Co musisz wiedzieć, aby seks z dwoma mężczyznami odniósł sukces

Stosunek do tego rodzaju seksu jest kontrowersyjny. Z jednej strony dla niektórych mężczyzn sama myśl o byciu w łóżku z osobą tej samej płci, a nawet nago, wydaje się nie do zniesienia. Z drugiej strony wystarczy zajrzeć do zasobów tematycznych, aby się przekonać: filmy z kategorii MZHM mają miliony wyświetleń.

To zainteresowanie jest całkiem zrozumiałe: seks z dwoma mężczyznami wydaje się być prawie najlepszym sposobem zagwarantowania kobiecie orgazmu. W końcu para partnerów jest w stanie zapewnić podwójną przyjemność. Ale nawet w tak przyjemnej i kuszącej sytuacji na wszystkich jej uczestników może czekać kilka nieprzyjemnych odkryć. I lepiej wiedzieć o nich wcześniej.

Co może zrujnować seks z dwoma mężczyznami?

Zanim pozwolisz swojej wyobraźni szaleć, powinieneś dokładnie zastanowić się, jak obejść kilka oczywistych przeszkód.

Partnerom może brakować zaufania

Aby naprawdę cieszyć się seksem w trójkącie, a nie tylko ukończyć obowiązkowy program, musisz się zrelaksować. Słuchaj siebie i swoich uczuć i nie rozpraszaj się myślami typu „co myśli mój partner” lub „czy wyglądam wystarczająco dobrze”.

Podczas seksu z dwoma mężczyznami problem zaufania nasila się. Dotyczy to zwłaszcza kobiety, ponieważ jest ona w centrum uwagi obu partnerów jednocześnie. Niezwykle ważne jest, aby miała „punkt podparcia” – pewność, że każdemu z nich może całkowicie i bezwarunkowo zaufać.

Partnerzy mogą nie być świadomi tego, na co się zgodzili

Zdarza się, że homofobia nieświadomie objawia się nawet wśród tych mężczyzn, którzy uważają się za nowoczesnych i wolnych od uprzedzeń.

Dlatego każdy partner musi jasno zrozumieć, że zgadzając się na seks z MFM, na pewno wyląduje w tym samym łóżku z innym podekscytowanym mężczyzną. Jednocześnie najprawdopodobniej nie da się uniknąć dotykania i przypadkowych pieszczot.

Strach, irytacja, wstręt – takie emocje, nawet starannie ukrywane, psują wszelką przyjemność seksu w trójkącie.

Partnerzy mogą mieć różne wyobrażenia na temat seksu.

Jeden z uczestników sieci społecznościowej Quora, która dzieli się wiedzą, mówi Czy kiedykolwiek uprawiałeś seks z dwoma mężczyznami jednocześnie? Jak to jest mieć trójkąt? o jego złych doświadczeniach: „Czasami mężczyźni mają zupełnie inne pomysły na to, co robić. Na przykład jeden był szczęśliwy, że uprawiał ze mną seks. A drugi może być zadowolony z bycia tam i oglądania lub po prostu głaskania mnie po dłoni. To trochę różni się od tego, czego oczekiwałem po seksie z dwoma mężczyznami.”

Co zrobić, aby seks z dwoma mężczyznami był przyjemny?

1. Zacznij od zaufania

Idealną wersją MZHM jest sytuacja, gdy długoletnia, ufna para postanawia urozmaicić swoje życie intymne i zaprasza trzecią osobę do łóżka.

Nie oznacza to, że seks w trójkącie nie może odbywać się na przykład ze starym przyjacielem. Ale powinieneś upewnić się, że wszyscy uczestnicy mogą sobie ufać i otwarcie mówić o swoich uczuciach, doświadczeniach i pragnieniach.

2. Omów swoją fantazję z głównym partnerem

Na tym etapie ważne jest, aby zrozumieć, jak może wyglądać idealny trójkąt. Oczywiście planowanie wszystkiego z wyprzedzeniem nie zadziała, ale przynajmniej możesz omówić fantazje i dowiedzieć się, jak traktuje je Twój partner. Do tych rozmów najlepiej wybrać czas, w którym oboje czują się tak zrelaksowani i otwarci, jak to możliwe, na przykład po seksie lub podczas rozmowy przy lampce wina.

Aby zrozumieć, co partner myśli na temat MZHM lub co go denerwuje, pomogą prowokacyjne pytania. Na przykład: „Chciałbyś uprawiać ze mną seks, podczas gdy ktoś inny pieści moje sutki?” lub „Jak byś zareagował, gdyby inny mężczyzna wszedł do ciebie od tyłu, podczas gdy ja całuję cię w usta i patrzę ci w oczy?”

Jeśli partner nie zareaguje na te pomysły, a tym bardziej, jeśli takie rozmowy są dla niego nieprzyjemne, temat będzie musiał zostać zamknięty.

3. Upewnij się, że wszyscy potencjalni uczestnicy MWM naprawdę tego chcą

Zawsze ważna jest zasada zgody w seksie. Na pytanie, czy chcesz spróbować seksu w trójkącie, każdy z uczestników powinien z zainteresowaniem odpowiedzieć: „Tak, to byłoby ciekawe”.

Jeśli tak się nie stanie lub jeśli jeden z uczestników zgodzi się na eksperyment pod presją psychologiczną, ulegając perswazji, seks z dwoma mężczyznami może zostać beznadziejnie zrujnowany. Utajone urazy, myśli „stworzyli mnie”, „wykorzystali mnie” w przyszłości grozi zniszczeniem związku.

4. Upewnij się, że mężczyźni czują się komfortowo

Mężczyźni w związku MFM nie muszą być biseksualni. Wystarczy, że spokojnie zareagują na przedstawiciela swojej płci, który jest w pobliżu nagi i podekscytowany.

Idealnie jest, gdy jeden człowiek w tym samym czasie odczuwa wobec drugiego pewne ciepłe (przyjazne, wyrozumiałe) uczucia.

5. Ostrożnie podejdź do poszukiwania trzeciego

Tutaj wszystko jest indywidualne. Trzecim może być przyjaciel rodziny, nowy znajomy z wakacji w kurorcie lub mężczyzna, który odpowiedział na ofertę na specjalistycznym forum lub portalu randkowym. Ważne jest tylko, aby ta osoba była lubiana i budziła zaufanie u innych.

6. Spotkaj się i porozmawiaj przed seksem

Jest to konieczne, aby nawiązać więź emocjonalną i ustalić granice tego, co jest dopuszczalne.

Na przykład, czy uczestnicy chcą, aby mężczyźni się pieścili, czy seks analny jest akceptowalny. Mężczyzna z istniejącej pary może sprzeciwiać się trzeciemu partnerowi całującemu kobietę w usta. Ważne jest wcześniejsze omówienie wszystkich takich punktów.

Skutkiem spotkania może być odmowa seksu w trójkę. Taka decyzja może być nieodwołalna, jeśli jeden z uczestników ustalonej pary zdaje sobie sprawę, że nie jest gotowy wpuścić nieznajomego do łóżka. Albo odnosić się do konkretnego trzeciego partnera, jeśli jego stosunek do seksu, światopoglądu, wyglądu, gestów dla kogoś okaże się nie do przyjęcia.

7. Zgódź się z wyprzedzeniem na słowo stop

Uprawiając seks z dwoma mężczyznami, kobieta nie zawsze jest w stanie kontrolować to, co robi każdy z nich. Jednak niektóre działania mogą nie być prawidłowe.

Na przykład początkowo wszyscy uczestnicy procesu zgodzili się, że nie mają nic przeciwko seksowi analnemu, ale podczas intymnej gry partnerka zdała sobie sprawę, że nie jest gotowa na tego typu kontakt. W romantycznym ferworze dwóch mężczyzn może ją przekonać, nalegać na siebie. Istnieje jednak ryzyko, że później myśl „nie chciałem, zostałem zmuszony” stanie się powodem do urazy i zepsuje całe wrażenie.

Słowo stop jest koniecznością. Kiedy to zabrzmiało, wszyscy uczestnicy procesu powinni zatrzymać się i wrócić do seksu, porzucając jedynie pomysł, który jest nie do przyjęcia z punktu widzenia jakiegokolwiek uczestnika.

Wypowiadane słowo stop jest również powodem, aby całkowicie przestać grać. W każdej chwili jeden z partnerów ma pełne prawo wyjaśnić, że ten rodzaj kontaktu seksualnego jest dla niego nieprzyjemny i nieodpowiedni. Jeśli tak się stanie, uczestnicy powinni się zatrzymać, ubrać, podziękować sobie nawzajem za próby i rozstać się z największym współczuciem.

8. Pomyśl o wygodnych pozycjach

Oto kilka sprawdzonych opcji.

podglądaczy

Jeden mężczyzna i kobieta uprawiają seks w dowolnej dogodnej dla siebie pozycji (największy przegląd będzie na pieska), drugi obserwuje proces i masturbuje się.

To dobra opcja dla osób, które po raz pierwszy uprawiają trójkąt, a zwłaszcza dla tych partnerów, którzy są zapraszani do pary z boku. Ma więc możliwość przygotowania się przed pełnym wejściem do gry.

Mężczyzna, który lubi oglądać seks, lub para, która podnieca się przez obserwowanie, również pokocha tę pozycję.

Podwójna penetracja

Dziewczyna na czworakach robi loda jednemu z mężczyzn, który klęczy przed nią. W tym czasie drugi penetruje partnera od tyłu w pozycji na pieska.

Najlepiej, jeśli para uprawia seks oralny, a zaproszony trzeci wchodzi do kobiety od tyłu. Nie widzi go, więc zachowuje poczucie, że uprawia seks ze znajomym partnerem. Pomaga rozładować napięcie i zrelaksować się.

Podwójna penetracja odbytu i pochwy

Pozuj dla tych partnerów, którzy zgodzili się na możliwość seksu analnego. Kobieta siada na swoim stałym partnerze w pozycji do jazdy konnej, a gdy penis wchodzi do pochwy, pochyla się do niego całym ciałem. W tym samym czasie jej pośladki są lekko uniesione, a trzeci partner wchodzi do odbytu od tyłu.

69 + 1

Kobieta i jeden z mężczyzn uprawiają seks oralny w pozycji 69 z dziewczyną na górze. Drugi mężczyzna na kolanach penetruje partnera od tyłu. W tej pozycji partner poniżej będzie mógł obserwować proces penetracji i tarcia we wszystkich szczegółach.

9. Zapewnij bezpieczeństwo!

Używanie prezerwatyw jest tak samo ważne, jak przestrzeganie zasady zgody. To ochroni przed niechcianymi ciążami i chorobami przenoszonymi drogą płciową.

10. Pamiętaj, że nikt nie powinien odejść obrażony

Przyjemność to jedyny powód uprawiania seksu z dwoma mężczyznami. Wszyscy trzej uczestnicy muszą być zaangażowani w grę seksualną w dowolnym momencie. Nikt nie powinien być pomijany. Warto to obejrzeć.

Dodaj komentarz