„Energia jest szalona!” Czy warto chodzić na sex party po nowe doznania i wrażenia?

Czym są imprezy erotyczne

Imprezy erotyczne to imprezy z muzyką i programem pokazowym, w którym uczestnicy mogą uprawiać seks. Co więcej, to ostatnie nie jest absolutnie konieczne: nikt nie ma prawa zmuszać drugiego, wszystko jest całkowicie dobrowolne. Tak wiele osób przychodzi tylko po to, aby zobaczyć lub cieszyć się atmosferą.

Imprezy erotyczne są inne. Gdzieś, jak na przykład na perwersyjnej imprezie, ważny jest dress code, gdzieś wymieniają się partnerami, a gdzieś ludzie po prostu wchodzą w interakcje bardziej swobodnie i otwarcie niż w zwykłych klubach.

Liczba uczestników również może być różna: od kilkudziesięciu do kilkuset. Średnia wieku to od 25 do 40 lat, ale zdarzają się osoby znacznie starsze.

Wszyscy ludzie byli tak pozytywni: patrzysz w oczy, a oni uśmiechają się do ciebie. Podobały mi się nawet niektóre dziewczyny. Jakoś nigdy wcześniej nie byłem do nich pociągnięty, ale tutaj energia jest szalona, wszystko od razu jest interesujące.

Dlaczego ludzie chodzą na seks imprezy

Każdy ma swoje powody, ale oto lista najczęstszych.

 • Uprawianie seksu bez budowania związku lub podejmowania zobowiązań.
 • Realizuj intymne fantazje . Tutaj każdy może łatwo i bezpiecznie zrealizować to, o czym od dawna marzył: uprawiać seks przy wszystkich, nawiązać kontakt z nieznajomym, spróbować BDSM i innych nietypowych praktyk.
 • Urozmaicaj seks w parach . Niektórzy ludzie są zadowoleni widząc, że inni lubią swojego partnera. Ktoś jest podniecony uprawianiem seksu z nieznajomymi przed stałym partnerem. Niektóre pary na imprezie unikają stosunków seksualnych, pozostawiając to wszystko najprzyjemniejsze do momentu, kiedy podekscytowani nowym doświadczeniem, wracają razem do domu.
 • Poznaj . Na seks imprezie całkiem możliwe jest nawiązanie związku, zakochanie się, a nawet znalezienie partnera życiowego.
 • Poznaj siebie . Nowe doświadczenie, zwłaszcza takie niestandardowe, pozwala lepiej zrozumieć swoje potrzeby.
 • Wystarczy spojrzeć . Ciekawość to dobry powód, by wziąć udział w takim wydarzeniu.

Mój partner i ja chodziliśmy na perwersyjne imprezy dla emocji i nowości. Z grubsza wiedzieli, czego się spodziewać, ale wciąż było to pełne adrenaliny. Chodziłem, patrzyłem na wszystkich, odpoczywałem i dobrze się razem bawiliśmy. A potem przez pół nocy uprawialiśmy seks w domu.

Kto raczej nie lubi imprez erotycznych?

 • Ci, którzy nie mogą odmówić. Oczywiście dobrowolność jest główną zasadą każdej imprezy erotycznej, a organizatorzy uwielbiają to podkreślać. Ale jeśli nie możesz odmówić, jest szansa na nawiązanie kontaktu, którego nie chciałeś, a zamiast przyjemności dostaniesz nieprzyjemnych doznań.
 • Ci, którzy idą tam wbrew swojej woli, by zadowolić swojego partnera. Najprawdopodobniej nie będziesz w stanie się zrelaksować i obwiniasz swoją parę za niewygodną sytuację.
 • Ci, którzy mają kłopotliwe relacje i chcą je w ten sposób wzmocnić. Jeśli para ma niedopowiedzenie, zazdrość i nudę, seks z innymi ludźmi prawdopodobnie pogorszy sytuację.

Jak wybrać imprezę erotyczną?

Na seks imprezie ważna jest dobra zabawa, a nie problemy. Dlatego podejdź do wyboru w sposób odpowiedzialny.

Zdecyduj się na rodzaj imprezy

Jak już powiedzieliśmy, kameralne imprezy są różne, ale warunkowo można je podzielić na trzy grupy.

 • Mieszane imprezy z pozytywnym seksem. Są dla każdego, kto szuka zabawy z erotycznym akcentem. Popularny format dla początkujących, ponieważ nie wymaga specjalnego przeszkolenia. Tutaj możesz po prostu tańczyć i oglądać pokazy, całować się i uprawiać seks z ludźmi, których lubisz lub ze swoim towarzyszem.
 • Imprezy swingowe. Najczęściej przyjeżdżają tu razem, aby spróbować seksu z innymi partnerami, ale czasami dozwolone są również osoby samotne. Jest kilka przypadkowych osób, przypadkowych osób i par, które uprawiają seks tylko ze sobą.
 • Kinky-party to tematyczne imprezy kostiumowe, czasami przypominające erotyczny karnawał. Angielskie słowo perwersyjne jest dziwne i często oznacza niestandardowe zainteresowania seksualne. Jednak temat perwersyjnych imprez może być dowolny.

Zastanów się, czy interesują Cię imprezy tematyczne lub neutralne, czy jesteś gotowy na rozebranie się lub założenie lateksowego garnituru, czy planujesz seks w miejscach publicznych, czy tylko prywatnych. W zależności od tego wybierz odpowiedni format.

Po raz pierwszy najłatwiej znaleźć wydarzenie w Internecie dla „sex-party + city”, „swinger-party + city” lub „kinky-party + city”, w zależności od tego, dokąd chcesz się udać. Ale uwaga: publiczne spotkania nie zawsze są bezpieczne i dobrze zorganizowane. Jeśli coś Cię niepokoi, spójrz na inną opcję.

Dowiedz się jak najwięcej o organizatorach

Chociaż masz niewielkie doświadczenie, najlepiej jest brać udział w imprezach od uznanych organizatorów. Wiedzą, jak stworzyć atmosferę i jak zachować bezpieczeństwo. Możesz się z nimi skontaktować za pośrednictwem strony internetowej partii. Zwykle jest e-mail, formularz kontaktowy lub inne współrzędne.

Postaraj się uzyskać jak najwięcej informacji o wydarzeniu. W końcu zagrożone jest Twoje bezpieczeństwo.

Z reguły organizatorzy są w towarzyskim nastroju, dlatego zachęcamy do zadawania im pytań. Koniecznie dowiedz się, czy w klubie będą wolontariusze do utrzymania porządku i jak zorganizowany jest system dostępu. Zazwyczaj uczestnikowi mówi się wszystko, co go interesuje, aby czerpał maksimum przyjemności z imprezy i chciał wrócić.

Oszacuj, kto będzie na seks imprezie

Im droższy bilet, tym porządniejsza publiczność. Tak więc, chociaż masz niewielkie doświadczenie, preferuj te strony, w których wniosek należy złożyć z wyprzedzeniem, a bilet kosztuje co najmniej 3000 rubli.

Sprawdź u organizatorów, czy stosunek mężczyzn do kobiet jest regulowany: kiedy każdy ma możliwość wyboru partnera, utrzymuje się zdrowa atmosfera.

Dowiedz się, jak wybierani są goście: im bardziej rygorystyczne wymagania, tym bezpieczniej będziesz na przyjęciu.

Dobrze, gdy administratorzy mają możliwość wcześniejszej rozmowy z potencjalnym uczestnikiem, upewniają się, że jest odpowiedni i rozumie, dokąd zmierza. Czasami, dla pewności organizatorzy proszą o przesłanie zdjęcia w garniturze. W takim przypadku możesz otrzymać odmowę, jeśli na przykład zrobisz zdjęcie na imprezie bez tematu na mównicy BDSM.

Nie zapomnij sprawdzić, czy przy wejściu zapewniono kontrolę twarzy: wyeliminuje ona pijanych ludzi, nieodpowiednich ludzi i zbyt duże firmy.

Przeczytaj recenzje

Dobrze, jeśli możesz znaleźć informacje o minionych imprezach tych organizatorów oraz o innych imprezach w klubie, do którego się wybierasz. Niektórzy uczestnicy sex party dzielą się wrażeniami na portalach społecznościowych. Czasami recenzje imprez, które się odbyły i zaproszenia na przyszłe imprezy, pojawiają się na specjalistycznych forach seksualnych w Internecie.

Poznaj program

Określ, jaka będzie muzyka i jak interesujący jest dla Ciebie proponowany program. Nawet jeśli idziesz na imprezę tylko po seks, jest mało prawdopodobne, że znajdziesz go od razu od drzwi, zajmie to trochę czasu. Wysokiej jakości program i dobre zaplecze będą bardzo pomocne, aby się zrelaksować i nie nudzić.

Sprawdź, czy wykonane są fotoreportaże

Wiele imprez ma fotografa. Zapytaj organizatorów, czy będzie na wybranym przez Ciebie: raczej nie będziesz chciał dostać się do takiego fotoreportażu. Zawsze możesz poprosić fotografa, aby nie robił Ci zdjęć słowami lub gestem. Ale jeśli otwarcie pozujesz, z dużym prawdopodobieństwem będziesz mógł później podziwiać swój portret na stronie.

Z drugiej strony na podstawie zdjęć z poprzednich imprez możesz sobie wyobrazić, jaki będzie format imprezy, jakie powinny być kostiumy i czego się spodziewać.

Pamiętaj: samym uczestnikom surowo zabrania się robienia zdjęć. Czasami telefony proszone są o pozostawienie w szafce wraz z innymi rzeczami osobistymi.

Jak przygotować się na pierwszą seks imprezę

Oto, co musisz zrobić z wyprzedzeniem, aby wszystko poszło dobrze w wyznaczonym dniu.

Zastanów się, z kim pójdziesz

Możesz iść na seks imprezę sam, z przyjaciółmi i ze swoim partnerem seksualnym. Zbyt dużych firm nie może zabraknąć: z reguły mają swoją atmosferę i potrafią zniszczyć ogólną. Ale dwie pary znajomych to całkowicie akceptowalna opcja. Najważniejsze jest to, że czujesz się całkowicie komfortowo z tymi ludźmi.

Wyznacz sobie granice

Jest szansa, że na imprezie, ze względu na obfitość wrażeń, głośną muzykę i alkohol, nie będziesz w stanie całkowicie rozsądnie rozumować. Dlatego zastanów się z góry, czego byś chciał od imprezy, a na co zdecydowanie nie jesteś gotowy.

Najważniejsze rozważania można nawet zapisać i ponownie przeczytać przed rozpoczęciem, ze względu na niezawodność.

Nie możesz więc stracić głowy, nie żałuj tego, co zostało zrobione i straconych okazji.

Omów granice tego, co jest dopuszczalne ze swoim partnerem

Jeśli zdecydujecie się pójść razem, koniecznie porozmawiajcie o tym, czego każdy z was oczekuje od seks-imprezy, co może, a czego nie może zrobić. Nie licz na to, że wszystko jakoś się ułoży: takie doświadczenie może być zbyt trudnym testem dla związku, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, aby uniknąć urazy i nieporozumień. Jest to ważne nawet dla par, które mają już doświadczenie w intymnych imprezach i seksie grupowym.

Zdecyduj, czy będziesz się kontaktować z innymi, czy tylko ze sobą. Ustal, co zrobić, jeśli jedno z was znajdzie partnera, a drugie nie. Rozważ wspólne wyjście, jeśli ktoś z was czuje się nieswojo.

Aplikuj lub kup bilet

Imprezy mogą być otwarte dla publiczności i odwrotnie. Niektórym wystarczy kupić bilet w dniu imprezy, a innym trzeba wcześniej się zgłosić, aby Twoja kandydatura mogła zostać rozpatrzona. Jest to omawiane na stronie internetowej lub w korespondencji z organizatorami.

Poznaj zasady imprezy

Zasady dla różnych imprez są zwykle podobne i są podane na stronie wydarzenia. Oto typowy przykład Manifestu :

 • Permisywność (w ramach ustawodawstwa Federacji Rosyjskiej).
 • Uprzejmość. Jeśli chcesz z kimś porozmawiać, upewnij się, że uczestnik nie ma nic przeciwko.
 • Dbanie o siebie. Jeśli dotknął cię ktoś, kogo nie interesujesz, powiedz mu „nie”. W przeciwnym razie możesz zostać źle zrozumiany.
 • Komunikacja. Poproś o pozwolenie, zanim zrobisz cokolwiek z nieznajomym.
 • Poufność. Zabrania się fotografowania i bycia fotografowanym.
 • Obowiązkowy strój.

Przygotuj strój

Noś to, co lubisz i nie naruszaj zasad. Co najważniejsze, nie zapominaj o wygodzie: jeśli czujesz się niekomfortowo w szpilkach, załóż baletki. Jeśli jasny garnitur jest onieśmielający, wybierz bardziej neutralny. Kiedy czujesz się dobrze, wyglądasz atrakcyjnie dla innych członków, niezależnie od głębokości dekoltu i koloru krawata.

Ludzie byli ubrani fajnie, z wyobraźnią. Wydaje mi się, że przygotowują wszystkie te kostiumy w miesiąc, jak na karnawał, ale wielu z nich też je wypożycza.

Sprawdź, czy masz STI

Pomyśl nie tylko o swoim bezpieczeństwie, ale także o swojej odpowiedzialności wobec innych uczestników. Nigdy nie chodź na imprezę, jeśli masz najmniejsze podejrzenie infekcji przenoszonej drogą płciową. Nawet jeśli dobrze się poczujesz, i tak udaj się do ginekologa lub urologa i przebadaj się. Prezerwatywa jest przydatna, ale ostrożność nigdy nie boli.

Zbierz wszystko, czego potrzebujesz

Środki antykoncepcyjne i lubrykanty są zwykle dostępne na imprezach, ale nikt tak naprawdę nie wie, czego potrzebujesz. Wibratory i inne zabawki możesz zabrać ze sobą na wiele imprez. Zbierz wszystko, do czego przywykłeś podczas seksu. Zastanów się, gdzie go położysz: z torbą najprawdopodobniej nie zostaniesz wpuszczony do przedpokoju.

Kiedy będziesz gotowy i wszystko jest gotowe, zrób wydech i uśmiechnij się: czeka na Ciebie ciekawe i ekscytujące doświadczenie!

Dodaj komentarz