Jak poprawnie zrobić minetę: porady ekspertów

Cunnilingus jest niezasłużenie uważana za jedną z najtrudniejszych czynności seksualnych. Najwyraźniej ten stereotyp wynika z innego – o „złożoności” i „tajemniczości” kobiecych narządów płciowych. Poniższe wskazówki obalą tę absurdalną opinię.

Dodam, że w ich tworzeniu pomógł mi Ian Kerner, autor She Comes First: The Thinking Man's Guide To Pleasuring A Woman. Uważam, że jest to jeden z najlepszych przewodników po seksie, który omawia każdy aspekt kunnilingus i zapewnia kilka technik.

Ale przejdźmy w końcu do instrukcji.

1. Pozwól swojemu partnerowi się zrelaksować

Wiele kobiet odczuwa dyskomfort podczas minetki. Niektórym kojarzy się z kompleksami związanymi z własnym zapachem i smakiem, albo z ufnością w „brzydotę” genitaliów. Inni martwią się, że mężczyzna nie lubi tego robić. Jeszcze inni nie lubią być w centrum uwagi i nie mogą się zrelaksować. Z reguły kobieta jest nadmiernie krytyczna wobec swojego ciała, więc Twoje oczy, nos i usta w najbardziej wrażliwym i wrażliwym obszarze jej ciała powodują przynajmniej lekki opór.

Oczywiście nie możesz od razu zmienić poczucia siebie partnera. Ale możesz pomóc jej się zrelaksować. Körner mówi, że wiele sukcesów będzie zależeć od tego, jak postrzegasz seks oralny.

Jednym z głównych nieporozumień na temat minetki jest to, że nie jest ona tak przyjemna, jak stosunek penetracyjny. Fakt: W przypadku ogromnej liczby kobiet jest odwrotnie.

Dlatego daj dziewczynie znać, że traktujesz ten proces poważnie, że nie jest to dla Ciebie wstęp do „głównej części” i że naprawdę Cię to kręci.

W rozdziale zatytułowanym Manifest Cunnilingus Körner podaje trzy postulaty, których mężczyzna musi się nauczyć, aby cieszyć się procesem ze swoją partnerką:

  1. Podczas minetki zapominasz o sobie: teraz twoja przyjemność zależy od jej przyjemności.
  2. Nie spiesz się: zasługuje na cały czas na świecie. I chcesz cieszyć się każdą chwilą.
  3. Jej zapach jest ekscytujący, jej smak jest niesamowity. I oba są częścią pięknej przyrody.

Jeśli możesz pokazać swojemu partnerowi, że dla ciebie wszystko jest dokładnie takie samo, będziesz jedną z nielicznych super kochanków.

Dodaj komentarz