Kobieta na górze: 7 najlepszych pozycji seksualnych

1. Amazonka

Ta klasyczna pozycja pozwala partnerowi monitorować tempo i głębokość penetracji, a tym samym stymulować różne obszary pochwy. Jeśli mężczyzna jednocześnie pieści dłonią łechtaczkę, odczucia staną się jeszcze jaśniejsze.

2. Odwrócona kowbojka

Zaletą tej pozycji jest doskonała widoczność dla partnera. Kobieta może pochylić się do przodu lub do tyłu, aby zmienić kąt penetracji lub znaleźć najbardziej wygodną i przyjemną pozycję.

3. Odwrócona kowbojka +

Aby prawidłowo przyjąć tę pozycję, partner musi niejako owinąć się wokół jednej ze zgiętych nóg mężczyzny. Zapewniona zostanie stymulacja łechtaczki.

4. Siedzenie

Tę pozę można ćwiczyć zarówno na łóżku, jak i na krześle. Jego głównym plusem jest bliskość partnerów, czym większość z przedstawionych tutaj opcji nie może się pochwalić.

5. Siedzenie +

Jest to nieco zmodyfikowana pozycja siedząca, w której partner przyjmuje bardziej zrelaksowaną pozycję. Aby to zrobić, może pozostać na łóżku i po prostu włożyć poduszkę pod plecy.

6. Siedząc plecami

Rodzaj modyfikacji „Reverse Ridera”, ale tylko w pozycji siedzącej. Jest trochę mniej intymności, ale pasja jest poza wykresami.

7. Na twarzy

Stanowisko dla tych kobiet, które wiedzą, czego chcą od seksu oralnego. Pozycja nad głową podczas minetki pozwala partnerowi na obracanie bioder według własnego uznania. Najważniejsze jest, aby mocno trzymać się wezgłowia łóżka.


Pozycje „Kobieta na górze” (z wyjątkiem ostatniej) mogą być traumatyczne dla mężczyzn. Aby uniknąć kłopotów, nie powtarzaj szalonych rodeo porno, ale poruszaj się w wolniejszym (i bardziej ludzkim) rytmie.

Dodaj komentarz