Mężczyzna na górze: 19 najlepszych pozycji seksualnych

Pozycja misjonarska

Klasyczną opcją jest oczywiście pozycja misjonarska. Istnieje jednak również możliwość jego dywersyfikacji. Na przykład kobieta może trochę zwisać z łóżka, aby uzyskać większą ostrość. W takim przypadku mężczyzna musi mocniej przytulić swoją partnerkę.

Kobieta może również zmienić ułożenie nóg, a tym samym regulować głębokość penetracji.

badgirlsbible.com

badgirlsbible.com

Różnica między tymi pozami a poprzednimi polega na tym, że mężczyzna nieco się podnosi i trzyma swój ciężar w ramionach. Więcej punktów podparcia pomaga przyspieszyć rytm i jest to wyraźny plus.

Pozycja nóg partnerki jest zróżnicowana: może je unosić i zginać w kolanach, owijać wokół ciała partnera, a nawet rzucać na szyję.

badgirlsbible.com

badgirlsbible.com

badgirlsbible.com

badgirlsbible.com

badgirlsbible.com

Technika wyrównania współżycia

Kolejna odmiana pozycji misjonarskiej, ale tym razem dla zwiększonej stymulacji łechtaczki. Partner unosi się nieco wyżej, aby podstawa penisa znalazła się na czubku łechtaczki, a następnie zaczyna się przesuwać w górę iw dół. Zadaniem partnera jest dostosowanie się do rytmu poprzez uniesienie miednicy.

Odwrócona pozycja misjonarska

Ta pozycja wygląda trochę dziwnie, ale w rzeczywistości jest to normalna pozycja misjonarska, wręcz przeciwnie. W takich i podobnych pozycjach nie spiesz się zbytnio, inaczej akt miłosny może skończyć się traumą.

Kowboj

A to jest męska wersja jeźdźca. Ze względu na to, że nogi partnera są zbliżone, wzrasta tarcie i stymulacja. To prawda, o głębokiej penetracji będziesz musiał zapomnieć.

Za

Pozycje w stylu pieska zwykle nie wymagają bliskiego kontaktu. Jednak mogą być dość intymne, jeśli partnerzy leżą lub leżą.

badgirlsbible.com

badgirlsbible.com

Inna opcja – kobieta leży na boku, a mężczyzna wnika w nią od tyłu.

Ale ta pozycja jest już bliższa tradycyjnej pozycji kolanowo-łokciowej, z tą tylko różnicą, że partner jest w półprzysiadzie. Ta pozycja nie jest wygodna, ale dlaczego nie spróbować jej dla odmiany?

Nożyce

Znaczenie takich pozycji polega na zmianie położenia penisa po penetracji, co może wywołać co najmniej niezwykłe doznania. Partner może klęczeć lub leżeć.

badgirlsbible.com

badgirlsbible.com

młot pneumatyczny

I wreszcie pozycja, która z pewnością wzbudzi strach we wszystkich chirurgach. Mężczyzna na tym stanowisku odgrywa więcej niż dominującą rolę. Musi jednak uważać, aby nie zranić szyi partnera.

Opcją na mniej traumatyczną pozycję dla kobiety jest młot pneumatyczny, wręcz przeciwnie. Partner powinien jednak zachować ostrożność: takie pozycje mogą być niebezpieczne dla mężczyzn.

Dodaj komentarz