Orgazm odrzutowy: co to jest i jak go osiągnąć

Czym jest orgazm odrzutowy?

Orgazm strumieniowy (squirting, z angielskiego squirting – „spryskać, bić strumieniem”) to kobiecy typ orgazmu, któremu towarzyszy uwolnienie płynu z cewki moczowej. Co więcej, wilgoć nie tylko jest uwalniana, ale bije prawdziwym strumieniem – podobnie jak przy wytrysku u mężczyzn.

Ten płyn nazywa się Squirting lub Na kobiecy wytrysk .

Jaki płyn jest uwalniany podczas tryskania?

Podczas orgazmu jet, na kobiecy wytrysk uwalnia się do 3 łyżeczek squirtu – bezbarwnej wilgoci o naturalnym zapachu ciała.

Squirting sugerował, że squirt to koktajl mocznika, kreatyniny i wydzieliny produkowanej przez gruczoły Skene.Czy kobiecy wytrysk ma działanie przeciwbakteryjne? – znajdują się w dolnym końcu cewki moczowej i są żeńskim odpowiednikiem prostaty.

Ale spory dotyczące składu płynu wciąż trwają. Tak więc autorzy jednego małego badania, Natura i pochodzenie „squirtingu” w kobiecej seksualności , twierdzą, że squirting to tylko mocz. Jednak ich wnioski opierają się na badaniu orgazmu odrzutowego tylko u siedmiu uczestników, a terapeuci seksualni wciąż mają pytania dotyczące tego, jak uzyskać super-intensywny orgazm tryskający.

Czy wszystkie kobiety mogą doświadczyć orgazmu odrzutowego?

Nie jest faktem. Badania nad squirtingiem są sprzeczne. Z jednej strony fizjologia kobiet jest zaprojektowana w taki sposób, aby teoretycznie były w stanie osiągnąć orgazm odrzutowy. Ale w praktyce nie jest to dostępne dla wszystkich.

Według wstępnych szacunków kobiecy orgazm z wytryskiem vs. nietrzymanie współżycia: systematyczny przegląd tylko 10-54% kobiet.

Niezależnie od tego, czy jesteś jednym ze szczęśliwców, możesz się dowiedzieć tylko, próbując wywołać tryskanie.

Jak wywołać orgazm odrzutowy?

Aby zwiększyć szanse na sukces, dziewczyny muszą przestrzegać kilku ważnych zasad.

1. Wzmocnij mięśnie dna miednicy

W prostych słowach wykonuj ćwiczenia Kegla. Najprostszy z nich wygląda tak: wyobraź sobie, że naprawdę chcesz skorzystać z toalety i ściśnij mięśnie, jakbyś chciał kontrolować oddawanie moczu. Utrzymaj ten stan przez 5-7 sekund, zrelaksuj się, powtórz 10-12 razy.

Samo to ćwiczenie jest bardzo przydatne ćwiczenia Kegla: poradnik dla kobiet dotyczący zdrowia kobiet, ponieważ zwiększa napięcie ścian pochwy i zmniejsza ryzyko wypadnięcia genitaliów (na przykład wypadanie macicy). Dodatkowo wytrenowane mięśnie dna miednicy są kluczem do intensywnych, wrażliwych orgazmów . Wypróbuj to proste, subtelne ćwiczenie , w tym atrament.

2. Idź do toalety przed ejakulacją.

Doznania podczas tryskania są bardzo zbliżone do tych, których doświadcza kobieta, gdy prosi się o oddanie moczu. Upewnienie się, że Twój pęcherz jest pusty, uwolni Cię od lęku „A jeśli tylko sikam” i pozwoli Ci się zrelaksować.

3. Połóż na łóżku kilka ręczników lub wodoodporny koc.

Aby nie martwić się o pranie, które możesz uzupełnić.

4. Znajdź punkt G

To właśnie stymulacja obszaru G zapewnia niezbędny masaż gruczołu Skene i może ostatecznie doprowadzić do imponującego orgazmu strumieniowego.

Delikatnie włóż palce lub zabawkę erotyczną, taką jak wibrator, do pochwy. Zacznij od delikatnych ruchów, aby zmaksymalizować relaksację i doznania. Następnie masuj obszar na przedniej ścianie pochwy, aby wyczuć tzw. – Connell, Emmanuele Jannini i Odile Buisson na głębokości 2-3 centymetrów od wejścia. Kiedy znajdziesz obszar, którego dotykasz najsilniej, zacznij delikatnie go naciskać. To naciskanie aktywuje gruczoły Skene, w których tworzy się kobieca tajemnica.

Nie spiesz się: za pierwszym razem stymulacja może zająć dużo czasu. Niektórzy terapeuci seksualni mówią, jak uzyskać super intensywny tryskający orgazm przez co najmniej 20-30 minut.

Kiedy do orgazmu odrzutowego zostanie tylko trochę, poczujesz potrzebę oddania moczu. Pamiętaj, że najprawdopodobniej jest to zwodnicze uczucie: twój pęcherz jest pusty. Więc zrelaksuj się, spróbuj rozluźnić mięśnie dna miednicy. Kiedy ci się uda, nastąpi squirting.

Jaki będzie pierwszy orgazm odrzutowy?

Prawie za mokro. Po raz pierwszy płyn nie wyleje się w strumieniu: najprawdopodobniej ilość tryskania będzie nieznaczna.

Ale jeśli będziesz regularnie ćwiczyć orgazm odrzutowy, objętość wydzieliny może wzrosnąć (ale nie fakt: badania naukowe na temat tryskania są wciąż zbyt małe, aby stwierdzić cokolwiek kategorycznie). Przy odrobinie szczęścia kobiecy wytrysk pewnego dnia zamieni się w odrzutowiec.

Nawiasem mówiąc, jeśli po raz pierwszy konieczna jest stymulacja rękami lub wibratorem, to w przyszłości możliwe będzie osiągnięcie orgazmu strumieniowego podczas seksu waginalnego. Wystarczy wybrać taką postawę, aby penis naciskał na punkt G (na przykład jeździec wsteczny).

Czy orgazm odrzutowy można osiągnąć bez partnera?

Tak, squirting jest całkiem realny i samotny.

Jednak dotarcie do punktu G własnymi palcami może być niewygodne dla dziewczyny. Dlatego zwróć uwagę na specjalne wibratory do masturbacji – z zakrzywioną głową.

Stymulator punktu G jest wprowadzany do pochwy, obracając się tak, że końcówka masuje przednią ścianę. Następnie włączają wibracje. Musisz zacząć od wolnych trybów. Poruszaj głowicą urządzenia w górę iw dół, lekko ją zanurzając i wyjmując. W takim przypadku możesz nacisnąć żądany obszar – podekscytowanie wzrośnie.

Stopniowo zmieniaj tryb wibratora, zwiększając prędkość i ciśnienie. To zwiększy podekscytowanie. Jeśli zrobisz wszystko dobrze, wkrótce będziesz mieć ochotę na oddanie moczu, a następnie jasny orgazm.

Nauczywszy się samodzielnie osiągać orgazm odrzutowy, możesz łatwo osiągnąć go z partnerem.

Co kupić

  • Cosmo Mini silikonowy wibrator punktu G (13,5 cm)
  • Good Vibes Only Wibrator punktu G ze szczoteczką do łechtaczki (19 cm)
  • Podgrzewany wibrator łezkowy (13 cm) firmy Moytoy
  • Wibrator o aksamitnej powierzchni

A co, jeśli doświadczenie squirtu nie działa?

Sam proces znajdowania i stymulowania punktu G jest bardzo przyjemny. Więc po prostu ciesz się tym, co się dzieje i nie oczekuj natychmiastowych rezultatów od swojego ciała.

A nawet jeśli nie uda Ci się okiełznać ejakulacji, trening z pewnością przyniesie korzyści: lepiej przestudiuj swoje ciało, dowiedz się dokładnie, gdzie znajduje się punkt G i być może naucz się doświadczać wielokrotnych orgazmów. I to też jest dość duże i bardzo przyjemne osiągnięcie.

Ten materiał został po raz pierwszy opublikowany w lipcu 2017 r. We wrześniu 2020 zaktualizowaliśmy tekst.

Dodaj komentarz