Kto potrzebuje pierścienia erekcyjnego i dlaczego?

Pierścień erekcji lub erekcji jest umieszczany na podstawie prącia, a czasem na mosznie. Ściskając żyły, zapobiega odpływowi krwi z penisa. W efekcie najważniejszy narząd nabiera jędrności, a wytrysk następuje później.

Magiczny pierścień może się przydać:

 • ze słabą erekcją;
 • w przypadkach przedwczesnego wytrysku;
 • kiedy pojawiło się pragnienie przedłużenia stosunku płciowego i przedłużenia przyjemności;
 • kiedy chcesz nowych doznań.

Jeśli przynajmniej jedno z powyższych jest dla Ciebie istotne, zrozum dalej.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze pierścionka na penisa

1. Sztywność

Wszystkie pierścienie kogutów można z grubsza podzielić na dwie kategorie.

Elastyczny

Wykonane są z termoplastycznego kauczuku, silikonu medycznego lub lateksu. Są łatwe w regulacji i rozciąganiu, co ułatwia ich dopasowanie, zakładanie i zdejmowanie. Minusem jest to, że nie zawsze zapewniają pożądany poziom kompresji. Ale najlepiej zacząć z nimi eksperymentować – elastyczne i gładkie pierścienie bez dzwoneczków i gwizdków.

Co kupić

 • Toyfa A-Toys Cock Rings Zestaw 3
 • Silikonowy pierścień na penisa Juicy Toyz

Twardy

Te pierścienie są najczęściej wykonane z metalu. Są dość ciężkie i zdecydowanie nie dla początkujących. Takie akcesorium jest trudniejsze do założenia i nie można go szybko przyciąć ani zdjąć, jeśli coś pójdzie nie tak.

Co kupić

 • Twardy pierścień koguta
 • Zestaw metalowych pierścieni na kutasa

rozmiar 2

Wiele pierścieni jest regulowanych lub wystarczająco elastycznych, aby pasowały prawie do każdego.

Ale im twardszy materiał, tym bardziej należy uważać na rozmiar. Aby się nie pomylić, zmierz obwód penisa w stanie erekcji u podstawy miękką taśmą. A następnie oblicz średnicę dzieląc wynik przez pi (3,14).

W ten sam sposób mierzy się parametry moszny – jeśli wybierzesz zabawkę erotyczną, która zakrywa tę część ciała. Dla dokładności zaleca się wzięcie gorącej kąpieli przed pomiarem – pożądany narząd zostanie rozgrzany, podobnie jak podczas seksu. Należy pamiętać, że taśma powinna być przyklejona jak najbliżej ciała: to tam, u samej podstawy, będziesz nosić biżuterię.

Teraz, gdy masz już swoje wymiary, możesz je porównać z charakterystyką pierścionka. Ważne jest, aby średnica akcesorium była przynajmniej trochę (pół centymetra) mniejsza od twoich parametrów. W przeciwnym razie nie poradzi sobie z głównym zadaniem: zapobiegać odpływowi krwi.

Weź również pod uwagę szerokość pierścionka. Szerokie akcesorium pewniej trzyma i rozkłada nacisk bardziej równomiernie.

Jeśli nadal masz wątpliwości, kup zestaw prostych silikonowych pierścionków w różnych rozmiarach i przetestuj je. Kiedy zrozumiesz, z jaką średnicą najbardziej Ci odpowiada (i nie ślizga się i nie ściska za bardzo), przejdź do bardziej wyrafinowanych opcji.

3. Model

Asortyment pierścionków na erekcję jest niezwykle szeroki, a wybór konkretnego modelu zależy od tego, jak dokładnie chcesz zadowolić siebie i swoją partnerkę. Rozważmy kilka popularnych opcji.

Lasso

To świetna opcja dla początkujących, którzy nie wiedzą jeszcze, czego chcą. Dzięki regulowanemu rozmiarowi lasso łatwo założyć zarówno na penisa, jak i mosznę. Możesz łatwo zmienić gęstość obwodu. I co też ważne: zdjęcie takiej opaski to kwestia sekundy. Generalnie pole do eksperymentów jest ogromne, a ryzyko praktycznie zerowe.

Co kupić

 • Lasso z blokadą
 • lasso penisa

Z cierniami, pryszczami i żebrami

Takie miękkie silikonowe pierścienie zostały wymyślone głównie dla kobiecej przyjemności: do delikatnego masowania najbardziej wrażliwych obszarów kobiety.

Co kupić

 • Zestaw pierścieni na penisa z kolcami i pryszczami
 • Zestaw sześciu kolczastych pierścieni

Podwójnie

Pierścień ten zakładany jest jednocześnie na penisa i mosznę, wywołując ucisk i niezwykłe doznania w dwóch miejscach jednocześnie.

Co kupić

 • Rysunek 8 Podwójny pierścień koguta
 • Podwójny pierścień koguta z metalowymi nitami

Z wtyczką analną

Podczas stosunku akcesorium masuje prostatę, zwiększając pobudzenie i zapewniając mężczyźnie jaśniejszy orgazm.

Co kupić

 • Pierścień koguta z silikonową wtyczką
 • Duży pierścień na penisa z masażerem prostaty

Do podwójnej penetracji

Do pierścienia przyczepiony jest dodatkowy „penis”, który penetruje odbyt kobiety. Niektóre modele mają ładny szczegół: silikonowy fallus może wibrować z baterii.

Co kupić

 • Pierścień wibracyjny z fallusem

Z masażerem łechtaczki

Pomysł jest prosty: wibrująca szczoteczka masuje łechtaczkę podczas tarcia. Takie urządzenia albo działają na bateriach, albo są ładowane przez USB. Niektóre modele umożliwiają zmianę intensywności wibracji. A najbardziej zaawansowane opcje są wyposażone w pilota, mogą liczyć liczbę tarcia i spalone kalorie.

Aby szczotka była naprawdę przyjemna, potrzyj brzuchem i biodrami swoją partnerkę, pozostając w niej. Najlepsze do tego stanowiska to misjonarz i amazonka.

Co kupić

 • Pierścień z miękkimi wąsami do stymulacji łechtaczki
 • Pierścień wibracyjny z masażerem łechtaczki

Z masażerem punktu G

Kolejna opcja uwzględniająca zainteresowania kobiet. Łopatka wprowadzana jest do pochwy wraz z penisem i podczas tarcia wytwarza wibracje w okolicy punktu G. Intensywność można regulować za pomocą małego przycisku.

Z wbudowaną kamerą wideo

Zaawansowany technologicznie pierścień ważący około 30 gramów jest w stanie zarejestrować do półtorej godziny wideo w rozdzielczości 1080p. Za pomocą specjalnej aplikacji możesz pobrać film na swój smartfon, a także udostępnić go swojemu partnerowi. Producenci zarzekają się, że intymne nagrania nie są przenoszone do chmury, co oznacza, że hakerzy nie mogą do niej dotrzeć.

Jak zakładać, nosić i zdejmować pierścień na penisa

A teraz przejdźmy do głównej rzeczy – jak używać pierścienia erekcyjnego dla własnego dobra, a nie na swoją szkodę. Aby to zrobić, musisz przestrzegać następujących zasad:

 • Przed pierwszym użyciem akcesorium umyj je mydłem antybakteryjnym lub środkiem do czyszczenia zabawek erotycznych. Wykonaj tę samą procedurę po zakończeniu stosunku.
 • Sensowne jest przycinanie, a nawet golenie włosów łonowych. Długie włosy za pomocą pierścienia można łatwo wyciągnąć, a to delikatnie mówiąc nie jest zbyt przyjemne.
 • Modele wykonane z metalu i twardego plastiku zakłada się na penisa jeszcze przed wystąpieniem erekcji. Regulowane i elastyczne pierścienie można również naciągnąć na twardy organ.
 • Ważną praktyczną zasadą jest nie noszenie pierścionka dłużej niż 20 minut. I oczywiście nie możesz z nim spać!
 • Postaraj się jak najszybciej pozbyć się pierścienia, jeśli poczujesz drętwienie, ból lub zauważysz, że zmienił się kolor skóry – nabrał fioletowego odcienia lub odwrotnie, zbladł.
 • Elastyczne i regulowane pierścienie można w każdej chwili zdjąć. Z metalem jest trudniej: trzeba poczekać, aż penis osiągnie stan całkowitego spoczynku. Tylko w ten sposób będziesz mógł bezboleśnie pozbyć się akcesorium.
 • Pierścienie nie powinny być noszone w przypadku cukrzycy lub innych problemów z krążeniem.

Dodaj komentarz