Jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu

3 główne mity na temat seksu

Penis jest głównym instrumentem satysfakcji kobiety

Prawdopodobnie przywykłeś do myślenia, że im większy penis, tym lepiej i im dłużej trzymasz, tym więcej przyjemności będzie ona odczuwać. To wszystko są kłamstwa. A oto prawda.

Badacze zadali setkom kobiet bezpośrednie pytanie o to, co jest dla nich najważniejsze podczas stosunku, a żadna z uczestniczek nie wspomniała o rozmiarze penisa. Zamiast tego kobiety mówiły, że szaleją na punkcie mężczyzn, którym zależy na ich przyjemności.

Dobry seks kończy się jednoczesnym orgazmem

Tak pokazują w filmach: mężczyzna energetycznie wchodzi w kobietę i – tak, tak, więcej! – oboje mają szybki i wspaniały orgazm. W rzeczywistości jednoczesne orgazmy to mit.

Aby doprowadzić partnerkę do orgazmu, musisz skupić się na jej uczuciach, a żeby samemu tego doświadczyć – całkowicie zanurzyć się w swoich. Jak możesz sobie wyobrazić, trudno to połączyć. Twój partner może doświadczyć przyjemności zarówno przed tobą, jak i po. A jest to znacznie wygodniejsze niż jednoczesne rozładowanie.

Kobiety potrzebują stosunku, aby osiągnąć orgazm.

Według najbardziej optymistycznych szacunków tylko 15% kobiet może osiągnąć orgazm podczas stosunku. Pozostałe 85% wymaga stymulacji łechtaczki.

Łechtaczka jest kluczem do kobiecego orgazmu. To po raz kolejny potwierdza fakt, że tylko 1,5% kobiet masturbuje się przedmiotem w pochwie. Kolejne 12% robi to samo, dotykając jednocześnie łechtaczki. A reszta – aż 86,5% – cieszy się wyłącznie stymulacją łechtaczki. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że tarcia prowadzą do orgazmu, ale nie do partnera. Jej punktem przyjemności jest łechtaczka.

Jak to zrobić dobrze

Po wyjaśnieniu mitów przejdźmy do rzeczy. Masz randkę i naprawdę chcesz, żeby dziewczyna zapamiętała ją do końca życia. Będziesz musiał przejść przez trzy etapy: jak się przygotować, ułożyć w łóżku, a następnie utrwalić wrażenie. Zacznijmy od pierwszego.

Przygotuj się

Dowiedz się, gdzie jest łechtaczka

Ostatnie badania wykazały, że 25% mężczyzn nie może znaleźć tego narządu na schemacie. Sprawdź się i przyjrzyj się bliżej kobiecej fizjologii.

Jeśli zdjęcia Cię nie inspirują, możesz obejrzeć film o kobiecej masturbacji, ale nie z pornografii, ale realistyczny. Ekspert ds. seksualności kobiet Lori Mintz zaleca obejrzenie dowolnego (lub wszystkich) z ponad 50 filmów edukacyjnych na OMGYes.com. W nich zobaczysz 12 sposobów masturbacji łechtaczki.

Zgadzam się na seks

Często zdarza się, że jeden z partnerów chce uprawiać seks, a drugi zamierza uczyć się do egzaminu, pracować, oglądać telewizję lub po prostu wcześniej iść spać. Umów się wcześniej na seksualną przygodę – wtedy dziewczyna będzie gotowa na to, co ją czeka, i łatwiej będzie ci osiągnąć swój cel.

Pozbyć się stresu

U 80–90% osób (zarówno kobiet, jak i mężczyzn) stres zmniejsza zainteresowanie, a prawie u wszystkich zmniejsza zdolność do czerpania przyjemności. Nawet wśród tych 10-20% z nas, którzy w stanie napięcia nerwowego wykazują zwiększone zainteresowanie seksem.

Jeśli Twój partner pracuje od rana do wieczora, zaciąga kredyt hipoteczny i trójkę dzieci, doświadcza ciągłego stresu, możesz zapomnieć o orgazmie. Dlatego przed pójściem do łóżka poświęć 20 minut, a nawet godzinę na relaks w komfortowym otoczeniu.

Zapytaj dziewczynę, co pomaga jej wyzdrowieć. Kąpiel, spacer, sport, gotowanie, szczere rozmowy, kieliszek wina – wszystko, co sprawi, że to zadziała.

Utwórz kontekst

Kobieca przyjemność jest ściśle związana z kontekstem – okolicznościami zewnętrznymi i stanem wewnętrznym. To, co dokładnie dostraja kobietę do seksu, zależy od niej samej. Ale zazwyczaj idealny kontekst seksualny = niski poziom stresu + podziw partnera + erotyczne otoczenie. Tak więc świece, muzyka i Twój nieodparty wygląd nie będą zbyteczne.

Przejdźmy do rzeczy

Odczekaj 20 minut na rozgrzanie

Współczesne scenariusze seksu skupiają się głównie na tym, co ty i twój partner robicie między nogami, ale większość kobiet zajmuje około 20 minut, aby się rozgrzać (całować, pieścić), zanim to zrobi.

Panie potrzebują czasu, aby się podniecić i rozwinąć wystarczającą ilość nawilżenia, aby czuć się dobrze na swoich genitaliach.

Oto kilka sposobów na rozgrzewkę:

 • Pocałuj się w usta – w każdy możliwy sposób (miękko, wytrwale, językiem, bez niego).
 • Pocałuj się nawzajem w szyję, uszy i inne części twarzy, pozostając w ubraniu.
 • Prasuj i pieść się nawzajem przez ubrania.
 • Przewróć łóżko podczas noszenia ubrania.
 • Rozbierz się lub rozbierz się nawzajem.
 • Prasuj, całuj i pieszcz piersi swojej partnerki.
 • Baw się jej sutkami, delikatnie zwijając je między palcami stóp, ssąc, ciągnąc lub szczypiąc, jeśli to ją podnieci.
 • Głaszcz i całuj swoje nagie ciała, nie zatrzymując się nigdzie przez długi czas. Wiele kobiet mówi, że lubi, gdy partner drażni się z nimi przez chwilę, dotykając ich genitaliów, a potem znowu zaczyna je pieścić w innych miejscach.

Możesz także wziąć prysznic lub kąpać się razem, śmiać się, żartować i wygłupiać. Pokaż swoją wyobraźnię!

Traktuj jej łechtaczkę

Kiedy oboje będziecie wystarczająco ciepło, przejdź do dania głównego – stymulacji łechtaczki. Zrób to tyle, ile to konieczne. Ogólnie rzecz biorąc, kobiety potrzebują od 15 do 45 minut do orgazmu. Interesująca statystyka: jeśli spędzisz 20 minut lub więcej na stymulacji łechtaczki, około 92% twoich partnerów będzie miało orgazm.

Wskazówka: Zacznij od delikatnego dotykania jej łechtaczki i pozwól jej powiedzieć, kiedy możesz zwiększyć ciśnienie. Łechtaczka jest bardzo delikatnym narządem, więc lepiej, gdy mówi „Więcej” niż „Ups!”

Dowiedz się, co lubi

U kobiet zakończenia nerwowe zlokalizowane są inaczej. Dlatego nie ma uniwersalnej recepty na przyjemność: każdy lubi swój własny dotyk.

Aby jeszcze bardziej skomplikować sprawę, dodamy, że stymulacja potrzebna kobiecie do orgazmu może się różnić w różnym czasie (np. w zależności od fazy cyklu miesiączkowego). Więc tylko jedna rzecz pomoże sprowadzić kobietę do rozładowania – pragnienie jej słuchania i słuchania.

Skąd wiesz, czego chce dziś kobieta? Istnieją trzy sposoby:

 • Po prostu zapytaj. Rozmowy podczas seksu mogą być bardzo krótkie, ale mogą mieć duży wpływ na sytuację. Na przykład mówisz: „Powiedz mi, co lubisz” lub „Chcę, żebyś mi powiedział, czy to jest dla ciebie odpowiednie” lub „Chcę cię zadowolić. Pokaż, że jesteś zadowolony ”.
 • Niech przemówią jej palce. Połóż rękę na dłoni partnera, sygnalizując jej, że chcesz, aby pokazała, jak lubi być dotykana. Kiedy to zrobi, postępuj zgodnie z jej instrukcjami (gdzie, z jaką siłą, jak dokładnie).
 • Słuchać. Szybki oddech, narastające jęki i prośby o kontynuację zwykle mówią ci, że zmierzasz we właściwym kierunku. Ale jeśli dziewczyna nie okazuje emocji, najprawdopodobniej coś jest nie tak, ale wstydzi się o tym powiedzieć. W takim przypadku wróć do metod 1 i 2.

Przeżyj orgazm

Możesz najpierw doprowadzić partnera do orgazmu poprzez stymulację łechtaczki, a następnie przejść do stosunku płciowego i otrzymać swoją porcję przyjemności lub odwrotnie. Nie staraj się jednocześnie doświadczyć orgazmu – pamiętaj, że to mit. Badacze uważają nawet, że niepożądane jest, aby partnerzy osiągali relaks w jednej chwili, ponieważ pozbawia to przyjemności obserwowania i odczuwania orgazmu partnera.

Ciesz się przyjemnym posmakiem

Rozmawiaj po seksie

Wiele par uważa za pomocne „przetwarzanie informacji” zaraz po seksie. Pomoże to następnym razem poprawić. Zapytaj dziewczynę, co jej się najbardziej podobało i co możesz zrobić lepiej następnym razem. Tylko nie zgłaszaj roszczeń: jeśli pojawią się poważne problemy, lepiej omówić je poza drzwiami sypialni.

Być blisko

Po seksie wiele kobiet chce przedłużyć intymność: przytulić się, porozmawiać lub po prostu razem zasnąć. To, czego zdecydowanie nie powinieneś robić, to odwracać się plecami do partnera lub natychmiast wezwać taksówkę.

Trzymaj się blisko i bądź uważny. Pamiętaj, że pielęgnacja jest dla kobiet bardziej ekscytująca niż rozmiar penisa i wyrafinowanie w kochaniu.

Artykuł został przygotowany na podstawie materiałów z książek:

 • Pleasure Point Lori Mintz to podróż do świata kobiecego orgazmu, która obala największe kłamstwo na temat seksu.
 • As a Woman Wants Emily Nagoski – Naukowe odpowiedzi na pytania dotyczące kobiecego ciała i seksualności.

Dodaj komentarz