Co musisz wiedzieć o przekłuciu łechtaczki przed podjęciem decyzji o zabiegu

Piercing łechtaczki jest wykonywany ze względu na przyjemność estetyczną, poczucie własnej wartości i oczywiście nowe doznania w seksie. Dziewczyny, które zdecydowały się na tę procedurę, często opowiadają, jak przekłuwanie łechtaczki wpływa na twoje życie seksualne , że teraz łatwiej im osiągnąć szczytowanie w różnych pozach. A niektórzy byli w stanie doświadczyć multi-orgazmu po raz pierwszy. Ale lepiej zacząć od teorii.

Co to są kolczyki w łechtaczce?

Istnieje kilka możliwości przekłucia łechtaczki. Wybór zależy zarówno od twoich życzeń, jak i cech anatomii.

Przekłuwanie głowy łechtaczki

Czas gojenia: 4-6 tygodni lub dłużej.

Aby zabieg zakończył się sukcesem, konieczne jest, aby głowa łechtaczki była odpowiednio duża, a fałd skóry nad nią (kaptur łechtaczkowy), przeciwnie, jak najmniejszy. Według niektórych doniesień 90–95% kobiet CLITORIS PIERCING nie może pochwalić się odpowiednią anatomią.

Z tego powodu sama głowa jest rzadko przekłuwana. A pod „przebiciem łechtaczki” oznaczają różne opcje dekorowania okolicy.

Pionowe przekłuwanie kaptura łechtaczki

Czas gojenia: 4-6 tygodni lub dłużej.

To najpopularniejszy wygląd i jest dostępny dla większości kobiet. Nakłucie wykonuje się od góry do dołu przez cienką warstwę skóry nad łechtaczką. Ozdoba go dotyka, dodatkowo pobudzając go podczas stosunku, seksu oralnego czy pieszczot.

Podczas seksu biżuteria łechtaczki wpływa na nawet 8000 zakończeń nerwowych.

Ta opcja nie jest odpowiednia dla dziewczynek z nadwrażliwą łechtaczką oraz dla tych, których kaptur jest za mały lub bardzo ciasny do głowy, nie pozostawiając miejsca na ekscesy. Niemożliwe jest, aby wystrój „rozbił się” w strefie erogennej, stale go drażniąc. Jednak niewielu jest tych, dla których przekłuwanie łechtaczki jest przeciwwskazane – tylko Poradnik eksperta dotyczący przekłuwania łechtaczki: procedura, ryzyko i zdjęcia to 10–20%.

Piercing księżnej Diany

Czas gojenia: 4-6 tygodni lub dłużej.

Podobnie jak przekłuwanie pionowe, tylko kaptur przekłuwany jest nie pośrodku, ale z boku – z jednej lub obu stron. Jeśli anatomia na to pozwala, można wykonać nawet trzy nakłucia.

Poziome przebicie kaptura łechtaczki

Czas gojenia: 6-8 tygodni lub dłużej.

W przeciwieństwie do przekłuwania pionowego, przekłuwanie poziome wykonuje się wyłącznie w celach estetycznych. Biżuteria nie dostarcza dodatkowej przyjemności i wielokrotnych orgazmów, gdyż nie dotyka samej łechtaczki. Ale praktycznie nie ma przeciwwskazań.

Piercing "Trójkąt"

Czas gojenia: 3-4 miesiące lub dłużej.

W tym przypadku kaptur jest również przekłuwany poziomo, tylko nie od góry, ale od dołu, u podstawy łechtaczki. Zabieg jest dość traumatyczny i wymaga długiego okresu gojenia.

Ten piercing nie jest dostępny dla wszystkich. Warunki wstępne obejmują wypukły, symetryczny kaptur i brak naczyń krwionośnych w miejscu nakłucia. Ponadto konieczne jest lekkie przesunięcie samej łechtaczki, aby nie dotykać ośrodków nerwowych. A to nie zawsze jest możliwe.

W rezultacie tylko 25-30% dziewczyn z TRIANGLE PIERCING może sobie pozwolić na Trójkąt. Oprócz przyjemności estetycznej te szczęśliwe kobiety otrzymują wzmocnioną stymulację łechtaczki, ale nie od góry, ale od tyłu. Niektórym udaje się nawet pozbyć się anorgazmii dzięki TRIANGLE PIERCING .

Jaka biżuteria nadaje się do przekłuwania łechtaczki

Akcesoria do okolic intymnych powinny być wykonane z materiałów hipoalergicznych. The Professional Piercing Association of the USA poleca BIŻUTERIA NA WSTĘPNE KOLCZYKI z następującymi opcjami:

  • Do pierwszego nakłucia najlepiej nie używać stali chirurgicznej.
  • Tytan to najlżejszy i najmocniejszy metal.
  • Żółte i białe złoto od 14 karatów (585. standard rosyjski), ale nie więcej niż 18 karatów (standard 750) – w przeciwnym razie biżuteria będzie zbyt miękka do przekłuwania.
  • Platyna to najdroższa opcja.
  • Polimery biokompatybilne (bioflex).

Jeśli chodzi o rozmiar i kształt, lepiej polegać na zaleceniach mistrza. Najczęściej łechtaczkę zdobią proste dodatki w postaci pręta (prosty pręt z kulkami na końcach), kółka, podkowy lub banana (zakrzywiony pręt).

Czy przebicie łechtaczki boli?

Wszystko zależy od Twojej indywidualnej wrażliwości. Najbardziej boli, gdy igła przechodzi przez główkę łechtaczki, która jest napełniona zakończeniami nerwowymi. Podczas przekłuwania kaptura zaangażowana jest tylko cienka warstwa skóry. Dlatego zabieg zwykle nie jest bardziej nieprzyjemny niż przekłucie płatka ucha. W każdym razie nie powinieneś chodzić do salonu w okresie, kiedy twoje odczucia się pogarszają.

Dlaczego przekłuwanie łechtaczki jest niebezpieczne

Oto nieprzyjemne konsekwencje zabiegu.

Infekcje i inne zagrożenia dla zdrowia

Każde nakłucie w ciele wiąże się nie tylko z bólem, ale także z ryzykiem zakażenia. Możesz dostać piercing warg sromowych, łechtaczki i innych żeńskich narządów płciowych na tężec, wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, HIV i inne. Ponadto pójście do nieprzetestowanego salonu przeradza się czasem w alergie, krwawienia i blizny.

Zmniejszona czułość

W większości przypadków przekłuwanie w okolicy intymnej ma na celu zwiększenie wrażeń dotykowych. Ale w przypadku nakłucia bezpośrednio w głowę łechtaczki, Historia przekłuwania łechtaczki może mieć odwrotny skutek: czułość jest znacznie zmniejszona. Dlatego, nawet jeśli anatomia na to pozwala, zastanów się trzy razy i rozważ inne, mniej radykalne opcje zabiegu.

Nieplanowana ciąża

Biżuteria może uszkodzić cienki lateks prezerwatywy. Jeśli dzieci nie są w twoich planach, przejdź na inną metodę antykoncepcji lub miej pod ręką nasze instrukcje na wszelki wypadek.

Dodaj komentarz