26 dziewczyn ujawniło, co najbardziej ich wkurza w seksie oralnym

Oczywiście, aby dobrze opanować sztukę seksu oralnego, potrzeba praktyki. Ale wszystko byłoby znacznie łatwiejsze, gdyby dziewczyny szczerze mówiły, co im się podoba, a czego nie. Pomogłoby to uniknąć wielu nieprzyjemnych chwil i szybko doprowadzić do wzajemnej przyjemności.

Więc zanotuj.

 1. „Nie lubię, gdy facet myśli, że seks oralny to jedyny sposób na doprowadzenie mnie do orgazmu i zbytnio skupia się na stymulacji. Radzę przedyskutować z partnerem to, co najbardziej Cię kręci i spróbować osiągnąć szczyt na różne sposoby.”
 2. „To okropne, kiedy przez 20 minut liże wszystko oprócz łechtaczki. A ty tak sprytnie udajesz, że zasługujesz na Oscara.”
 3. „Wiele osób uważa, że szybkość jest ważna w seksie oralnym. W rzeczywistości o wiele ważniejsze jest to, aby podczas intensywnych pieszczot partnerka zwracała uwagę na to, jak reaguję na stymulację. Musi „dostać się” we właściwe miejsce. Jeśli język jest rozluźniony, nic nie zadziała ”.
 4. „Nienawidzę, gdy mój partner pieści łechtaczkę koniuszkiem języka, ale robi to za słabo. Takie działania sprawiają, że się wiercę – i to nie z przyjemności, ale dla zwiększenia pobudzenia.”

5. „Nie pocieraj łechtaczki, jakbyś był znanym DJ-em rave”.

 1. Niektórzy uważają, że dmuchanie do pochwy to dobry pomysł. Po co? Prawie wszyscy faceci, z którymi byłem, zrobili to.
 2. „Czasami dają się ponieść emocjom i zaczynają bardzo mocno wsadzać palce do pochwy. Przestań ranić szyjkę macicy, a wtedy będę się dobrze bawić ”.
 3. „Nienawidzę, gdy język jest stymulowany w niewłaściwym miejscu. Próbujesz wykonać unik, aby pokierować swojego partnera tam, gdzie chcesz. Ale on porusza się z tobą. Albo ugryzienia. Dlaczego to robisz, stary?
 4. „Moment, w którym jestem już blisko orgazmu, a on przenosi się w inne miejsce, denerwuje mnie”.
 5. „To nieprzyjemne, gdy twój partner ssie tak mocno, że wydaje się, że zaraz coś dla ciebie zdziera”.
 6. „Nie lubię, gdy faceci myślą, że „alfabet” (kiedy rysują A, B, C językiem) jest fajny. Nie, to tylko nieuporządkowane ruchy ”.
 7. „To straszne, kiedy dosłownie szaleją na łechtaczce. Wyluzuj chłopcze, bolą mnie skurcze w nogach, a to wszystko jest już nieprzyjemne!”

13. „To nieprzyjemne, gdy facet dosłownie wciera twarz w moje genitalia i ma zarost. Czuje się jak tarka do sera ”.

 1. „Tak się składa, że prawie osiągnąłeś punkt kulminacyjny, a on zmienia rytm”.
 2. „Kiedyś rozmawialiśmy z moimi przyjaciółmi o tym, jak żenujące jest, gdy mężczyźni komentują nasze genitalia. Ale to jest część ciała, której nie trzeba oceniać. Na przykład partner mówi coś w stylu „Och, włosy” albo komentuje rozmiar lub kształt. To dziwne i niedelikatne. Moim zdaniem mężczyzna powinien po prostu skupić się na tym, aby kobieta czuła się komfortowo i docenić jej wdzięki takimi, jakimi są.”
 3. „Nienawidzę się spieszyć. Nie musisz od razu zabierać się do pracy. Lepiej zwolnij i najpierw pocałuj swoje wewnętrzne uda i brzuch.
 4. „Nie musisz wydawać nieprzyzwoitych dźwięków ustami, kiedy uprawiasz seks oralny!”
 5. „Nie chcę być ciągle pytany, czy wszystko jest w porządku. Zamknij się i rób to, co robisz. I po prostu słuchaj, czy mi się to podoba, czy nie!”
 6. „To okropne, kiedy plują lub wydają nieprzyjemne chlupotanie. Nienawidzę, kiedy mój partner się ślini.”
 7. „To nieprzyjemne, kiedy podnosi ci tyłek i znajdujesz się w pozycji kraba. To nie jest gimnastyka!”

21. „Wścieka się, gdy jesteś w połowie drogi do orgazmu, a on nagle postanawia pocałować cię w usta”.

 1. Źle jest, gdy partner od razu zaczyna seks oralny i nie schodzi powoli i delikatnie. Wydaje się, że się spieszy. Nie mogę się skupić na zabawie.”
 2. „Nie podoba mi się, kiedy całkowicie owija usta wokół swoich genitaliów, nie skupiając się na żadnej konkretnej części”.
 3. „To okropne, kiedy mój partner kładzie mnie na zadzie podczas seksu oralnego. Wszystko, czego chcesz w tej chwili, to zrelaksować się i cieszyć. Ale zamiast tego staram się nie upaść mu na twarz.”
 4. „Naprawdę nie lubię, kiedy gryzie mnie zębami. Czasami jest miło. Ale w każdym razie zawsze boję się, że nieumyślnie mocno ugryzie ”.
 5. „To okropne, kiedy przez kilka sekund robi minetę, a potem oczekuje, że będę gotowa na wszystko. Jaki jest sens?"

Jakie wnioski można wyciągnąć

 • Jeśli chcesz zadowolić dziewczynę, zastanów się, jakie działania chciałbyś? Z pewnością nie chciałbyś, aby twój partner się śpieszył.
 • Im bardziej zrelaksowana czuje się kobieta, tym szybciej nadejdzie jej orgazm.
 • Upewnij się, że stymulujesz najbardziej wrażliwe obszary, ale nie utknij w jednej rzeczy. W przeciwnym razie nie przyniesie przyjemności, ale ból (zwykle dzieje się to z łechtaczką).
 • Tak, dziewczyny to doceniają, gdy są pytane, co im się podoba. Ale nie powinieneś sprawdzać co 20 sekund, czy twój partner jest dobry.
 • A jeśli dziewczyna desperacko próbuje przenieść cię w inne miejsce, prawdopodobnie robisz coś złego.
 • Pamiętaj, aby bardzo delikatnie stymulować genitalia. Nie manipuluj brutalnie palcami, zębami lub językiem, chyba że zostaniesz o to poproszony.

Dodaj komentarz