Główne cechy dobrego partnera seksualnego

To nie jest repertuar technik „zrób to, włóż tam rękę, ruszaj biodrami 30 razy na minutę, a ona / on spłynie” i nie musisz liczyć swoich kochanków w setki (a nawet dziesiątki) być dobrym w łóżku. Wystarczające chęci i prawidłowe podejście do sprawy.

A więc dobry partner seksualny: zręczny, miły, hojny .

W skrócie

  • Wykwalifikowany partner jest chętny do nauki i próbowania nowych rzeczy.
  • Miła osoba dba o to, z kim sypia, a po seksie pozostawia go w lepszym stanie niż przedtem.
  • Hojny kocha dawać przyjemność, nie oczekując natychmiastowej i symetrycznej odpowiedzi.

Jak stać się sprawnym

Ucz się i pytaj

Kapitan Obvious przywodzi na myśl fakt, o którym zaskakująco często się zapomina: seks to umiejętność (i wiele więcej, ale także umiejętność). Nikt nie zasiada do fortepianu z wrodzoną umiejętnością grania trzeciego koncertu Rachmaninowa. Albo Walc Psa. A umiejętność grania walca (czyli posiadanie doświadczenia w seksie) nie czyni z ciebie wirtuoza.

Nowy partner to nowa symfonia i nowa szansa na nauczenie się czegoś. Najłatwiej to zrobić, zadając pytania .

Po zaliczeniu pierwszego pytania na drodze od wzajemnego pragnienia do seksu (kwestia zgody, kiedy oboje mówią „tak, chcę”), pary heteroseksualne systematycznie zaniedbują drugie. Równie ważny.

Co lubisz?

Kiedy idziesz do kina lub restauracji, wspólnie decydujecie, gdzie i do której, prawda? Dyskutujesz o swoich gustach, szukasz kontaktu, tasujesz opcje. Tak samo powinno być w seksie. Jest to możliwe wcześniej, jest to możliwe w procesie, ale ta rozmowa musi się odbyć.

Nie polegaj tylko na doświadczeniu , w żadnym wypadku nie jest ono uniwersalne. Nie myśl, że „wszystko jest jasne dla wszystkich bez mówienia”. Robią to ludzie, którzy uważają scenariusz standardowego filmu porno za szczyt sprawności seksualnej. Zaufaj mi, możesz zrobić lepiej.

Próbować

Najgorszą rzeczą, jaką można zrobić w seksie, jest granie w Kolor według liczb. Innymi słowy, nie utknij w żadnej sekwencji działań. Nawet jeśli zawsze działa to dla twojego obecnego partnera i nie zmieniasz schematu na zasadzie „po co naprawiać to, co nie jest zepsute”, trudno mi sobie wyobrazić kogoś, kto uciekłby z przerażeniem, gdybyś zaproponował urozmaicenie tego schematu. A jeśli są tacy ludzie, to nie będziesz chciał z nimi spać.

Nowe niekoniecznie oznacza radykalne.

Jeśli twoja dziewczyna lubi jeźdźca, zasugeruj odwróconego jeźdźca. Twój seks jest zawsze w łóżku – wypróbuj go na kuchennym stole. Mogę iść dalej i zwiększać stopień przez długi czas, ale myślę, że się rozumieliśmy.

Seks jest tak bogaty, że robienie z niego rutyny z powodu własnego lenistwa jest tylko przestępstwem i zawsze istnieje szansa, że podczas poszukiwań natkniesz się na coś, co ty lub twój partner okazuje się uwielbiać.

Jak być miłym

bądź ostrożny

Zacznijmy od podstaw: zdrowie i antykoncepcja. Nie możesz być miły, nie myśląc o potencjalnych konsekwencjach pasji, zarówno dla siebie, jak i dla innych.

Nie będę rozmawiał o bezpieczeństwie z nowym partnerem na wieczór: temat jest za duży. Po prostu bądź mądry w kwestii ryzyka. Jeśli chodzi o stałe partnerki, dziewczęta powinny porozmawiać ze swoim ginekologiem o alternatywnych rodzajach antykoncepcji. Cewki, pigułki i implanty mają swoje plusy i minusy . Przestudiuj je. Polecam chłopakom pokazać charakter i nie przerzucać 100% odpowiedzialności za ciążę na dziewczynę. Przynajmniej noś gumkę w portfelu w ostateczności i nie spuszczaj się w środku bez wyraźnej zgody partnera.

A także, chłopaki, jeśli ćwiczycie metodę przerywanego stosunku, mam nadzieję, że jesteście całkowicie pewni swojej samokontroli.

Po uporządkowaniu fizyki, teraz o haju.

Życzliwy partner dba nie tylko o ciało osoby, z którą sypia, ale także o jej komfort emocjonalny.

Bez względu na to, jak bardzo się znacie, przed tobą stoi żywa osoba, która chce elementarnego szacunku dla siebie. Może objawiać się na różne sposoby. Bądź uprzejmy. Nie naciskaj ani nie manipuluj. Nie bądź przebiegły. Powiedz, jeśli to jest dla ciebie raz, nie udawaj, że jesteś zakochany po uszy. A jeśli teraz chcesz się usprawiedliwić, mówią, bez udawania nie zostaniesz „dany”, dlaczego czytasz ten artykuł?

Bądź odpowiedzialny

Jeśli seks kończy się kłopotami (kontuzja, choroba, niechciana ciąża), odpowiedzialność za to jest dzielona i musisz zaakceptować swoją część.

Po pierwsze, jeśli to twoja wina (bolisz, nalegałeś na seks bez zabezpieczenia), przeproś. To nie jest błahostka i jest ważna.

Po drugie, omów kolejne kroki. Poproś o pomoc, jeśli jesteś dotknięty. Daj to, jeśli twój partner jest zraniony. Obrażony – konsola. Trzeba się leczyć – obaj będą leczeni. Jeśli podejrzewasz ciążę, kup antykoncepcję awaryjną (która i tak jest lepsza niż aborcja).

Jak stać się hojnym

Nie bądź samolubny

Wniosek jest prosty: jeśli twój partner czegoś strasznie pragnie i nie powoduje to u ciebie symetrycznego zachwytu, ale nie budzi wstrętu, zrób to.

„Ale to też nie budzi wstrętu” to ważna poprawka. Nie wzywam nikogo do zostania męczennikiem w imię cudzego orgazmu. Jeśli to, czego pragnie twój kochanek lub kochanka, kończy się sceną, w której on/ona leży na łóżku w zapomnieniu po stosunku, a ty leżysz na macie w łazience w pozycji embrionalnej i kałuży własnych łez, proszę nie rób tego to.

Mówię o rzeczach, które są dla ciebie, no dobrze. Nie koszmar, ale też nie ekstaza. Nic specjalnego.

W idealnym świecie wszyscy pragniemy i kochamy to samo, ale nawet bardzo zgodne pary nie mają takiej sielanki.

Twoje pragnienia się rozejdą. Jest to normalne i nie jest to powód, aby odmawiać osobie przyjemności.

Jeśli takie podejście cię oburza („A co ze mną! Ja też muszę chcieć!”), mam dwa słowa: seks oralny. Jest to głównie (jeśli nie mówimy o pozycji 69) przyjemność dla jednej osoby, ale czy wydaje nam się, że osoba, która to robi, czyni jakieś dzikie poświęcenie?

Odrzuć wstyd i wątpliwości

Co z tego, jeśli wiesz, jak zrobić świetnego lodzika, jeśli wstydzisz się go zainicjować?

Umiejętność sprawiania przyjemności jest nie do pogodzenia z jej wstydem . Zatruje to całe doświadczenie i nada nawet perfekcyjnym technikom fałszywy smak, który większość ludzi natychmiast wyczuwa. Wyobraź sobie, że dostajesz prezent na wakacje, ale gdy tylko z radością wyciągniesz rękę, cofną się i śmiesznie szurają nogami. Nie wiem jak wy, ale pomyślałbym: „No, jak nie chcesz, to nie dawaj, jakie przedszkole?”.

Jeśli dajesz, rób to z serca. Nie jestem pewien, czy twój partner tego chce – zapytaj. Nic strasznego się nie wydarzy, strach przed śmiesznością i niedoświadczeniem też wynika ze wstydu.

Chcę zrobić X, chcesz?

Czy to naprawdę takie trudne?

Główna rada

Trochę oszukiwałem. To w końcu repertuar technik. Nie, nie mówię, że bycie umiejętnym, miłym i hojnym jest złe. Dobrze, bardzo dobrze. Pomyśl tylko, że były to wskazówki pierwszego poziomu, które pomogą osobom z jeszcze niezbyt rozwiniętą sferą seksualną.

A oto wskazówka drugiego poziomu: zaangażuj się.

Seks i namiętność wymagają zanurzenia i utraty kontroli. Co więcej, utrata kontroli nie jest równoznaczna z przyzwoleniem („nie” nadal oznacza „nie”). Chodzi o spontaniczność, o chęć wyrażenia pragnienia, popłynięcia na jego fali i zaangażowania w ten ruch swojego partnera.

Tylko w ten sposób możesz chwilowo zdjąć czapkę "uczciwego obywatela", przestać wszystko analizować i trzymać rękę na pulsie, poddając się jego biciu.

Idealnie seks jest prawie transem, w którym partnerzy są tak zjednoczeni, że żywią się nawzajem emocjami i przyjemnością. Oboje dużo dają i dużo otrzymują.

W tym stanie złapiesz w locie pragnienia innych ludzi, czasami bez słów, na czystej empatii, a słowa, które chcesz wypowiedzieć, będą błyszczeć i obciążać was oboje jeszcze bardziej.

Ten stan wymaga wyzwolenia, zaufania i, co najważniejsze, szczerego pragnienia. Nie tylko po to, by rozładować napięcie i uwolnić się, ale by wejść niemal w symbiozę i to nie z nikim, ale z tą osobą, z jej ciałem, jej emocjami.

Jeśli nie jesteś w stanie dołączyć do takiej fuzji, twój kochanek może być najbardziej zręcznym, życzliwym i hojnym na świecie, nie zrobi wiele z pogodą – nikt go nie spotkał po drugiej stronie . To będzie tylko seks. Zwykły. Za tydzień nawet o tym nie będziesz pamiętać.

Dlatego moja rada dla ciebie: kochaj seks, kochaj tego, z którym sypiasz, i siebie. Rozwijaj swoją seksualność. Pozwól sobie tego chcieć. Bądź szczery, przynajmniej na chwilę wpadnij w wir. To jest tego warte.

Dodaj komentarz