8 szalonych pozycji seksualnych, których prawdopodobnie nie próbowałeś

1. Gimnastyka 69

Kobieta kładzie się na łóżku z głową do krawędzi i zarzuca nogi przez głowę – fałdy na pół. Partner stoi na skraju łóżka.

Cecha: kobieta musi być bardzo elastyczna. Pomogą w tym przynajmniej minimalne umiejętności jogi. Obaj partnerzy uzyskują dostęp do wielu stref erogennych siebie.

Zmiana

Mężczyzna siedzi na podłodze z wyciągniętymi nogami. Kobieta odwraca się do niego plecami i podczas stania składa się na pół.

Cecha: oprócz niezbędnej elastyczności partner musi monitorować swój stan – aby jej opuszczona głowa nie wirowała. Ale z drugiej strony gwarantowane są niezwykłe doznania.

2. Przeciwieństwo

Mężczyzna klęka plecami do dziewczyny. Leży między jego nogami i zarzuca nogi z powrotem na ramiona. Wchodzi do niego z przeciwnego kąta do pozycji misyjnej.

Cecha: niezwykły kąt penetracji daje nowe żywe wrażenie.

Zmiana

Mężczyzna stoi na łokciach plecami do swojej partnerki i rozciąga wzdłuż niej nogi. Kobieta zarzuca mu nogi na ramiona.

Cecha: kąt wejścia jest tutaj mniej więcej taki sam jak w poprzedniej wersji. Ale ta poza jest mniej ekstremalna i bardziej zrelaksowana. Nie będzie działać z dużą amplitudą.

3. Równowaga

Musisz zacząć w pozie na pieska, w wersji, w której oboje partnerzy leżą na kolanach. Kobieta kładzie ręce na podłodze, mężczyzna wchodzi do niej od tyłu. Następnie chwyta jej ręce pod pachy i podnosi je z podłogi. Partner przytula się do szyi i dzięki temu utrzymuje równowagę.

Cecha: mężczyzna może pieścić prawie całe ciało swojej partnerki. Ta pozycja jest trudna dla osób o dużej różnicy wzrostu, chociaż nie ma rzeczy niemożliwych.

4. Prosta łyżka

Mężczyzna leży na plecach, kobieta plecami do niego. Wchodzi do niej od tyłu.

Ta poza ma trzy opcje:

1. Kobieta opiera stopy na łóżku, a partner zgina kolana. W takim przypadku obaj mogą się poruszać.

2. Kobieta zgina kolana i przytula ją. Wszystkie ruchy wykonuje partner.

3. Kobieta zgina kolana i układa je wzdłuż ciała mężczyzny. Obaj partnerzy się poruszają.

Cecha: mężczyzna może pieścić piersi i łechtaczkę partnerki. Ta pozycja sprawdza się dobrze w przypadku par, w których kobieta jest drobna lub znacznie niższa od mężczyzny.

5. Antymisjonarz

Mężczyzna leży na plecach, rozkłada nogi na boki. Kobieta stoi na górze, twarzą do niego, między jego nogami. W tej pozycji partnerka jest bardziej aktywna: kontroluje zakres ruchu i głębokość wejścia, pieści mężczyznę.

Cecha: Poza , w której partnerzy zasadniczo zamieniają się rolami, jest bardzo ekscytująca.

6. Wodospad

W tej pozycji najważniejsze jest znalezienie łóżka o odpowiedniej wysokości. Mężczyzna kładzie się tak, aby jego głowa i ramiona spoczywały na podłodze, a biodra na łóżku (stąd nazwa „wodospad”). Kobieta siada na wierzchu w pozie jeźdźca, opiera stopy na krawędzi łóżka i dłonie na udach mężczyzny.

Cecha: najważniejsze jest to, że mężczyzna jest wygodny – w tej pozycji może boleć szyja lub dolna część pleców. Dla większej stabilności można podłożyć mu pod nogi wałek do koca.

7. Wieża ciśnień

To opcja dla specjalnie przeszkolonych. Kobieta stoi w „brzozie”: podnosi nogi, kładzie ręce na podłodze. Mężczyzna „siada” na niej.

Cecha: partner w tej pozycji musi być szczególnie ostrożny i obliczyć wysiłki, aby nie zranić szyi kobiety. Dobrze zbudowana „wieża ciśnień” ułatwia bardzo głęboką penetrację.

8. Taczka

Pamiętacie, jak na lekcjach wychowania fizycznego podzieliliście się na pary i udawaliście „samochody” poruszające się po siłowni? Ta poza przypomina to samo ćwiczenie.

Kobieta stoi plecami do partnera, kładzie ręce na podłodze i owija nogi w pasie lub pod pośladkami. Wchodzi do niej stojąc, od tyłu.

Cecha: jeśli partner ma słabe ręce, nie wytrzyma długo w tej pozycji.

Dodaj komentarz