Jak podniecić każdą kobietę

Stwórz poczucie komfortu

Rozważ sytuację, kiedy masz nowy romans, jesteś już w połowie drogi do seksu, to znaczy, że jest już samogłoska lub milcząca umowa lub wyraźnie wisi w powietrzu.

Na początek musisz upewnić się, że wybrana osoba jest ogólnie gotowa psychicznie i chce tego tak jak Ty. Następnie zwracamy uwagę na otaczające okoliczności. Spróbuj spojrzeć na sytuację jej oczami. Czy światło jest wystarczająco miękkie (jeśli w ogóle go nie ma, to wcale nie boli, a wręcz przeciwnie)? Jak wygodne i czyste jest łóżko lub gdzie zamierzasz to zrobić? Czy istnieje niebezpieczeństwo bycia widzianym, podsłuchiwanym i tak dalej (chyba, że jesteś ekshibicjonistą)?

Mów i działaj

Jeśli stoi i nie podejmuje żadnych działań, rozbierz się. Rozbiera się – idź za jej przykładem.

Kobiety kochają uszami. To jest aksjomat, więc nie zapomnij powiedzieć jej, jak cudownie, pięknie, jak pysznie pachnie, elastycznie, słodko itp. To ją zrelaksuje, a to jest pierwszy krok do podniecenia. Żaden inny sposób.

Wybierz sprawdzone metody

Całowanie, głaskanie, łatwo biegać językiem bez pozostawiania mokrych śladów na skórze – znane są wszystkie te metody pobudzenia, podobnie jak strefy erogenne (przede wszystkim szyja i klatka piersiowa, ale kostka i zgięcie). kolano może być szczególnie wrażliwe – cokolwiek chcesz) ).

Działaj delikatnie, ale nie za lekko, aby kobieta nie połaskotała: śmiech z podniecenia nie idzie dobrze.

Jeśli nadchodzi przemyślany seks na wygodnym łóżku, możesz zaproponować pani lekki masaż olejkiem. To bardzo ekscytujące. Pamiętaj tylko, aby olejek był ciepły. Z zapachami trzeba uważać: mogą okazać się szorstkie lub ona osobiście nie lubi.

Używaj afrodyzjaków

Nie wszyscy, ale wielu wierzy w moc afrodyzjaków i naturalnych afrodyzjaków – czyli tego, co powinno wywoływać podniecenie. Wiadomo, że silne leki mają mnóstwo skutków ubocznych. I nie zalecamy dodawania ich do jedzenia lub napojów kobiety bez jej wiedzy: przyjmowanie niektórych leków lub nie powinno być jej jedynym wyborem.

Jeśli chodzi o naturalne patogeny, to przede wszystkim owoce morza, oliwki, czekolada, awokado i szereg innych produktów, z których większość nie przypadnie do gustu każdemu i może wywoływać alergie: bądź ostrożny. Stymulujące właściwości żywności mogą rozwinąć się w ciągu 40 minut do godziny.

Ale w każdym razie przekąska jest tego warta: głodne kobiety często myślą tylko o jedzeniu. Nawiasem mówiąc, nikt też nie odwołał magicznej mocy wina: kieliszek lub dwa pomogą Ci się zrelaksować, co oznacza, że szybciej się podniecisz.

Nie naciskaj

Wbrew panującej wśród panów opinii, że kuni, podobnie jak lodzik, kochają wszyscy, nie każda kobieta już pierwszej nocy chce widzieć język swojej nowej partnerki między nogami. Jeśli próbujesz zbliżyć głowę do jej krocza, a ona delikatnie cię odpycha, oznacza to, że nie chce: nie jest pewna siebie, wydaje jej się, że brzydko pachnie, nie goli się i wkrótce. Ogólnie rzecz biorąc, nie próbuj zrozumieć, po prostu nie nalegaj.

Ekscytuj, ale testuj

Ogólnie możesz spróbować wszystkiego, ale stale monitoruj reakcję. Jeśli w odpowiedzi na to, że złapałeś ją za nadgarstki i zarzuciłeś jej ręce za głowę, zacisnęła usta, drgnęła lub ścisnęła kolana, rozluźnij uścisk. Skręcili jej grzywę w pięść, a ona zmarszczyła brwi? Znowu zły krok. Dotknęli dłonią jej łechtaczki, a ona wygięła plecy w łuk i zamruczała? Cóż, w końcu się udało!

Powiedz nam, co ją czeka

Nie zignorujemy sytuacji, w której musisz podniecić przyjaciela, z którym łączy Cię stały seks. Jeśli zapragnęłaś jej natychmiast i w niewłaściwym miejscu, a teraz obawiasz się, że nie zgodzi się na stosunek, wpłyń na nią słowami, a najlepiej szeptem.

Rzadka kobieta nie podnieci się, jeśli zaczniesz jej szeptać, co i jak zamierzasz z nią teraz zrobić. Dobrze, jeśli twoja ręka zacznie pomagać, jak mówią, nie słowem, ale czynem.

pragnę jej

A co najważniejsze – pamiętaj: niewiele rzeczy może podniecić kobietę bardziej niż widok lub uczucie cierpiącego jej mężczyzny. Jeśli sam się nie spalisz, trudno będzie ci zapalić młodą damę.

Dodaj komentarz