Jak sprawić, by nożyczki do seksu były idealne?

Pose „Nożyczki” można nazwać legendarnymi. Jest konsekwentnie kojarzona z Czym jest Scissoring? Wszystko o pozycji seksualnej, która faktycznie działa dla wszystkich / zdrowia kobiet w przypadku seksu lesbijskiego, ponieważ ta pozycja nie wymaga kutasa, aby doprowadzić się do orgazmu.

Jednak w rzeczywistości „nożyczki” są uniwersalne. Klasyczna para również może cieszyć się tą pozą. „Nożyczki” wyglądają tak:

Partnerzy siedzą twarzą w twarz. Odchylają się trochę do tyłu i, opierając się na rękach, owijają się nogami jak nożyczkami, tak że udo każdego partnera znajduje się w kroczu drugiego, a genitalia stykają się. To wszystko, pozycja wyjściowa jest zajęta.

Oto, co musisz wiedzieć, aby jak najlepiej wykorzystać seks nożycowy.

1. Penetracja jest opcjonalna

Dokładnie dokładnie. Łechtaczka to właśnie D. Cordeau, M. Bélanger et al. Ocena progów wykrywania sensorycznego w kroczu i piersi w porównaniu z miejscami kontroli ciała / The Journal of Sexual Medicine wrażliwa strefa erogenna na ciele kobiety. Dotyk, tarcie, nacisk na jego zewnętrzną część wystarczą 4 rzeczy, które należy wiedzieć o przycinaniu — pozycja seksualna, która nie jest tylko dla lesbijek / Health.com , aby doświadczyć orgazmu. W pozycji „Nożyczki” dziewczynka otrzyma właśnie taką stymulację, gdy jej srom zetknie się z udem partnera.

Te same ruchy stymulują główkę penisa – najczęściej J.M Schober, HFL Meyer-Bahlburg, C. Dolezal. Samoocena anatomii narządów płciowych, wrażliwości seksualnej i funkcji u mężczyzn za pomocą kwestionariusza „Samoocena anatomii narządów płciowych i funkcji seksualnych mężczyzn” / BJU International męskiej strefy wrażliwej.

2. Nawiasem mówiąc, obecność partnera również nie jest konieczna.

Pozycja nożyczek to świetna opcja do masturbacji. Twoje ciało na ogół nie dba o to, czy penis lub srom ocierają się o uda ukochanej osoby, czy na przykład o poduszkę między nogami. Orgazm w tym przypadku pochodzi „z głowy”: jeśli fantazjujesz, doświadczasz podniecenia, wtedy poduszka wystarczy do potężnego rozładowania.

3. Ale penetracja jest całkiem możliwa

„Nożyczki” na pierwszy rzut oka nie są najwygodniejszą pozycją do seksu penetrującego. Będziesz musiała poeksperymentować, aby znaleźć pozycję, w której penis będzie mógł wygodnie wejść do pochwy.

Ale w tej niedogodności jest plus. Partnerzy będą musieli zwolnić, skupić się na sobie, wysłuchać uczuć ukochanej osoby. „Scissors” zdecydowanie nie jest seksem w pośpiechu. To powolna, zmysłowa przyjemność.

4. Będziesz potrzebował smaru

Kiedy uprawiasz tradycyjny seks, genitalia wytwarzają naturalne nawilżenie. Ale wewnętrzna strona uda, która zapewnia stymulację w pozycji „Nożyczki”, nie jest do tego zdolna.

Aby ponieść, aby nie pocierać wrażliwych miejsc, nie oszczędzaj lubrykantu: smaruj nim krocze, srom i penisa. I przygotuj się na dodanie nowej partii smaru w dowolnym momencie.

5. Konieczna jest również rozgrzewka.

„Nożyczki” zmuszą Cię do aktywnej pracy pośladków i bioder. Jeśli nie jesteś w dobrej kondycji fizycznej, takie ruchy mogą prowadzić do łagodnych bolesności po seksie.

Aby ułatwić życie sobie i bliskiej osobie, poświęć czas na grę wstępną: głaskanie, masaż, rozgrzewanie pośladków i bioder partnera. To będzie dobra rozgrzewka i pozwoli Twoim mięśniom przygotować się na niecodzienne obciążenie.

6. Nie możesz zapomnieć o antykoncepcji

Pamiętaj, aby używać prezerwatyw, jeśli uprawiasz seks z nowym partnerem lub kimś, kogo nie masz pewności co do swojego zdrowia. To ważne: możesz zarazić się chorobami przenoszonymi drogą płciową (STI) Co to jest nożyce? Wszystko o pozycji seksualnej, która faktycznie działa dla każdego / zdrowia kobiet, nawet poprzez niepenetrujący kontakt narządów płciowych.

7. Eksperymentowanie jest świetne

Nie trzeba siedzieć twarzą do siebie, aby nawiązać kontakt z genitaliami i stymulować je na udzie partnera. Pozycja „Nożyczki” ma ogromną liczbę opcji.

Na przykład można ją połączyć z pozą jeździecką: mężczyzna leży na plecach, lekko zgina jedną nogę w kolanie, kobieta siada okrakiem na jego uniesionym udzie. Lub w pozie „Łyżka”: kobieta leży na boku, mężczyzna przytula ją od tyłu i wkłada nogę między jej uda.

Nie ma jednej „poprawnej” wersji „Scissors”. Wybierz taką, w której czujesz się komfortowo, a doznania są jak najbardziej żywe i przyjemne.

Dodaj komentarz