9 prostych i niezawodnych sposobów na zwiększenie potencji bez tabletek

W przypadku zdiagnozowania zaburzeń erekcji należy udać się do lekarza. Aby wyleczyć ten stan, będziesz potrzebować leków lub operacji.

Ale jeśli nie ma dysfunkcji, a problemy z erekcją zdarzają się tylko od czasu do czasu, oto skuteczne sposoby na przywrócenie i wzmocnienie siły seksualnej.

1. Dodaj cardio

Aby erekcja cieszyła się niezmiennością, potrzebujesz zdrowego układu sercowo-naczyniowego. Nie będziemy wdawać się w szczegóły, jak ściśle wiąże się jakość krążenia krwi i poziom testosteronu, a także zdrowie jąder i mózgu (co, nawiasem mówiąc, jest również ważnym elementem dobrego seksu). Uwaga: cardio to świetny sposób na zwiększenie potencji. Ćwiczenia aerobowe leczą nawet zaburzenia erekcji, nie mówiąc już o zapobieganiu, dzięki efektom ćwiczeń aerobowych w leczeniu zaburzeń erekcji: badanie metaanalizy w randomizowanych kontrolowanych badaniach .

Zasada jest prosta: wszystko, co dobre dla serca, jest dobre dla potencji.

Dlatego przeznacz co najmniej 30-40 minut dziennie na cardio. Biegać, pływać w basenie, grać w tenisa (przynajmniej w tenisa stołowego) lub przejść kilka przystanków. Serce i to, co jest pod paskiem, podziękuje Ci.

2. Postaraj się zmniejszyć stres

Zaburzenia erekcji to jeden z największych wrogów erekcji. Prowadzi do nieregularnych rytmów serca, podnosi ciśnienie krwi i pogarsza nastrój. Ten psychofizjologiczny koktajl poważnie zaburza popęd seksualny i zmniejsza wydajność. A wyczerpany mężczyzna raczej nie zademonstruje wysokości ducha w łóżku.

Wyjście: szukaj sposobów na zmniejszenie wpływu negatywnego stresu psychicznego. Joga, intensywna komunikacja z workiem treningowym, psychoterapia, szczere rozmowy z ukochaną – jest wystarczająco dużo opcji na zmniejszenie stresu.

3. Pozbądź się złych nawyków

Tylko nie zadowalaj się papierosami i alkoholem. W przeciwnym razie istnieje ryzyko wystąpienia skurczu naczyń i pożegnania z normalną erekcją.

Jeśli jednak konieczne jest jednoznaczne zerwanie z paleniem, to w przypadku napojów odurzających istnieją pewne niuanse. Umiarkowane (umiarkowane!) Spożycie alkoholu raczej nie zaszkodzi potencji. Może nawet ją uratuje.

Na przykład kieliszek czerwonego wina 3-4 razy w tygodniu to świetny sposób na utrzymanie zdrowia męskiego układu rozrodczego.Dieteczne przyjmowanie flawonoidów i występowanie zaburzeń erekcji . Wszystko za sprawą flawonoidów – antyoksydantów, które wzmacniają ściany naczyń krwionośnych i korzystnie wpływają na zdrowie serca.

4. Pij kawę

Naukowcy z Health Science Center na University of Texas w Houston odkryli rolę spożycia kofeiny w zaburzeniach erekcji u mężczyzn w USA: wyniki z NHANES 2001-2004 Ciekawa rzecz: mężczyźni pijący 2-3 filiżanki kawy dziennie skarżą się na zaburzenia erekcji rzadziej niż ci, którzy piją, którzy unikają kofeiny.

Dogłębne badania wykazały, że kofeina działa jak Viagra na funkcje seksualne: rozszerza naczynia krwionośne i zwiększa przepływ krwi. A to są dwa ważne klucze do potężnej erekcji.

Kup dla zabawy

  • Wibrujący Masturbator od Pink Rabbit
  • Jednorazowy Masturbator Jajkowy Tenga
  • Bransoletka do masturbacji SenseMax

5. Włącz światło!

O zmierzchu i przy słabym oświetleniu organizm wyzwala produkcję melatoniny. Hormon ten pomaga nam się wyciszyć i zasnąć, ale jednocześnie „usypia” i męskie libido.

Mniej melatoniny oznacza większe pożądanie seksualne i lepszą erekcję. Dlatego nie zapomnij regularnie pokazywać się słońcu i próbować uprawiać seks w świetle.

6. Schudnij

Wszystko, co jest złe dla serca, jest złe dla erekcji. A dodatkowe kilogramy dodatkowo obciążają zaburzenia erekcji układu sercowo-naczyniowego, a to wpływa na funkcje seksualne.

7. Wykonuj ćwiczenia Kegla

Wiele osób słyszało o tych ćwiczeniach, ale najczęściej polecane są tylko kobietom. I na próżno.

Przynajmniej niektórym mężczyznom regularne ćwiczenia Kegla pomagają ulepszyć ćwiczenia Kegla dla mężczyzn: Zrozumienie korzyści dla sprawności seksualnej i zmniejszenie treningu mięśni dna miednicy u mężczyzn: Praktyczne zastosowania ryzyko zaburzeń erekcji.

8. Szukaj pokarmów bogatych w kwasy omega-3 i witaminy z grupy B

7 rzeczy, które trzeba wiedzieć o kwasach tłuszczowych Omega-3 zmniejszają ryzyko chorób serca. Szukaj ich w łososiu, tuńczyku, awokado, oliwie z oliwek.

Witamina B1 poprawia przekazywanie sygnałów nerwowych z mózgu do różnych części ciała, w tym do penisa. W wieprzowinie, orzeszkach ziemnych i fasoli jest szczególnie dużo witaminy „erekcyjnej”.

Otóż w jajach kurzych należy szukać całego spektrum witamin z grupy B – zarówno surowych, jak i gotowanych. Zestaw B-kit skutecznie równoważy poziom hormonów, niweluje negatywne skutki stresu i dzięki temu stabilizuje erekcję.

9. Spróbuj zjeść czosnek, paprykę i banany

Niektóre owoce i warzywa mają magiczne właściwości pod względem siły działania. Podobnie jak ćwiczenia sercowo-naczyniowe poprawia krążenie krwi, co oznacza, że teoretycznie może mieć dobry wpływ na erekcję. Na przykład amerykańskie źródło medyczne HealthLine zaleca częstsze spożywanie posiłków przez 9 sposobów dla mężczyzn na poprawę sprawności seksualnej :

Po raz kolejny nie ma badań, które wprost dowodziłyby, że regularne spożywanie cebuli lub bananów sprawi, że erekcja będzie stabilniejsza. Związek jest tutaj tylko pośredni: produkty te wzmacniają zdrowie serca i naczyń krwionośnych, co jest niezwykle ważne dla ogólnych funkcji seksualnych mężczyzn.

Dodaj komentarz