8 oszałamiających technik seksu oralnego, które każdy powinien wypróbować

Tak naprawdę nie ma znaczenia, kogo zadowalasz ustami i językiem: mężczyznę czy kobietę. Ważne jest, jak.

Oto proste, ale bardzo zmysłowe techniki, które przeniosą Twój seks oralny na wyższy poziom przyjemności.

1. Lizak

Clitoris D. Cordeau, M. Bélanger i in. Ocena progów wykrywania sensorycznego na kroczu i piersi w porównaniu z miejscami kontroli ciała / Journal of Sexual Medicine i penisa są najbardziej wrażliwymi strefami erogennymi ludzkiego ciała. Więc wyobraź sobie, że ta strefa to lizak.

Rozszerzając język jak najszerzej, poprowadź je od podstawy „cukierka” do głowy. Po dotarciu na szczyt zacznij lizać, pieszcząc go samym czubkiem języka. Następnie, po kilku sekundach gry, powoli zejdź w dół i ponownie w górę, tym razem obejmując głowę ustami i lekko ją ssąc. Powtórz kilka razy, aż polizasz lizaka ze wszystkich stron.

2. Odkurzanie

Chwyć ustami główkę łechtaczki lub prącia i delikatnie wciągnij ją do ust, jednocześnie pieszcząc język. Następnie puść główkę i powtórz jeszcze raz, po prostu wciągnij trochę mocniej.

Stopniowo zbliżaj się po zbliżeniu, zwiększ intensywność wchłaniania i spraw, aby było rytmiczne – jak tarcia podczas normalnego seksu.

3. Z ręką

Pomyśl o dłoni jak o przedłużeniu ust i języka, nierozerwalnie z nimi połączonego. Pieścić ustami łechtaczkę lub penisa i jednocześnie głaskać, w odpowiednim czasie wycisnąć inne obszary w kroczu.

Jeśli mówimy o cunnilingusie, punkt G można znaleźć jednym lub dwoma palcami i stymulować go ruchem przywołania (tak jakbyś robił palcami znak „podejdź tutaj”). Przy fellatio wystarczy mocno chwycić penisa dłonią i poruszać ręką synchronicznie z ruchami warg i języka na głowie.

4. Wysokie napięcie

Najbardziej napiętym językiem, lekko zginając czubek, pieszcz na przemian okolice pod głową, potem samą głowę. Wrażliwość tych stref jest bardzo różna, więc partner otrzyma niezwykłe i silne doznania.

5. Lód i ogień

Włóż do ust kawałek lodu lub kostkę zamrożonego soku, zanim dotkniesz językiem i ustami stref erogennych partnera. Można też spróbować pić naprzemiennie z dwóch kubków – bardzo ciepłą wodą i zimną – podczas minetki lub lodzika. Różnica temperatur doda doznaniom jasności.

6. Brzęczenie

Zaciśnij usta wokół głowy penisa lub łechtaczki i zacznij wydawać brzęczący dźwięk. Może się to wydawać śmieszne, ale niewielka wibracja jest w stanie szybko doprowadzić partnera do orgazmu. Zwłaszcza jeśli w trakcie będziesz pieścić strefy erogenne czubkiem języka i dłoni.

7. Szminka

Będziesz potrzebował trochę myślenia skojarzeniowego. Wyobraź sobie, że łechtaczka lub penis to pomadka, którą starasz się obficie nałożyć makijaż i robisz to bez rąk.

Po prostu przesuń rozluźnione usta nad głowę, starając się, aby obejmowały całą ich powierzchnię. Możesz wyjść poza usta: spróbuj posmarować tę „szminką” brodę, policzki, nos.

Ta technika jest nie tylko przyjemna, ale może również służyć jako rodzaj wyznania miłości, ponieważ pokazuje: tak bardzo uwielbiasz swojego partnera, że jesteś gotowy, aby całkowicie go „smarować”.

8. Trzepotanie motyla

Szybkimi, lekkimi i delikatnymi pocałunkami pokryj cały obszar krocza, w tym jądra u mężczyzn i warg sromowych u kobiet. Ta niezwykła technika seksu oralnego będzie wyrafinowanym i szczerym wstępem do kolejnych przyjemności.

Dodaj komentarz