9 sposobów na jeszcze więcej zabawy z poza kowbojki

To jedna z najpopularniejszych pozycji. Badanie Most-Searched Sex Positions By State , opublikowane w amerykańskim magazynie Ask Men, dotyczyło wyszukiwań w Google w różnych stanach. Okazało się, że ludzie najczęściej szukali informacji o pozycji, gdy kobieta jest na górze.

Wielu uważa to za zbyt nudne i prymitywne. Dziewczyna siada na partnerce i robi wszystko sama… Co jeszcze można tu dodać? W rzeczywistości istnieje wiele opcji.

1. Włącz partnera do procesu

Jeśli kobieta jest na górze, inicjatywa przechodzi na nią, ale to nie znaczy, że mężczyzna powinien tam po prostu leżeć i nic nie robić. Poproś go o pomoc – lekko poruszaj biodrami. To doda pikanterii doznaniom i wolniej się męczysz.

2. Zmień rytm

Poruszanie się w tym samym tempie szybko się znudzi. Eksperymentuj: przyspiesz, zwolnij, poruszaj biodrami w przód iw tył lub po okręgu. Dzięki temu nie tylko urozmaicasz seks, ale także znajdziesz najbardziej odpowiedni rytm, w którym najszybciej osiągniesz orgazm.

3. Walcz ze zmęczeniem

Można to zrobić na dwa sposoby.

Przykucnij

W pozycji do jazdy główny ciężar spoczywa na nogach kobiety. Dlatego możesz szybko się zmęczyć i zadyszka. Aby temu zapobiec, równomiernie rozprowadź ciężar. Usiądź na zadzie i połóż ręce na łóżku. W ten sposób będzie znacznie łatwiej.

Jednak dziewczyny mogą pomyśleć, że są tak nieatrakcyjne w oczach partnera. Ale to tylko spekulacje i kompleksy. Nie wstydź się swojego ciała. Jeśli podczas seksu myślisz tylko o tym, jak wyglądasz, nie będziesz czerpać przyjemności.

Trenuj nogi

Możesz szybko się męczyć z powodu słabych pośladków i wewnętrznych mięśni ud. Oznacza to, że musisz trenować przywodziciele pośladkowe, duże, długie i krótkie, a także grzebień i cienkie mięśnie.

Wykonuj wznosy na boki, wypady, przysiady, martwy ciąg. Aby zwiększyć obciążenie, użyj hantli, ekspandera lub opasek fitness.

4. Przygotuj smar

Sprawi, że penetracja będzie przyjemna i bezbolesna. Jeśli podczas seksu waginalnego może nie być potrzebny lubrykant, to jest to konieczne do seksu analnego. W odbycie nie ma naturalnego nawilżenia, a bez niego seks może prowadzić do łez i pęknięć. Poza tym będzie bolało.

5. Zaangażuj strefy erogenne

Jedną z zalet pozy jest to, że oboje partnerzy mają wolne ręce. Mężczyzna może pieścić kobiece uda, pośladki, brzuch i piersi bez zakłócania jej ruchu. I w tym czasie dziewczynie wygodnie jest głaskać ciało ukochanej lub pomagać sobie wibratorem.

A jeśli partner wybierze odwrotnego jeźdźca i lekko pochyli plecy w kierunku twarzy mężczyzny, będzie mu wygodnie stymulować łechtaczkę palcami lub zabawką erotyczną. Dodatkowe pieszczoty szybciej doprowadzą do orgazmu.

6. Spróbuj nieco zmienić pozycję jazdy.

Klasyka wygląda tak:

Ale „Kobieta na górze” może być inna, oto kilka wariacji.

Jeździec skłonu do przodu

Wykonywany jest tak samo jak zwykły jeździec, z tą tylko różnicą, że kobieta kładzie się na mężczyźnie z piersiami. W tej pozycji wygodnie jest całować, jeśli poruszasz się w wolnym tempie. Ponadto partner będzie mógł przytulić dziewczynę, pieścić jej plecy, pośladki i biodra.

Odwrócona kowbojka

W tym przypadku partnerka siada nie twarzą do mężczyzny, ale plecami.

Odwrócona kowbojka ze skłonem do przodu

Aby to zrobić, z poprzedniej pozycji kobieta musi pochylić się do przodu i położyć klatkę piersiową na nogach mężczyzny. W tej pozycji możesz spróbować podwójnej penetracji. Aby to zrobić, partner będzie potrzebował dildo lub koralików analnych.

azjatycki jeździec

Różni się od klasycznego tym, że partnerka siada na zadzie i nie przyciska kolan do podłogi. W tej pozycji wygodnie jest stymulować łechtaczkę ręką lub zabawką erotyczną.

Jeździec narożny

Mężczyzna kładzie się na krawędzi łóżka tak, aby jego plecy i pośladki pozostały na nim, a nogi spoczywały na podłodze. Kobieta siedzi na górze, lekko pochylona do przodu. W tej pozycji partner będzie mógł poruszać się w rytmie z dziewczyną.

Amazonka

Partner leży na plecach, podnosi nogi do góry, zgina kolana i podciąga je do klatki piersiowej, aby nie przeszkadzały dziewczynie. W tym czasie siada na mężczyźnie, kolana spoczywają na podłodze.

Plusem jest to, że kobieta przenosi część ciężaru na biodra partnera, dzięki czemu nie męczy się tak bardzo, jak w zwykłej pozycji do jazdy.

Lonża

Wymaga to od kobiety trochę elastyczności. Mężczyzna kładzie się na łóżku, nogi lekko rozstawione. Dziewczyna siada na nim, zgina jedną nogę i kładzie ją na ręce partnera lub na łóżku. Druga noga jest ciągnięta za nim, robiąc wypad.

W tej pozycji partner nie tylko cieszy, ale także trenuje mięśnie bioder. Tak, postawa jest bardzo napięta. Dlatego facet musi pomóc: podnosić i opuszczać pośladki ukochanymi rękami.

7. Zaopatrz się w zabawki erotyczne

Kiedy kobieta jest na górze, może palcami stymulować łechtaczkę. Ale wibrator, stymulator łechtaczki lub wibrokula pomogą dodać emocji do wrażeń. Może się wydawać, że w tej pozycji pomaganie sobie zabawką erotyczną jest niewygodne. Ale jeśli odchylisz się do tyłu zamiast do przodu, wszystko będzie dobrze.

Co kupić

  • Wielofunkcyjny Wibrator Freda ze Stymulatorem Łechtaczki
  • Wielofunkcyjny wibrator fascynujący ze stymulatorem łechtaczki
  • Wibrator Do Wibe California Stingray z pilotem
  • Vibro Bullet Adrien Lastic kieszonkowy Vibe Devol
  • Vibro Wristband Remote Petite Bullet

8. Zaproponuj wypróbowanie BDSM

Oczywiście, jeśli twój partner nie ma nic przeciwko dominacji. BDSM doda dreszczyku Twojemu związkowi. Nie bój się: ta praktyka nie jest nienormalna ani nie jest oznaką niestabilności psychicznej. W badaniu Charakterystyka psychologiczna praktykujących BDSM okazało się, że praktykujący BDSM to ludzie zdrowi psychicznie, a ich wydajność jest nawet lepsza od pozostałych.

Nie trzeba rozumieć dziczy subkultury – jest wystarczająco dużo drobiazgów, których każdy może spróbować. Na przykład gryzienie sutków, klepanie, trzymanie za rękę, wiązanie dłoni, paski i opaski na oczy.

Co kupić

  • Zestaw przytrzymujący łóżko Scandal z paskami
  • Mankiety Sitabella z podwójnym zapięciem i futerkiem
  • Bawełniana lina do bondage Fetfox Studio Shibari
  • Szalony ręcznie robiony zestaw bondage z przekładką
  • Zestaw Bondage Lovetoy Deluxe Zestaw Bondage z maską

9. Spróbuj seksu analnego

W odbycie znajduje się wiele zakończeń nerwowych, dlatego jest to bardzo wrażliwa kwestia bezpieczeństwa i zdrowia w seksie analnym . Ponadto owija prącie mocniej niż ściany pochwy. Ten rodzaj seksu może być świetną zabawą dla obojga partnerów, jeśli jest wykonywany powoli i ostrożnie.

Jeśli dziewczyna ma to pierwsze doświadczenie, pozycja jeźdźca jest świetna. Kobieta będzie mogła sama kontrolować głębokość i nachylenie penetracji, a także nadawać tempo.

Pamiętaj tylko o zmianie prezerwatywy, jeśli po analu wrócisz do seksu waginalnego lub oralnego. Bakterie z jelit nie powinny dostać się do penisa, pochwy lub ust. Może to prowadzić do infekcji.

Dodaj komentarz