Czy można uprawiać seks w wannie i jak to zrobić dobrze?

Co jest dobrego w seksie w wannie

Istnieje wiele powodów, dla których warto uprawiać seks w łaźni parowej lub saunie. I to nie tylko naturalna nagość.

Twoje ciało staje się bardziej wrażliwe

W trakcie kąpieli pory zostają oczyszczone, skóra zostaje oczyszczona z martwych komórek, dzięki czemu wzrasta wrażliwość na dotyk. Ponadto krew napływa do genitaliów i innych stref erogennych, co prowadzi do szybkiego pobudzenia.

Zmniejsza poziom stresu

Ciągły stres prowadzi do tego, jak stres wpływa na Twoje życie seksualne, do akumulacji w organizmie hormonu kortyzolu, który obniża libido. Z drugiej strony ciepło kąpieli pomaga organizmowi wytwarzać hormony radości – endorfiny. Po kilku wizytach w łaźni parowej głowa zwykle staje się lekka i pusta. Uwalniasz się od ciężkich wątpliwości, które uniemożliwiają ci po prostu relaks i zabawę.

Nie musisz myśleć o czystości

Byłeś już pod prysznicem. Biczowali się miotłą – jeśli spotkanie odbywa się w rosyjskiej łaźni. Albo spocony w saunie fińskiej. A potem zanurzyliśmy się w basenie. Pot i brud zostały zmyte: kwestia czystości i obcych zapachów jest usuwana sama.

Dlaczego seks w łaźni jest zły?

Wybierając się na romantyczne spotkanie w łaźni parowej, weź pod uwagę następujące negatywne punkty.

Pasja obfituje w kontuzje

Łatwo się poślizgnąć i upaść na mokrej podłodze – zwłaszcza jeśli jest wyłożona kafelkami. A przy nieostrożnych ruchach w ciasnej łaźni parowej zawsze istnieje ryzyko poparzenia.

Ciało jest pod podwójnym stresem

Zarówno zabiegom kąpielowym, jak i seksowi towarzyszy duże zużycie energii. Nie każdy poradzi sobie z takim podwójnym maratonem. Nic dziwnego, że podekscytowanie szybko ustępuje przyjemnemu zmęczeniu i jesteś zbyt leniwy, aby przejść przez ten proces.

Gorączka negatywnie wpływa na jakość nasienia

Badania pokazują, czy zwykłe sauny mogą szkodzić jakości nasienia? że regularne wizyty w kąpieli zmniejszają produkcję plemników, niszczą ich DNA i zmniejszają witalność. Aby osiągnąć tak rozczarowujące wyniki, uczestnicy eksperymentu dwa razy w tygodniu brali kąpiel parową w saunie fińskiej po 15 minut przez trzy miesiące, w temperaturze 80–90°C. Nałóg nie prowadził jednak do nieodwracalnych konsekwencji. Już trzy miesiące po zakończeniu eksperymentu plemniki wróciły do normy.

Kiedy seks w łaźni jest niebezpieczny?

Przy niektórych chorobach chodzenie do łaźni jest z zasady przeciwwskazane – nie mówiąc już o uprawianiu tam seksu. Wyeliminuj Jakie są korzyści i zagrożenia związane z sauną? to przyjemność z Twojego erotycznego menu, jeśli masz:

  • problemy z układem sercowo-naczyniowym;
  • niskie ciśnienie krwi – pod wpływem ciepła naczynia rozszerzają się, a ciśnienie może spaść do punktu krytycznego;
  • bół głowy;
  • wszelkie wysypki;
  • wysoka temperatura;
  • choroba przewlekła w ostrej fazie.

Jaki jest najlepszy sposób na seks w wannie

Aby zmniejszyć ryzyko i jak najlepiej wykorzystać proces, postępuj zgodnie z tymi wytycznymi.

Powstrzymaj się od alkoholu

wikijak.pl już mówił o tym, dlaczego alkohol jest złym towarzyszem seksu. Dodajemy, że alkohol też nie jest przyjacielem kąpieli. Twoje naczynia krwionośne są już rozszerzone z powodu upału, a mocne napoje wzmocnią działanie sauny i alkoholu . Zamiast udanego seksu ryzykujesz omdlenia, arytmię, zawroty głowy i inne problemy.

Używaj olejków i wywarów ziołowych

Aby wzmocnić zmysły i pobudzić, posyp drewniane półki w łaźni parowej olejkami aromatycznymi, takimi jak lawenda, cytrusy lub geranium. Wywar z roślin leczniczych można spryskać kamieniami.

Przygotuj miotłę brzozową

Do rozgrzewającego masażu erotycznego w rosyjskiej łaźni parowej najlepiej nadaje się pachnąca miotła brzozowa. Wersja dębowa lub świerkowa jest dobra dla zdrowia mężczyzn, ale zbyt surowa dla delikatnej kobiecej skóry.

Nie uprawiaj seksu w łaźni parowej

Po wstępnych pieszczotach w łaźni parowej ochłodź się w basenie, a potem znów drażnij się w łaźni parowej… I tak dalej, aż namiętność cię ogarnie. Możesz wtopić się w ekstazę w garderobie, pokoju relaksacyjnym lub jacuzzi, ale w żadnym wypadku w łaźni parowej. Stosunek seksualny w ogniu piekielnym jest zbyt dużym wyzwaniem dla serca. A jeśli naprawdę chcesz uprawiać seks na ławce w łaźni parowej, ochłodź pokój przynajmniej do połowy.

Dodaj komentarz