O czym należy pamiętać, aby fisting nie kończył się problemami

Ta praktyka seksualna wydaje się być kontrowersyjna. Ale fisting może być świetną zabawą, jeśli zrozumiesz, jak to działa. I oczywiście przestrzegaj zasad bezpieczeństwa.

Czym jest fisting i dlaczego to lubisz

Fisting (z angielskiego pięść – „pięść”) to nieco bardziej zaawansowana odmiana palcowania. Tylko przy fistingu nie wkłada się palców do pochwy, ale całą pięść.

Po co? Po co więc uprawiać seks na biurku szefa, gdy ten wyskakuje na kawę, skacze ze spadochronem lub angażuje się w inne ekstremalne praktyki. To właśnie adrenalina nadaje takiej rozrywce niesamowicie jaskrawego smaku.

Osobną wisienką na tym torcie jest to wszechogarniające poczucie pełności, które pojawia się, gdy partner delikatnie naciska pięścią. Ponadto fisting wymaga wysokiego poziomu wzajemnego zaufania, a to wzmacnia poczucie intymności. Rezultatem jest oszałamiający koktajl. Po raz pierwszy kochankowie często wracają do fistingu.

Aby jednak proces przebiegał jak w zegarku i później pojawiła się chęć jego powtórzenia, musisz przestrzegać kilku prostych zasad.

Jak sprawić, by fisting był bezpieczny?

1. Unikaj alkoholu lub używek

Substancje te pobudzają pożądanie seksualne, a nawet często działają przeciwbólowo. W rezultacie ryzykujesz przesadzenie. A następnego ranka partnerka, która wydaje się, że doświadczyła więcej niż jednego orgazmu, krzywiąc się z bólu, poinformuje, że już nigdy w życiu nie zagra w takie gry erotyczne.

2. Użyj więcej smaru. Jeszcze

Zaopatrz się w środki smarne z wyprzedzeniem i bądź przygotowany na ich obfite użycie. Ułatwi to penetrację.

Amerykańska psycholog i trenerka seksu Liz Powell zaleca Oto, co musisz wiedzieć o fistingu , aby wybrać gęste lubrykanty silikonowe, ponieważ lubrykanty na bazie wody mogą być lepkie. Ponadto ekspert radzi nosić lateksowe rękawiczki. Pełnią jednocześnie trzy funkcje.

  • Poprawia poślizg.
  • Chroni przed zadrapaniami i ewentualnymi infekcjami. Jeśli ręka partnera jest w rękawiczce, na pewno nie będzie w stanie uszkodzić cienkiej błony śluzowej pochwy. Ponadto, jeśli ćwiczysz zarówno fisting waginalny, jak i analny, zmiana rękawiczek podczas przechodzenia z jednego typu do drugiego pomoże zapobiegać infekcjom dróg moczowych.
  • Stań się elementem zabawy seksualnej. Wyobraź sobie: partner nakłada cienką czarną rękawiczkę na rękę i… To może być bardzo ekscytujący moment.

3. Przygotuj ręce

Oto konieczność, nawet jeśli planujesz używać rękawiczek lateksowych. Nie ma gwarancji, że u szczytu podniecenia nie będziesz chciał się go pozbyć – niech Twoje ręce będą na to przygotowane.

  • Przycinaj paznokcie tak okrągłe, jak to możliwe. Upewnij się, że pod spodem nie ma brudu.
  • Usuń wszelkie zadziory, które mogłyby porysować lub uszkodzić rękawicę.
  • Upewnij się, że na palcach nie ma twardych modzeli.
  • Dokładnie umyj ręce mydłem i wodą.
  • Usuń pierścienie. Tak, i zaręczyny też.

4. Bądź cierpliwy

Fisting to właśnie wydarzenie, w którym pośpiech jest nie tylko niestosowny, ale wręcz niebezpieczny. Zrób to wolno.

Zacznij od penetracji jednym palcem, podnieć partnera, dodaj jeszcze dwa lub trzy. Przygotuj się na całkowite wstrzymanie lub zakończenie eksperymentu, jeśli dziewczyna skarży się na dyskomfort lub ból. Fisting dotyczy przyjemności, a nie sadomasochizmu.

Tylko jeśli kobieta osiągnęła już podniecenie i jest gotowa, aby iść dalej, kontynuuj. Wciśnij wyprostowane palce w dziób kaczki. Jak to wygląda widać na przykładzie silikonowego wibratora do fistingu (jest po lewej, po prawej dłoni dla porównania).

Nawiasem mówiąc, te wibratory są sprzedawane w sex shopach, a urządzenie należy kupić na pierwszą sesję.

5. Podążaj za oddechem

Aby ułatwić penetrację, partner powinien oddychać powoli i głęboko, rozluźnić pochwę przy wdechu i nadwyrężyć wydech. Palce partnera powinny wysunąć się nieco do przodu tylko podczas wdechu.

6. Przejmij pełną kontrolę nad procesem

Pięść to nie palec ani dildo. Nie mogą aktywnie pracować, może to prowadzić do kontuzji.

Kiedy twoja ręka jest w pochwie, spróbuj delikatnie zacisnąć pięść, trzymając kciuk w środku. Poruszaj ręką (powoli i ostrożnie!) Tylko wtedy, gdy twój partner jest na to gotowy. Gdzieś tutaj możliwy jest orgazm, ale nie próbuj za wszelką cenę doprowadzać do tego kobiety. Może minąć kilka sesji, zanim oboje partnerzy osiągną niezbędne umiejętności i nauczą się relaksować.

7. Ostrożnie wyjmij pięść

Wychodzenie z pochwy jest procesem nie mniej ważnym niż wkładanie. Delikatnie rozluźnij pięść i delikatnie i powoli wyciągnij rękę. Kobieta może w tym pomóc, lekko kaszląc: kaszel spowoduje napięcie mięśni i wypchnie ramię z ciała.

8. Bądź wdzięczny za nowe doświadczenia.

Nawet jeśli twoja para nie lubiła fistingu, przynajmniej teraz znasz swoje własne granice. Cóż, jeśli wszystko się udało, ciesz się: odkryłeś zupełnie nowy aspekt przyjemności seksualnych.

Dodaj komentarz