Jak świętować Halloween w stylu 18+?

W naszej części świata szansa, że 31 października zapukają do mieszkania dzieci i zażądają słodyczy, jest znikoma. Ale możesz wykorzystać ten wieczór jako pretekst do zorganizowania dorosłej wersji wakacji – dla siebie i swojego partnera. Wykorzystane zostaną klasyczne akcesoria na Halloween – podpowiemy, jak wszystko zorganizować.

Udekoruj swój dom

Nie musisz angażować się w rzeźbienie lampionów z dyni. Zwykłe świece potrafią stworzyć pożądaną atmosferę. Półmrok zapewni mistyczny i jednocześnie erotyczny nastrój – optymalny na Halloween w stylu 18+. Jeśli chcesz czegoś bardziej zabawnego, możesz wyjść i włączyć światła noworoczne.

Dodaj nastrój i muzykę w tle. W zależności od upodobań możesz dołączyć klasyczne kolędy Halloween, gotycki rock, a nawet motywy celtyckie.

Jeść obiad

Każde jedzenie może być odświętnie przerażające. Po prostu udekoruj czymś takim jak robaki żelatynowe lub krople ketchupu.

Będzie świetnie, jeśli na stole masz dynię – główny symbol Halloween. W klasycznej wersji święta służy jako dekoracja, ale sprawdza się również jako jedzenie. Dynia zawiera dużo składników odżywczych dla organizmu Jakie są korzyści zdrowotne wynikające z pestek dyni? , a pestki dyni mogą odegrać szczególną rolę w kwestii męskiej potencji. Zwiększają one 11 najważniejszych korzyści zdrowotnych wynikających z nasion dyni i ogólnie mają pozytywny wpływ na zdrowie seksualne.

Wlej czerwone wino do kieliszków, zrób Bloody Mary – idealny kolor do drinków na Halloween. Lub śmiało warzyć grzane wino jako eliksir wiedźmy.

Reinkarnacja

Mózg postrzega odgrywanie ról jako coś nowego i zwiększa poziom dopaminy, co z kolei zwiększa popęd seksualny.

Nie musisz w pełni reinkarnować, chociaż przebieranie się za pirata, wiedźmę lub pielęgniarkę zombie może być zabawne. Możesz sobie poradzić z tym, co już masz w szafie lub wpaść do sklepu w drodze do domu. Zwykle w przeddzień Halloween kapelusz lub maskę czarownicy można łatwo znaleźć nawet w zwykłych supermarketach.

Maluj się nawzajem

Nie możesz się przebrać, a wręcz przeciwnie, rozebrać się do naga i zrobić wspólne body art. Aby to zrobić, musisz zaopatrzyć się w odpowiednie farby, np. do malowania twarzy. Bezpiecznie aplikuje się na ciało i łatwo się spłukuje. Jednak wzory na ciele partnera można malować sosem śmietanowym lub czekoladowym, a następnie lizać – opcjonalnie.

Zagraj w grę tematyczną

Tradycyjna zabawa amerykańskich dzieci to „cukierek albo psikus” – błaganie o słodycze. Ułóżcie dostosowaną wersję „słodycze lub paskudne” dla dorosłych: zapytajcie się nawzajem, czego chcielibyście spróbować w łóżku, jakie eksperymenty przyspieszają bicie serca, wymieniajcie najskrytsze fantazje.

Poznawanie preferencji partnera w zabawny sposób jest satysfakcjonującym doświadczeniem. Dlaczego więc tego nie wykorzystać?

Połącz partnera

Pajęczyna to kolejny ważny atrybut Halloween. Ale w klasycznej wersji wakacji oplatają mieszkanie lub kostium sztucznymi pajęczynami. Możesz także spróbować shibari – kreatywnego przemyślenia tematu. Dowiedz się, kto kogo zwiąże, upewnij się, że twój partner jest na to gotowy i wymyśl słowo stop.


Rób to, czego pragnie twoje serce. Nie trzeba działać ściśle według listy i przestrzegać wszystkich punktów. Do niezwykłych doznań wystarczy jeden z nich.

Dodaj komentarz