8 wskazówek, jak sprawić, by seks na podłodze był doskonały

Seks na podłodze nie jest najczęstszą i najbardziej ekscytującą preferowaną pozycją. Spojrzenie na seksualnych faworytów w Europie i fantazję The US/ZAVA . Ale czasami chcesz czegoś ostrego, namiętnego i jednocześnie estetycznego. Na przykład impuls, który połączył bohaterów Marlona Brando i Marii Schneider w legendarnym filmie „Ostatnie tango w Paryżu”.

Należy pamiętać, że prawdziwe życie to nie film. Aby seks na podłodze zapadł Ci w pamięć jako akt zawrotnej namiętności, a nie przez siniaki, zniszczoną skórę i zepsute ubrania, musisz się do niego przygotować.

1. Oceń czystość powierzchni

Dopiero w filmach dla dorosłych bohater rzuca swoją partnerkę na podłogę, po której oboje właśnie chodzili w butach ulicznych, a potem wszystko jest z nimi w porządku. W rzeczywistości konsekwencje takiego dosłownego stosunku mogą być najbardziej nieprzyjemne. Jeden nieostrożny ruch i możesz dostać infekcję dróg moczowych: przyczyny, objawy i leczenie / Live Science , na przykład infekcja dróg moczowych (ZUM). Po prostu porwany, dotykając palcami podłogi o wątpliwej czystości, a następnie kontynuując z nimi intymne pieszczoty.

Brzmi szczerze antyseksualnie. Dlatego zwracaj uwagę na higieniczne właściwości powierzchni, na której planujesz się kochać. Jeśli czystość jest wątpliwa, nie ryzykuj. Co więcej, istnieje wiele alternatyw dla seksu na podłodze.

2. Przygotuj swoje łóżko

Najlepsze ubrania do seksu na podłodze to obcisłe spodnie na górze i grubsze futro na dole. Taki strój pomoże Ci uniknąć wyziębienia pleców i siniaków na kolanach.

Jeśli seks w futrze i szorstkich spodniach wydaje Ci się głupim pomysłem, z góry zadbaj o to, aby uchronić Twoje nagie części ciała przed zderzeniem z surową rzeczywistością – zimną twardą podłogą z płytek lub przypominającym papier ścierny dywanem.

„Łóżkiem” może być kurtka, sweter, szlafrok, mata do jogi, poduszki dekoracyjne, peleryna z sąsiedniego krzesła, sztuczna skóra. Jeśli nie masz nic takiego pod ręką, a naprawdę chcesz seksu na podłodze, zaakceptuj fakt, że namiętność będzie musiała być kontrolowana. Jeśli przesadzisz z intensywnym ruchem, obrażenia fizyczne są niezbędne.

3. Upewnij się, że masz pod ręką serwetki

Będziesz potrzebować zarówno zwykłego papieru, jak i mokrych. Pomogą uchronić ubranie – zaimprowizowane łóżko – przed śladami namiętności. I dadzą ci możliwość względnie wygodnego pobiegnięcia pod prysznic zaraz po zakończeniu miłosnej gry lub zrezygnowania z niej.

4. Zwróć uwagę na grę wstępną

Seks na podłodze przyciąga spontanicznością i szybkością. Ale żeby wszystko poszło jak w zegarku, oboje partnerzy muszą być pobudzeni, zanim spadną na laminat lub, powiedzmy, na romantyczną niedźwiedzią skórę.

Jest wiele sposobów na podniecenie. Pocałuj się, pieszcz się, stojąc na nogach. Lub na jakiś czas przed spotkaniem zaangażuj się w sexting – intymną korespondencję w komunikatorach internetowych. Albo rozgrzej siebie i swojego partnera seksualną grą wstępną w bardziej dogodnych miejscach – na łóżku, stole – i dopiero wtedy upadnij na podłogę.

5. Zaopatrz się w smary

Spontaniczność ma wadę: kobieca pochwa może po prostu nie mieć wystarczająco dużo czasu na rozwinięcie odpowiedniego nawilżenia. Dobrze jest mieć pod ręką lubrykant, który ułatwi wejście i sprawi, że seks będzie bardziej miękki i przyjemniejszy.

6. Wybierz wygodną pozycję.

Seks na podłodze można uprawiać w normalnej pozycji misjonarskiej. Ale to jest nudne. Oto kilka prostych pozycji, które pozwolą Ci osiągnąć orgazm tak szybko, jak to możliwe, łatwo i bez siniaków na twardej powierzchni.

Pozycja kowbojki

Jedna z najwygodniejszych pozycji: mężczyzna półsiedzący, oparty plecami o ścianę lub kanapę lub z rękami na podłodze i wyciągniętymi nogami, dziewczyna siada na nim. Taka konstrukcja jest stabilna, a para nie ślizga się po podłodze podczas szczególnie intensywnych ruchów.

Opcja dla zaawansowanych – dziewczyna rzuca nogi na ramiona mężczyzny, on trzyma ją rękoma pod plecami, regulując kąt wejścia.

Odwrócona pozycja kowbojki

Mężczyzna siada tak samo, jak w poprzedniej wersji. Dziewczyna odwraca się plecami do partnera, siada na jego kolanach, kładzie stopy i dłonie na podłodze i kucając opada na penisa.

To najbezpieczniejsza pozycja: prawie niemożliwe jest pocieranie skóry lub siniaki.

Siedząc twarzą w twarz

Oboje siedzą na podłodze naprzeciwko siebie. Mężczyzna rozkłada nogi, dziewczyna zbliża się do partnera i zarzuca nogi na jego biodra.

Styl na pieska

Jedyne, co możesz pocierać w tej pozycji, to kolana. Umieść pod spodem coś miękkiego.

7. Używaj improwizowanych przedmiotów

Poduszkę lub zwinięte ubranie można umieścić pod udami partnera, zarówno w celu ochrony skóry, jak i eksperymentowania z kątem penetracji. Mężczyzna może oprzeć się plecami o ścianę lub sofę, aby ustabilizować pozycję. Dziewczyna – trzymaj się stołu lub krzesła rękami, aby mniej obciążać kolana w pozycji, gdy jest na górze.

8. Eksperymentuj

Seks na podłodze to eksperyment sam w sobie. Ale to nie znaczy, że decydując się na tę lokalizację, powinieneś ograniczyć się wyłącznie do intymności waginalnej.

Lodzik, mineta, rimming, seks analny – eksperymentuj z różnymi rodzajami stosunków seksualnych. Jedynym ograniczeniem jest głaskanie: ponieważ Twoje dłonie w taki czy inny sposób dotkną podłogi, nadal lepiej nie sięgać nimi do narządów intymnych.

Dodaj komentarz