Seks na stojąco: 7 pozycji, które powinieneś wypróbować

1. Z podniesioną nogą

Jak to zrobić

Partnerzy stoją naprzeciwko siebie, mężczyzna trzyma dziewczynę za nogę.

Dlaczego próbować

Wydaje się, że partner jest w niestabilnej sytuacji, ale wszystko jest dokładnie odwrotnie. Jeśli mężczyzna trzyma ją mocno za udo, dziewczyna jest względnie bezpieczna. Jednocześnie partnerowi łatwiej jest utrzymać to w ten sposób niż na wadze.

Jeśli boisz się upadku, możesz po prostu oprzeć się o ścianę: pojawi się dodatkowe podparcie.

2. Za

Jak to zrobić

Dziewczyna pochyla się, a mężczyzna wchodzi do niej od tyłu. Partner może również oprzeć ręce na podłodze, jeśli wyciągnie rękę.

Dlaczego próbować

Ta pozycja przypomina nieco styl na pieska, więc z pewnością przypadnie do gustu fanom męskiej dominacji. Aby wzmocnić doznania, partner może mocno przytrzymać pośladki dziewczyny i ostro przyciągnąć ją do siebie.

Kolejny bonus: pozycja nadaje się do seksu analnego.

3. Stanie + leżenie na plecach

Jak to zrobić

Dziewczyna leży na plecach bliżej krawędzi łóżka lub innej poziomej powierzchni. Mężczyzna wstaje i podpiera jej pośladki. W tej pozycji partnerowi wygodnie jest rzucić nogi na ramiona partnera.

Dlaczego próbować

Jeśli ona chce odpocząć, a on jest pełen energii, ta pozycja będzie prawdziwym wybawieniem.

4. Skrzyżowane nogi

Jak to zrobić

Pozycja wyjściowa jest podobna do poprzedniej. Główną różnicą jest to, że nogi kobiety są skrzyżowane. Aby pozycja była jeszcze bardziej pikantna, dziewczyna może chwycić dłońmi pośladki mężczyzny.

Dlaczego próbować

Zamknięte nogi partnera zwiększają stymulację dla obu: w ten sposób pochwa nieco się zwęża. Pozycja jest również świetna, jeśli partner ma małego penisa.

5. Powrót na krawędź

Jak to zrobić

Kolejna odmiana pozycji, w której dziewczyna jest częściowo na łóżku, stole lub czymś innym, a mężczyzna stoi. Ale w tym przypadku wchodzi od tyłu.

Dlaczego próbować

Po pierwsze, dobrą rzeczą w pozie jest to, że jest dość stabilna dla obu. Po drugie, nadaje się do ostrzejszego seksu: aby była gorętsza, partner może trzymać ręce dziewczyny od tyłu i związać je, a nawet przymocować kajdankami.

6. Pod ścianą

Jak to zrobić

Dziewczyna stoi twarzą do ściany i trzyma się jej rękami, partner wnika w nią od tyłu.

Dlaczego próbować

Podobnie jak poprzednia, ta poza jest stabilna. Więc spodoba się tym, którzy dopiero opanowują seks w pozycji stojącej.

7,69

Jak to zrobić

Aby wykonać tę odmianę pozycji do wzajemnego seksu oralnego, mężczyzna będzie musiał utrzymać dziewczynę na wadze. Ona z kolei może trzymać się jego bioder i oprzeć kolana na jego ramionach.

Dlaczego próbować

Bo to niezwykła poza, która na długo zostanie zapamiętana! To prawda, że nie jest odpowiedni dla wszystkich. Partnerzy powinni być w dobrej kondycji fizycznej i silnym poczuciu równowagi. Ale w każdym razie lepiej położyć materac lub poduszki na podłodze, aby (jeśli nagle) upadek nie był tak bolesny.

Dodaj komentarz