Jak doprowadzić mężczyznę do orgazmu rękami i dobrze się bawić

Masturbacja jest często niedoceniana. Zwłaszcza jeśli chodzi o zadowolenie kogoś innego. Ale według seksuologa Vanessy Marin pieszczoty dłoni to jeden z najlepszych sposobów na doprowadzenie partnera do orgazmu. Najważniejsze jest, aby wiedzieć, jak poprawnie się masturbować.

Upewnij się, że mężczyzna się zgadza

Vanessa Marin

seksuolog

Niektórzy mężczyźni w zasadzie nie lubią, gdy partnerka pieści dłonią penisa. Inni mogą w tej chwili po prostu nie chcieć się masturbować. I to jest w porządku.

Dlatego ważne jest nie tylko uzyskanie zgody, ale usłyszenie, że mężczyznę ekscytuje sama myśl o nadchodzących pieszczotach.

Przy okazji, ty też musisz tego chcieć. Na serio i teraz, ponieważ pożądanie ma kluczowe znaczenie dla jakości seksu i jego składników. Jeśli mężczyzna zauważy, że robisz wszystko automatycznie, nie jesteś podekscytowany i myślisz o czymś własnym, to trudno mu będzie naśladować przyjemność.

Jeśli po raz pierwszy decydujesz się na masturbację, powiedz swojemu partnerowi, że chcesz tego tak samo jak on, że jesteś zainteresowany spróbowaniem czegoś nowego. Zwróć uwagę na penisa, komplementuj rozmiar i kształt. To jeszcze bardziej podnieci mężczyznę.

Przygotuj się

Umyj ręce mydłem lub środkiem antyseptycznym. Przestrzeganie zasad higieny jest konieczne w każdej sytuacji.

Zdejmij pierścienie i upewnij się, że paznokcie nie ranią twojego penisa. Upewnij się, że masz ciepłe dłonie.

Zastanów się, których stref musisz użyć. Jeśli bardzo krótko i bez wchodzenia w szczegóły, penis składa się z ciała i głowy, a u jego podstawy znajdują się jądra. Jeśli mężczyzna jest obrzezany, podczas erekcji głowa będzie otwarta, jeśli nie, to schowana za napletkiem. Od głowy do ciała prącia od dołu prowadzi fałd skórny – wędzidełko. Pamiętaj, że jest bardzo wrażliwa. Niewielki obszar między jądrami a odbytem nazywany jest kroczem.

I musisz zwracać uwagę na wszystko.

Przyjmij właściwą postawę

Tutaj możesz puścić wodze fantazji. Klasyczna wersja to sytuacja, w której mężczyzna leży na plecach, a kobieta siedzi naprzeciwko. Możesz wyprostować nogi, podwinąć je pod siebie lub skrzyżować. Skoncentruj się na swoich uczuciach.

Jeśli twój partner chce obserwować, może siedzieć lub stać, a ty możesz wybrać wygodną pozycję.

Użyj smaru

Koniecznie. Lubrykant zapewni lepszy poślizg i zapobiegnie uszkodzeniom delikatnej skóry penisa przez suche dłonie. Możesz wybrać ten, który Ci odpowiada: na bazie wody, na bazie silikonu lub na bazie tłuszczu.

Poproś o pokazanie, jak prawidłowo się masturbować

Jeśli myślisz, że wiesz lepiej, to się mylisz. Nie w tym przypadku. Powierzono Ci to, co najbardziej intymne, więc zadawaj sobie trud wypytywania o pragnienia i preferencje swojej partnerki. Poproś o pokazanie, jak się masturbuje, gdy jest sam.

Uważaj na ruch, siłę chwytu i prędkość. Najpierw dowiesz się, jak mu się to podoba. Po drugie, to ekscytujące. Możesz poprosić mężczyznę, aby położył ręce na twoich, aby cię poprowadził.

Vanessa radzi zwrócić szczególną uwagę na siłę kompresji.

Niektórzy mężczyźni zauważają, że partnerka ściska penisa z niewystarczającą siłą, ponieważ boi się zranić. Wypróbuj różne opcje i poproś partnera, aby cię powstrzymał, gdy dojdziesz do sedna.

Vanessa Marin

seksuolog

Użyj różnych technik

Naprzemienne ruchy, zmiana szybkości i siły kompresji, a orgazm nie każe Ci czekać. Zacznij powoli, a gdy mężczyzna jest wystarczająco podniecony, stopniowo zwiększaj tempo.

Zapamiętaj podstawowe ruchy

Twoje podstawowe ruchy ramion są w górę iw dół.

Ale nie musisz się do tego ograniczać. Co więcej, Vanessa zaleca również poprawę tego ruchu. Delikatnie poruszaj nadgarstkiem w przód iw tył, aby zapewnić dodatkową stymulację penisa.

Skoncentruj się na nadwrażliwych żołędziach

Zwróć uwagę na głowę: zwolnij, gdy do niej dojdziesz i lekko zwiększ siłę ściskania. Pociągnij uzdę palcem. Tylko bardzo delikatnie!

Możesz spróbować zacząć od góry tak, aby tylko koniuszki palców dotykały penisa, a podczas ruchu w dół głowa opierała się o środek dłoni.

Złóż kciuk i palec wskazujący w pierścień

Poruszaj nimi w górę i w dół bez otwierania palców. Zatrzymaj się na głowie i lekko ją obróć.

Użyj drugiej ręki

Kiedy znajdziesz wygodną pozycję i przyzwyczaisz się do niej, użyj drugiej ręki. Możesz położyć go na prezenterze i kontynuować podstawowe ruchy. Lub baw się palcami, chwyć penisa partnera obiema rękami i wykonuj okrężne ruchy.

Weź członka w jedną rękę i powoli przesuwaj go w górę iw dół. W tym samym czasie indeksem, środkiem, pierścieniem i kciukiem drugiej ręki przesuwaj się w górę od podstawy głowy, głaszcząc ją tak, jakbyś odkręcał zakrętkę od butelki.

Spróbuj chwycić penisa obiema rękami z dwoma kciukami po jednej stronie. Tymi palcami gładko gładź głowę od dołu do góry i od góry do dołu.

Stwórz iluzję niekończącej się penetracji

Kolejna ciekawa technika: wykonuj tylko ruchy w dół od głowy do podstawy penisa, najpierw jedną ręką, a potem drugą. Stworzy to iluzję niekończącej się penetracji.

Vanessa Marin

seksuolog

Następnie spróbuj na odwrót: poruszaj się tylko od podstawy do głowy. Po prostu staraj się nie napinać zbyt mocno skóry, może to powodować dyskomfort.

Otwórz dłonie

Trzymaj penisa w dłoniach i gładź go wnętrzem wzdłuż lub w poprzek, lekko tocząc. Możesz też delikatnie pogłaskać obszar pod głową krawędzią dłoni.

Lub spróbuj stworzyć iluzję niekończącej się penetracji dłońmi, bez zaciskania dłoni w pięści.

Zaangażuj inne części ciała

Nie rozłączaj się z kutasem. Pieścić uda, jądra, krocze lub pośladki. Bądź delikatny dla jąder, ponieważ są one bardzo wrażliwe.

Weź do ręki oba jądra i bardzo delikatnie ściśnij i ściśnij. Przytrzymaj skórę między jądrami kciukiem i palcem wskazującym i gładko gładź ją od nasady do krawędzi.

Vanessa Marin

seksuolog

Niektórzy mężczyźni lubią stymulować odbyt. Porozmawiaj o tym ze swoim partnerem i odważ się, jeśli odpowiedź brzmi tak.

Pomyśl też o sobie

Zapraszam do pieszczot i oddawania się uczuciom. Twój mężczyzna to pokocha. Bądź szczery i ciesz się procesem i czerp z niego korzyści dla siebie.

Powtarzamy: nie należy się oddalać, z tęsknotą na twarzy, wykonuj ręką monotonne ruchy w górę iw dół. Bądź proaktywny, okazuj zainteresowanie, okazuj podekscytowanie.

Obserwuj reakcję

Spójrz na twarz partnera, posłuchaj jego oddechu i obserwuj swoją erekcję. Jeśli czujesz, że twoja erekcja słabnie lub twój partner nie wykazuje zainteresowania, spróbuj zmienić technikę lub zapytaj, o co chodzi. Co najważniejsze, rób to delikatnie i ostrożnie. Jeśli to konieczne, przenieś na chwilę wodze władzy na człowieka i obserwuj jego ruchy.

Nie zatrzymuj się zaraz po orgazmie

Jak długo trwa męski orgazm? Okazuje się, że męskie i żeńskie orgazmy są bardziej podobne niż myślisz od 5 do 30 sekund. Jeśli widzisz, że twój partner jest na krawędzi, kontynuuj w tym samym duchu, niczego nie zmieniaj. Obserwuj swoją reakcję i nie przestawaj po orgazmie.

Stopniowo zwalniaj tempo, delikatnie i płynnie rozluźniaj dłoń. Tylko nie przesadzaj: po wytrysku wrażliwość penisa wzrasta, a nawet najdelikatniejszy dotyk może powodować dyskomfort.

Dowiedz się, czy wszystko Ci się podobało

Poproś partnera, aby podzielił się swoimi uczuciami. Dowiedz się, co najbardziej mu się podobało, a co nie było zbyt przyjemne. Słuchaj mężczyzny i pracuj nad błędami.

Dodaj komentarz