Co to jest irrumation i jak się nim cieszyć

Co to jest irumacja

Irrumation to forma seksu oralnego. Nie jest to jednak klasyczny lodzik, delikatny i „z miłości”, ale raczej ciężki akt, w którym jeden z partnerów dominuje, a drugi jest bezwarunkowo posłuszny.

Podczas irracji mężczyzna wykonuje aktywne ruchy szarpiące penisem do ust i gardła partnera. Z zewnątrz to, co się dzieje, wygląda jak gwałt oralny. Jednak nie tylko wygląda: ta praktyka wywodzi się również z przemocy.

Termin „irrumation” pochodzi z łaciny. Czasownik irrumare miał dla Irrumare następujące znaczenie: obraźliwe jest wpychanie członka na siłę do czyjegoś ust. Taka penetracja była stosowana w różnych, ale zawsze upokarzających sytuacjach dla biernego partnera. Z powodu niskiego statusu społecznego tych kobiet przeprowadzano irytację na prostytutki. Wysocy rangą urzędnicy dosłownie zakneblowali nieprzyjemnych mówców, którzy znajdowali się poniżej nich na drabinie społecznej. „Gwałt oralny” był także karą za homoseksualizm.

Na jakim etapie, od przemocy, irrumacja przekształciła się w grę seksualną, choć ostrą, trudno powiedzieć. Niemniej jednak dziś ten rodzaj seksu oralnego jest jedną z najpopularniejszych technik BDSM.

Co to jest irumacja

Irrumacja występuje w dwóch wersjach – klasycznej i zmiękczonej.

Irrumation z penetracją

Klasyka gatunku. Kobieta jest całkowicie podporządkowana, podczas gdy mężczyzna wpycha jej penisa do ust i gardła z siłą i szybkością, z jaką chce. Ten rodzaj seksu oralnego może być niebezpieczny. Nadmierna penetracja często powoduje odruch wymiotny i trudności w oddychaniu.

Irrumacja bez penetracji

Tutaj wszystko jest proste. Mężczyzna porusza swoim penisem równie energicznie i aktywnie, jak w wersji klasycznej. Tyle że robi to nie w ustach partnerki, ale np. między jej spłaszczonymi biodrami. Lub między ciasno ściśniętymi ciałami dwóch partnerów jednocześnie – w wersji seksu w trójkącie. Jest całkowicie bezpieczny, wystarczy zadbać o nawilżenie.

Jak ćwiczyć irrację, aby oboje partnerzy czerpali przyjemność?

Pierwsza i najważniejsza zasada: kobieta musi dobrowolnie i jednoznacznie powiedzieć „tak” tej seks grze. Jak każda praktyka BDSM, irytacja opiera się na ścisłym przestrzeganiu przez uczestników zasady SSC (z angielskiego safe, sane, consensual) – bezpieczeństwo, dobrowolność, racjonalność. W języku rosyjskim – BDR. Wyjaśnijmy bardziej szczegółowo.

  • Bezpieczeństwo. Oznacza to świadomość obu partnerów: zarówno dominujący (na górze), jak i uległy (na dole) muszą jasno zrozumieć, na czym polega ten proces. W tym przypadku osoba dominująca jest zobowiązana trochę zrozumieć anatomię i psychologię i nie mieć pragnienia skrzywdzenia uległej.
  • Dobrowolność. Wszelkie czynności odbywają się wyłącznie na wniosek obu stron. W każdej chwili muszą zostać rozwiązane, gdy tylko zostanie wypowiedziane słowo stop lub inny wcześniej uzgodniony znak konwencjonalny.
  • Rozsądność. Bardzo pożądane jest, aby partnerzy przedyskutowali grę z wyprzedzeniem, a niższy wyrazili tabu – te działania, których w żadnym wypadku nie należy z nim robić. Wszystko, o czym mówimy, jest ściśle brane pod uwagę z prostego powodu: strona podwładna, podobnie jak podwładna, również przychodzi do BDSM dla przyjemności, a nie po to, by znosić wszystko, co chce robić na górze.

Jeśli te zasady są przestrzegane, można spróbować irrumation. Ale bądź ostrożny. Jak wspomniano powyżej, „gwałt oralny” może powodować krztuszenie się i niemożność oddychania. Oto kilka sposobów na ograniczenie ryzyka:

  • Korek. Uległy chwyta dolną część penisa dłonią, u samej podstawy. Ten chwyt pozwoli Ci kontrolować głębokość penetracji penisa do jamy ustnej i gardła.
  • Przerwy. Dominujący, wykonując tarcia, musi monitorować, jak się czuje niższy, i robić przerwy, aby uległa mogła odzyskać oddech.
  • Trening odporności na odruch wymiotny. Bardzo przydatne dla dolnego partnera. Jak to zrobić, pisaliśmy szczegółowo w artykule o głębokim lodziku.

Dodaj komentarz