7 najlepszych pozycji do seksu oralnego

Istnieją co najmniej dwa powody, aby nie odmawiać sobie nawzajem seksu oralnego. Po pierwsze jest fajnie. Po drugie, ogólnie jest dobry dla zdrowia seksualnego.

Lekka mineta rozluźnia mięśnie pochwy kobiety, zwiększając uwalnianie naturalnego nawilżenia. U mężczyzn penis jest wrażliwy na dotyk ustami i językiem. Rezultatem jest bardziej stabilna erekcja. Seks oralny pomaga również rozwinąć własną wrażliwość i wrażliwość na potrzeby partnera lub partnera.

Przejdźmy jednak od słów do czynów. A dokładniej pozy, które warto wypróbować w pierwszej kolejności.

1. Stanowią „dominującego”

Technika wykonania

Mężczyzna stoi z lekko rozstawionymi nogami. Kobieta klęka przed nim. Nadaje tempo i głębokość penetracji, trzymając głowę partnera od tyłu i wykonując ruchy do przodu.

Ta klasyczna poza pozwala mężczyźnie dominować i mieć pełną kontrolę nad procesem. Idealnie nadaje się do głębokiego lodzika. Dziewczyna może zwiększyć przyjemność partnera, pieszcząc mosznę rękami. A żeby nawiązać kontakt emocjonalny, warto od czasu do czasu spojrzeć sobie w oczy.

Niuans

Zadbaj o kobiece kolana z wyprzedzeniem – połóż coś miękkiego na podłodze.

2. Poza 69

Technika wykonania

Mężczyzna leży na plecach z rozstawionymi nogami. Kobieta jest na górze, jej głowa znajduje się między udami partnera, a genitalia blisko jego twarzy. Oboje czerpią przyjemność. Aby było jeszcze jaśniej, skorzystaj z naszych wskazówek.

Niuans

Aby szyja mężczyzny była mniej napięta, umieść poduszkę pod jego głową.

3. Stanowią „Leniwiec”

Technika wykonania

Mężczyzna leży na plecach z wyciągniętymi nogami. Kobieta klęka nad jego biodrami. Może ją poprowadzić, trzymając jej głowę. A może po prostu zrelaksuj się i ciesz się inicjatywą partnera.

Niuans

W tej pozycji wygodnie jest pieścić partnera nie tylko ustami, ale także dłońmi i klatką piersiową.

4. Stwórz „Śmiałego jeźdźca”

Technika wykonania

Mężczyzna leży na plecach, kobieta siada mu na twarzy z ugiętymi pod sobą nogami. Poza jest ciekawa, ponieważ kobieta zajmuje pozycję dominującą. Partner może być tylko posłuszny, regularnie pracując ustami i językiem. A także rękami – pieszcząc ciało dziewczyny.

Niuans

Ważne jest, aby kobieta nie dała się zbytnio ponieść emocjom, aby nieumyślnie nie udusić swojego partnera.

5. Stwórz „bramę raju”

Technika wykonania

Kobieta leży na plecach z rozstawionymi nogami. Mężczyzna klęka i opuszcza twarz na jej genitalia. Jest to podstawowa i najwygodniejsza pozycja dla minetki. Aby jeszcze bardziej ułatwić partnerowi dostarczanie dziewczynie niebiańskiej przyjemności, może ona rzucić mu nogi na ramiona lub podłożyć poduszkę pod jego pośladki.

Niuans

Nie zapomnij o swoich piersiach. Kobieta może sama się pogłaskać lub oddać się męskim dłoniom.

6. Stanowisz „Lady-Boss”

Technika wykonania

Mężczyzna klęka przed stojącą kobietą. Swoją nagość może podziwiać w lustrze, głaszcząc partnera po głowie i delikatnie kierując jego ruchami. Jeśli położysz jedną nogę na ramieniu faceta lub położysz ją na łóżku, łatwiej mu będzie przeniknąć językiem w najtajniejsze zakamarki.

Niuans

Chociaż kolana mężczyzn nie są tak delikatne jak kolana kobiet, nadal należy je chronić rzucając poduszkę na podłogę.

7. Poza "pieskiem"

Technika wykonania

Kobieta przyjmuje pozycję kolanowo-łokciową, jak na pieska. Mężczyzna klęka z tyłu i penetruje ją nie penisem, ale językiem. Wskazane jest jak najwyższe uniesienie bioder, aby ułatwić partnerowi dostęp do punktów erogennych.

Niuans

Seksuolodzy zalecają najlepsze pozycje do seksu oralnego / AskMen , aby ćwiczyć oralny piesek podczas gry wstępnej lub jeśli chcesz trochę poeksperymentować po seksie. Nie każdy mężczyzna będzie w stanie doprowadzić dziewczynę do orgazmu z tej dość niezręcznej, choć ciekawej pozycji.

Dodaj komentarz