe opcje – z wygodnym hamakiem lub platformą, na której można się oprzeć.

W zależności od modelu można go zamontować na jednym, dwóch, trzech lub czterech hakach. Im więcej, tym bardziej niezawodny. W każdym razie przed zabawą będziesz musiał zainstalować haki kotwiące w betonowym suficie, aby mogły utrzymać dorosłego. Lub użyj gotowego poziomego paska.

Szelki

Zaimprowizowana huśtawka nie jest zawieszona na suficie lub drzwiach, ale na szyi partnera. Nie ma kłopotów z zapinaniem, jedynym niezbędnym warunkiem jest silny mężczyzna z mocną szyją.

Huśtawka stacjonarna

Huśtawka stacjonarna na żelaznej ramie jest wygodna w użyciu, ale wymaga dużo miejsca. Ponadto w razie potrzeby nie można ich szybko przenieść do zacisznej szafy. Jest to również najdroższa ze wszystkich oferowanych opcji. Jeśli nie masz przypadkowo dodatkowego tysiąca dolarów i sekretnego pokoju w piwnicy, to ta zabawka prawdopodobnie nie jest dla Ciebie.

Jak wybrać i wykorzystać huśtawkę seksu

Decydując się na taki niestandardowy zakup, weź pod uwagę następujące punkty:

  • Twoja waga. Wiszące huśtawki z reguły są w stanie wytrzymać do 140 kg, stacjonarne – do 200 kg. W każdym razie przeczytaj uważnie instrukcję.
  • Sposób montażu. Zwykle instrukcja również szczegółowo o tym mówi. Zastanów się, czy możesz samodzielnie zamocować haki, a także oceń wytrzymałość swojego sufitu lub drzwi.
  • Twoja sprawność fizyczna. Im prostszy projekt (czyli im mniej pętli i pasków podtrzymujących), tym trudniej będzie komuś, kto siedzi lub leży na huśtawce. Aby wytrzymać w takim częściowo zawieszonym stanie, potrzebujesz doskonałej formy fizycznej. W przeciwnym razie twoja szyja, plecy lub coś innego od razu boli. Jeśli dawno nie byłeś na siłowni, wybierz huśtawkę z hamakiem lub platformą.
  • Cena. Najtańsze modele to szelki i szelki drzwi. Ale wymagają również maksymalnego wysiłku fizycznego przy minimalnej liczbie możliwych pozycji.
  • Wolne miejsce. Nawet najprostsza huśtawka, która jest przymocowana do drzwi, wymaga dużo miejsca ze względu na zakres ruchu. Upewnij się wcześniej, że podczas kołysania niczego nie przewrócisz ani nie uderzysz.
  • Doświadczenie. Jak w przypadku wszystkiego, będziesz potrzebować doświadczenia, aby skutecznie używać huśtawki seksualnej. Początkującym zaleca się najpierw wypróbowanie najprostszych opcji: coś z stylu pieska lub rodzaj pozycji misjonarskiej.

Dodaj komentarz