Jak głębokie gardło

Co to jest głębokie obciąganie

Typowe techniki lodzika opierają się na pieszczotach ust, języka i ust. I z głębokim penisem aż do ust i wypełnia gardło.

Nie wszystkie pary uprawiają ten rodzaj seksu. Jedna trudność przeszkadza – odruch wymiotny. Dzięki niemu wiele osób uważa, że takie sztuczki najlepiej pozostawić gwiazdom porno. Ale w rzeczywistości każdy może nauczyć się technik głębokiego obciągania. Musisz tylko poćwiczyć.

Jak przygotować się na głębokie gardło?

Zrelaksować się

Na początek powinieneś przygotować się mentalnie. Jeśli masz jakieś obawy i obawy, spróbuj się ich pozbyć, w przeciwnym razie podczas seksu nie będziesz mógł się zrelaksować i dobrze bawić.

Pamiętaj, jeśli ci się nie podoba, zawsze możesz przestać. Nie bój się wyglądać na niezręczną lub zrobić coś złego – jest mało prawdopodobne, aby wszystko poszło idealnie za pierwszym razem.

Ćwiczenie

Nie trzeba od razu ćwiczyć na mężczyźnie. Wypróbuj na wibratorze. Przymocuj go do stołu w wygodny dla siebie sposób i zacznij. Im częściej trenujesz, tym szybciej będziesz mógł zastosować tę umiejętność z partnerem.

Pokonaj odruch wymiotny

Pojawia się, gdy fallus wchodzi do gardła. Będziesz potrzebował czasu i szkolenia. Gardło powinno przyzwyczaić się do uczucia pełności. Wypróbuj następujące rozwiązania:

  1. Weź wibrator do ust i powoli przesuń go w kierunku gardła.
  2. Kiedy dotknie podniebienia i ścian gardła, pojawi się odruch wymiotny – skurcze i kaszel. Spróbuj się zrelaksować i stłumić to bez wyjmowania wibratora.
  3. Oddychaj przez nos i skoncentruj się na rozluźnieniu gardła. Czasami pojawią się nudności, zignoruj je.
  4. Odczekaj co najmniej 10 sekund z wibratorem w ustach. Nie próbuj go jeszcze ruszać.
  5. Powtarzaj to ćwiczenie dwa do trzech razy dziennie przez tydzień. Po tym poczujesz, że odruch wymiotny słabnie, a twoje gardło nie jest już tak wrażliwe. Teraz możesz iść dalej – wykonuj ruchy ustami w przód iw tył.
  6. Może to zwiększyć odruch wymiotny. Ale bardzo ważne jest, aby zachować spokój i iść dalej. Wybierz wygodne tempo. Na początku powoli, ale z czasem szybciej.
  7. Po kilku tygodniach odruch wymiotny zmniejszy się do punktu, w którym możesz z łatwością włożyć wibrator do gardła. Znikną skurcze i kaszel.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Bez tego seks raczej nie będzie wygodny. Przed seksem wykonaj następujące czynności:

  • Zaopatrz się w lubrykant na bazie wody. Czasami ślina nie wystarcza jako środek poślizgowy, co może powodować dyskomfort podczas penetracji.
  • Pamiętaj o założeniu prezerwatywy. Seks oralny, choć uważany za bezpieczniejszy niż seks waginalny lub analny, niesie ze sobą pewne ryzyko. Niektóre choroby przenoszone drogą płciową mogą być przenoszone4 rzeczy, których nie wiedziałeś o seksie oralnym w ten sposób. Na przykład HIV, opryszczka, kiła, rzeżączka, wirus brodawczaka ludzkiego i wirusowe zapalenie wątroby.
  • Upewnij się, że twój partner bierze prysznic. Nieprzyjemny zapach podczas robienia loda może powodować krztuszenie się. I raczej nie będziesz czerpać przyjemności z tego procesu.

Jak zrobić głębokiego lodzika

Znasz już podstawy: musisz zachowywać się tak samo, jak podczas treningu. Ale dla dreszczyku emocji możesz dodać kilka interesujących technik.

Technika 1

Weź penisa w dłoń u nasady, usta zamknij na głowie. Poruszaj ustami z boku na bok. Pomyśl o tym, jak kręcisz głową, gdy mówisz „nie” — wygląda to tak samo. Kontynuuj stopniowe przesuwanie penisa w kierunku gardła.

Technika 2

Weź penisa do ust, trzymając rękę u podstawy. Wykonaj ruch do przodu, aby penis wchodził tylko do środka. Powtórz kilka razy. Następnie gwałtownie opada w dół, wprowadzając fallusa do samego końca. Kontynuuj naprzemienne tarcia.

Technika 3

Zejdź z czubka prącia do jego podstawy, wykonując okrężne ruchy, jakby po spirali, i wróć w ten sam sposób.

Jakie pozycje nadają się do głębokiego lodzika

Wypróbuj wszystko i wybierz najwygodniejszy dla siebie.

Na kolanach

Klasyczna pozycja lodzika. Mężczyzna wstaje, a partner klęka. Ta opcja jest wygodna, ponieważ możesz patrzeć w oczy, a także pieścić mosznę rękami. Umieść poduszkę lub koc pod kolanami, aby uniknąć siniaków.

To świetna pozycja na twoje pierwsze głębokie gardło: nie musisz skręcać, twoja głowa znajduje się tuż przed pachwiną partnera.

Posiedzenie

Mężczyzna siada na łóżku lub krześle, odchyla się lekko i rozkłada nogi. Partner siedzi na podłodze między nogami. Podobnie jak w poprzedniej pozycji kobieta klęczy. Ale jednocześnie może oprzeć ręce lub łokcie na łóżku.

Leżeć

Partner leży na plecach, lekko rozkłada nogi. Dziewczyna siada na brzuchu tak, że jej głowa jest naprzeciw pachwiny. W tej pozycji ręce są wolne, możesz pieścić męski brzuch.

Długie włosy czasami przeszkadzają w tej pozycji. Lepiej związać je w kucyk.

Poza 69

Jedna z najpopularniejszych i najwygodniejszych opcji, ponieważ oboje partnerzy mogą się nawzajem pieścić.

Od strony

To odmiana pozy 69. Dopiero teraz partnerzy leżą na boku.

Więzień

W tej pozycji dominuje mężczyzna: kobieta kładzie się na łóżku, a partner klęka przed jej twarzą. W tym przypadku to on się porusza – dziewczynie będzie trudno zrobić to ustami. Ale potrafi pieścić brzuch, uda, pośladki i mosznę.

młot pneumatyczny

Partner siedzi na podłodze plecami do mężczyzny i staje nad nią. Głowa kobiety jest lekko uniesiona do góry i znajduje się między jego udami. Tempo ustala partner – porusza się, lekko kucając i prostując nogi. Dziewczyna w tym czasie może nie tylko brać penisa do ust, ale także pieścić mosznę i biodra.

Dodaj komentarz