9 zasad seksu w nowych związkach

Oczywiście nadal nie wiesz, co lubi nowy partner i jaki rodzaj dotyku szczególnie się włącza. Więc uspokój się i skorzystaj z porad udostępnionych przez Seks w nowym związku: Jak sprawić, by pierwszy raz był mniej niezręczny / LovePanky autorstwa Natashy Ivanovich, autorki bloga TheLonelySerb.

1. Nie spiesz się

Nie musisz od razu wskoczyć do seksu, aby związać się ze swoim partnerem. Tak, to ważna część związku, ale nie jest to absolutnie konieczne, aby zajmować się tym na początku. Seks może wzmocnić więź, ale musi również powstać poprzez komunikację i inne formy intymności.

Nie ma jednej praktycznej zasady, która mówi ci, kiedy nawiązać intymność w nowym związku. Przyjaciele mogą doradzić jedną rzecz, rodzice inną. Dlatego najważniejszą rzeczą jest omówienie sytuacji z partnerem.

Tak, tak, to osobny powód do wstydu, ale jeśli nie możesz rozmawiać o seksie, czy powinieneś to robić? Pytanie może brzmieć staroświecko, ale jeśli nie czujesz się ze sobą na tyle komfortowo, aby omówić ten temat, lepiej odłożyć samą intymność.

2. Omów, jak długo chcesz czekać

Są różne opcje: poczekaj kilka randek, kilka miesięcy lub całkowicie odłóż seks do ślubu. Wiesz, co jest dla Ciebie wygodniejsze, ale Twoje preferencje mogą różnić się od poglądów Twojego partnera. To kolejny powód do wspólnego omówienia sytuacji.

3. Rozmawiaj o antykoncepcji

Nikt nie chce dostać niebezpiecznej infekcji lub przypadkowo zajść w ciążę, więc pamiętaj, aby rozwiązać ten problem przed seksem. Wybierz metody antykoncepcji, które działają dla was obojga.

4. Powiedz nam, co lubisz

Jeśli sam nie podzielisz swoich upodobań, twój partner nie będzie o nich wiedział. Powiedz nam, czy masz jakieś fetysze lub specjalne preferencje. Nie ma w tym nic dziwnego ani wstydliwego: każdego nakręcają inne rzeczy. Więc mów o nich.

5. Nie zaniedbuj gry wstępnej.

Tak, chciałbym przejść od razu do penetracji, ale nie spiesz się. Poświęć czas na grę wstępną: pocałunki, przytulanie, seks oralny, poznanie ciała partnera.

Jeśli się pośpieszysz, stracisz okazję, by naprawdę podniecić siebie i drugą osobę. Ale seks jest szczególnie dobry, gdy oboje nadajecie na tych samych falach. Dodatkowo pomoże ci również zrozumieć, co lubi twój partner.

6. Pamiętaj, że od samego początku wszystko nie może być oszałamiające.

To bardzo ważny punkt. Nawet jeśli masz między sobą niesamowitą chemię, nie gwarantuje to, że seks od razu będzie udany. A jeśli nie porozmawiasz o tym, co ci się nie podoba, to nie wyzdrowieje. Nie bój się przyznać do tych rzeczy, w przeciwnym razie Twój partner może nie wiedzieć, co zrobić, abyś poczuł się lepiej.

7. Przełóż Kamasutrę na inny czas

Oczywiście chcesz pokazać swoje umiejętności, ale nie musisz tego robić od razu. Zachowaj ciekawe pozy do następnego razu – nadal będziesz miał czas na eksperymenty. Najpierw udoskonal podstawowe ruchy. Dodatkowo, jeśli spróbujesz wszystkiego, urozmaicenie płci staje się trudniejsze.

8. Chwal swojego partnera za to, co lubisz.

Minie trochę czasu, zanim każdy z was zrozumie, co mu się podoba. Zwykle na początku każdy jest nieśmiały i pozostawia zachowanie drugiej osoby bez komentarza. Ale to nie jest zbyt dobre podejście. Aby twój partner zrozumiał dokładnie, co lubisz, pochwal go w odpowiednim czasie.

9. Zajmij się wstydliwymi chwilami.

Seks nie może być czysty, elegancki i przebiegać gładko. Wszyscy jesteśmy ludźmi, więc różne niezręczności są nieuniknione. Śmiej się z nich i kontynuuj.

Dodaj komentarz