Co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na tatuaż na penisie

Dlaczego w ogóle robią sobie tatuaż na penisie?

W tym przypadku nie chodzi tylko o piękno. Penis to niezwykle wrażliwa część męskiego ciała i nie każdy odważy się przyjąć do niego mistrza z igłą. Dlatego tatuaż na penisie z reguły wykonuje się z innych powodów.

To jest sposób na udowodnienie, że mam jajka. Inni mężczyźni też mogą chcieć takiego tatuażu, ale po prostu nie mają odwagi znieść bólu wszystkiego, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o tatuażach penisa .

LiGee

właściciel tatuażu na swoim penisie, w komentarzu dla amerykańskiej publikacji młodzieżowej Vice

Innym powodem jest chęć stania się wyjątkowym. O ile wcześniej tatuaże były rzadkością, to teraz ma je prawie w każdej sekundzie. Jedynym sposobem na wyróżnienie się z tego tłumu jest wytatuowanie mniej popularnych części ciała. Na przykład penis.

Co musisz wiedzieć przed wykonaniem tatuażu na penisie

Znalezienie salonu tatuażu może zająć dużo czasu

Znalezienie mistrza, który zgodzi się pracować z penisem, może być nie lada wyzwaniem. Uwaga: tylko specjalista gotowy na ryzyko nie jest dla Ciebie. Skóra na penisie jest cienka, a sam narząd niezwykle wrażliwy. Więc na pewno potrzebujesz profesjonalisty, który ma już doświadczenie w tej kwestii.

Problem w tym, że wybór takiego specjalisty nie będzie oczywiście łatwy. Na przykład prawdopodobnie nie będziesz mógł zobaczyć portfolio. Jeśli chciałbyś mieć tatuaż na ramieniu, dobry salon podałby Ci przykłady wykonanej pracy, abyś mógł ocenić ich jakość. Ale nie każdy mistrz ma odwagę zbierać zdjęcia wytatuowanych członków: można to uznać za przechowywanie i rozpowszechnianie art. 242 Kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej. Nielegalna produkcja i obieg materiałów lub obiektów pornograficznych (w formie portfolio) materiały. I nie każdy klient zgodzi się na sfotografowanie swojego penisa i wystawienie go na widok publiczny.

Ponadto, aby ostatecznie zdecydować się na salon lub mistrza, zwykle przegląda się recenzje byłych klientów w Internecie. W przypadku tatuaży na penisie znalezienie osób chętnych do podzielenia się swoimi wrażeniami może być problematyczne.

Zabieg nie jest tani

Przygotuj się, że koszt zabiegu będzie dwa do trzech razy wyższy niż cena standardowego tatuażu. Często zdarza się, że artyści pobierają opłatę za tatuaż penisa – wszystko, co trzeba wiedzieć o tatuowaniu penisa za nietypową lokalizację.

Będzie to wymagało udziału w procesie.

Kiedy zrobisz sobie regularny tatuaż, możesz odwrócić wzrok, zrelaksować się, pomyśleć o czymś z zewnątrz. W przypadku penisa to nie zadziała: musisz pomóc mistrzowi.

Penis jest elastyczny i miękki. To utrudnia malowanie. Artysta poprosi Cię o trzymanie penisa w dłoniach, zginanie go i rozciąganie skóry w odpowiednich miejscach.

Będziesz zraniony

Oczywiście przed zabiegiem na penisa zostanie nałożony krem znieczulający. Ale tylko nieznacznie zmniejszy dyskomfort związany z igłą i wcale ich nie usunie.

Ponadto podczas pracy mistrz będzie musiał regularnie usuwać nadmiar atramentu serwetką lub gazą. Może to ocierać delikatną skórę penisa.

Jeśli nigdy wcześniej nie robiłeś tatuażu, lepiej odmówić rysowania na penisie. Eksperci polecają tatuaż penisa – wszystko, co należy wiedzieć o tatuowaniu penisa , aby rozpocząć wykonywanie tatuażu na innej części ciała. Pomoże ci to zrozumieć, czego możesz się spodziewać po tym procesie i czy naprawdę jesteś gotowy na powtórzenie manipulacji na penisie.

Możesz być zawstydzony

Chociaż zabieg jest bolesny, możesz dostać erekcji. Zarówno ty, jak i mistrz musicie być na to przygotowani.

Możesz mieć problemy zdrowotne

Oto najbardziej oczywisty tatuaż penisa – wszystko, co musisz wiedzieć o tatuowaniu penisa :

 • Zapalenie. Infekcję można wywołać zarówno w trakcie zabiegu, jak i po nim, aż do zagojenia się ran na wrażliwej skórze prącia. Aby to zrobić, wystarczy przypadkowo chwycić penisa niemytymi rękami lub zapomnieć o zmianie ubrania na czas.
 • Pojawienie się blizn. Tatuaż to uszkodzenie skóry. Dlatego pod wzorem może powstać blizna. To niekoniecznie musi Ci się przytrafić, ale jeśli masz już blizny (na przykład w miejscach, w których wcześniej występował trądzik lub skaleczenia), ryzyko jest zwiększone.
 • Możliwe zaburzenia erekcji. Niedoświadczony lub nieuważny tatuator może uszkodzić zakończenia nerwowe lub naczynia krwionośne, od których zależy stan penisa (czy jest rozluźniony, czy pobudzony). Znany jest przynajmniej jeden przypadek Penis Tattoo obwiniany o trwałą erekcję, kiedy tatuaż na penisie doprowadził do priapizmu – trwałej, trwałej erekcji.

Jak przygotować się do zabiegu

Jeśli ewentualny dyskomfort i komplikacje Ci nie przeszkadzają i udało Ci się znaleźć profesjonalne studio, zrób to.

Zadbaj o swoją higienę

Woskować dzień przed zabiegiem, aby usunąć włosy łonowe. Dokładnie w jeden dzień: regeneracja skóry zajmie trochę czasu.

Weź kąpiel lub prysznic bezpośrednio przed zabiegiem. Dokładnie umyj penisa ciepłą wodą z mydłem.

Zapomnij o tabletkach na erekcję

Nawet nie myśl o zabraniu ich przed pójściem do salonu. Po pierwsze, może powodować dyskomfort dla mistrza. Po drugie, takie leki zwiększają przepływ krwi do penisa, to znaczy zwiększają ryzyko otwarcia krwawienia.

Co zrobić po zabiegu

Skóra pod tatuażem zajmie dużo czasu, aby goić Penis Tattoo – Wszystko, co musisz wiedzieć o tatuowaniu penisa : od 1-2 tygodni do 6 miesięcy. Przez cały ten czas będziesz musiał przestrzegać zasad bezpieczeństwa, o których szczegółowo opowie mistrz. Tutaj są:

 • Nie uprawiaj seksu. W ogóle nic: oralna, a nawet masturbacja jest zabroniona. Podczas przyjemności możesz uszkodzić niezagojoną skórę i zainfekować ranę. Prezerwatywa też cię nie ochroni.
 • Pamiętaj, aby codziennie zmieniać bieliznę. Wybierz majtki wykonane z miękkich, gładkich, oddychających materiałów, takich jak czysta bawełna.
 • Pamiętaj, aby przed dotknięciem penisa umyć ręce ciepłą wodą z mydłem.
 • Codziennie myj penisa ciepłą wodą z mydłem. Najlepiej zrobić to miękkim wacikiem.
 • Odmawiaj kąpieli w basenach, otwartych zbiornikach, łaźniach, saunach i gorących kąpielach.
 • Postępuj zgodnie z pozostałymi zaleceniami kreatora. Być może przepisze ci kremy nawilżające, łagodzące lub doradzi, jak najlepiej leczyć tatuaż, aby skóra pod nim goiła się szybciej.

Kiedy pilnie zgłosić się do lekarza?

Podczas gojenia się tatuażu należy uważnie monitorować stan skóry na penisie i ogólne samopoczucie. Jak najszybciej skontaktuj się z lekarzem lub urologiem, jeśli po wizycie w salonie tatuażu:

 • penis bardzo boli, stał się gorący w dotyku, wygląda na obrzęk;
 • twoja temperatura podskoczyła;
 • widzisz czerwone smugi wychodzące z tatuażu;
 • Z rany pojawiła się ropna wydzielina.

Wszystko to może być spowodowane poważną infekcją. Jeśli nie rozpoczniesz leczenia na czas, istnieje ryzyko zatrucia krwi.

Czy można pozbyć się tatuażu na penisie?

Tak – jak również z tatuażu gdziekolwiek indziej. Przygotuj się na to, że będzie to tak bolesne, jak pisanie na rysunku.

Dodaj komentarz