Co to jest pozycja 68 i dlaczego jest dobra

Jeśli już wypróbowałeś klasyczną pozę 69, czas przejść do jej bardziej zaawansowanej wersji. Osobliwością pozycji 68 jest to, że wszystkie siły w niej są rzucane na jednego z partnerów. A drugi cieszy się własnym altruizmem. I z tego, że ukochana osoba jest dobra.

Jak uderzyć w pozę 68

To całkiem proste.

 1. Ten z was, który wcieli się w rolę „altruisty”, leży na plecach z ugiętymi kolanami.
 2. „Egoista” kładzie się na plecach, jego głowa spoczywa między nogami „altruisty”, a biodra są rozsunięte obok twarzy partnera.
 3. „Altruista” uzyskuje pełny dostęp do intymnej strefy bliskiej osoby i może rozpocząć seks oralny.

Jak wycisnąć maksimum z 68

Najlepszy wróg dobra. Ale nie w przypadku pozycji 68. Te życiowe hacki sprawią, że będzie jeszcze fajniej dla praktykujących seks oralny.

Dla minety

 • Zachęcamy mężczyzn do ponownego przeczytania naszego artykułu o technice minetki, aby sprawić partnerowi nieziemską przyjemność.
 • Nie trzymaj rąk w szwach. Facet będzie ich potrzebował do prawidłowego zbadania ciała partnera. A dziewczyna może podwoić swoją przyjemność, pieszcząc jej piersi.
 • W ramach eksperymentu spróbuj pobawić się małym wibratorem, aby stymulować łechtaczkę i/lub sutki.

Do robienia loda

 • Materiał wikijak.pl z poradami eksperta pomoże ci przygotować się teoretycznie.
 • Lepiej jest, aby mężczyzna, który jest na górze, opierał się na łokciach, aby przypadkowo nie zmiażdżyć swojej dziewczyny.
 • „Altruista” może zwrócić szczególną uwagę na mosznę i masować partnerowi jądra.

Dla anilingusa

 • Pozycja 68 jest idealna do analizowania lub rimmingu – stymulacji odbytu językiem i ustami. Zacznij od prostych technik: okrężnych ruchów języka wokół odbytu. Następnie możesz chodzić w górę iw dół, a nawet próbować delikatnie wepchnąć czubek języka do środka.
 • To danie powinno dopełnić Twoją seksualną ucztę. Jeśli pójdziesz po liżowaniu do minetki lub lodzika, istnieje ryzyko przeniesienia szkodliwych bakterii z odbytu do penisa lub pochwy.

Dodaj komentarz