Pojemniki próżniowe: ranking 2021 na WikiJak

Coraz więcej osób używa różnych plastikowych pojemników w swoich kuchniach. Są łatwe, praktyczne, szczelne, wygodne i łatwe w użyciu, pozwalają zachować smak i świeżość produktów, są doskonałe jako pudełka na lunch. Oczywiście plastikowe pojemniki na żywność są niezastąpione w kuchni i na wakacjach. Ostatnio jednak na rynku pojawiły się pojemniki próżniowe o różnych konstrukcjach, w tym te, z których powietrze jest pompowane przez małą pompę. Co to są pojemniki próżniowe, jaka jest ich zasada działania i dlaczego są one potrzebne? Co to jest pojemnik próżniowy lepiej?

Przejdźmy to z. Pojemniki próżniowe z pompą mają wszystkie zalety pojemników z tworzywa sztucznego, ale również mają wielką zaletę spowalniania utleniania przechowywanych w nim produktów. Co to jest próżnia w pojemniku na żywność? Oczywiście, wszystkie pojemniki próżniowe są różne: Są to różne materiały, kształty, projekty i, odpowiednio, funkcjonalności.

Istnieje wiele różnych firm, które produkują te rodzaje produktów. Pojemniki próżniowe są dostarczane z pompami i bez nich. Zaletą pierwszego (pojemniki z pompą) jest to, że próżnia w nich, dzięki pompowaniu powietrza – głębiej, odpowiednio produkty są przechowywane w nim znacznie dłużej niż w pojemnikach próżniowych bez pompy. Zaletą drugiego jest bardzo prosta konstrukcja, niska cena, a pompa nie jest już potrzebna. Próżnię uzyskuje się przez kilka naciśnięć na pokrywę pojemnika. Ale szczerze mówiąc, dobra próżnia w takich pojemnikach jest prawie niemożliwa bez pompy. Oznacza to, że produkty w takich pojemnikach nie będą przechowywane znacznie dłużej niż w zwykłym plastikowym pojemniku.

Rozważmy bardziej szczegółowo zalety pojemników próżniowych z pompą do przechowywania żywności, które ze względu na swoje materiały i konstrukcje mają wszystkie możliwe zalety.

Zalety pojemników próżniowych

Dzięki specjalnym zatrzaskom i uszczelkom silikonowym pojemniki próżniowe zapewniają wysoki stopień szczelności, co chroni produkty przed wpływem zewnętrznym, takim jak wilgoć, obce zapachy, kurz. Ponadto, jeśli używasz pojemnika próżniowego do transportu i transportu produktów, może nie bój się umieścić pojemnik z zupą lub rybą obok innych produktów: Zamknięte opakowanie nie będzie wypuścić zapach lub kroplę cieczy.

 • Powolne utlenianie produktów i rozwój bakterii

Gdy powietrze jest pompowane z pojemnika (za pomocą pompy), utlenianie i rozmnażanie bakterii jest spowolnione, więc produkty wewnątrz są przechowywane świeże 2-3 razy dłużej.

 • Zapisywanie

Ile razy wyrzuciłeś zepsute pokarmy? Przy użyciu pojemników próżniowych zachowasz smak i świeżość produktów przez długi czas, a tym samym zaoszczędzisz pieniądze (pojemniki próżniowe wydłużają okres przechowywania produktów o co najmniej dwa razy).

 • Opieka zdrowotna

Pojemniki są wykonane z nieszkodliwego i nietoksycznego materiału, który nie reaguje z produktami, w ten sposób zachowując wszystkie witaminy i minerały w żywności.

 • Czystość i porządek w lodówce

Przechowywanie produktów w plastikowych torebkach nie jest najlepszym sposobem na utrzymanie ich świeżości. Przenieś jedzenie do pojemników na żywność Wonder Life i pozostanie świeże znacznie dłużej! Jednocześnie można mieć pewność, że pojemniki nie przeciekają, a wewnątrz chłodziarki i zamrażarki nie będzie dodatkowych zapachów.

 • Użyteczność

Pojemnik można łatwo myć i zamykać, myć w zmywarce (tylko bez pokrywki), przechowywać w lodówce, a nawet podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Jak długo trwa przechowywanie produktów w pojemniku próżniowym?

Jedzenie i napoje Przechowywanie w normalnych warunkach Przechowywanie w pojemnikach próżniowych
Surowe mięso, kiełbasa 3 dni 8-10 dni
Ser 12 dni 25-45 dni
Sałatka 4 dni 8 dni
Chleb i tosty 2 dni 10 dni
Ciasto i wypieki 4 dni 10 dni
Wino 3 dni 15 dni
Wciąż pije 7 dni 20 dni
Ryba 2-3 dni 4-5 dni
Gotowany makaron 4 dni 7 dni

Pojemniki próżniowe Vacuumsaver — przechowuj produkty w stanie świeżym przez długi czas!

Vacuumsaver to:

 1. Wysokiej jakości materiał kontenerowy;
 2. wygodne wymiary;
 3. Produkcja Tajwanu;
 4. Piękne opakowanie pojemników, idealne na prezent;
 5. wygodny zawór pojemnika;
 6. pompa wysokiej jakości.

 

Próżnia zapobiega procesom bakterii, pleśni, gnicia i fermentacji oraz zachowuje wszystkie użyteczne właściwości ulubionego produktu. Przyjazny dla środowiska, wytrzymały i odporny na temperaturę materiał umożliwia użycie pojemnika w kuchence mikrofalowej i mycie go w zmywarce.

Pojemnik nadaje się do przechowywania rzeczy, płynów i żywności, wydłuża czas przechowywania (w zależności od rodzaju produktów) o 3-7 razy.

Konstrukcja pokrywy umożliwia umieszczenie pojemników na sobie i przechowywanie ich w lodówce. Na pokrywce znajduje się zawór mechaniczny, który poprawia szczelność. Aby wytworzyć próżnię wewnątrz pojemnika, wymagana jest pompa próżniowa, która jest wyposażona w zestaw pojemników.

Zalety Vacuumsaver:

 • Wygodne do przechowywania wszelkich produktów;
 • Utrzymuje świeżość produktów nawet 3-7 razy dłużej;
 • Może być stosowany w kuchence mikrofalowej;
 • Można myć w zmywarce;
 • Pikle mięsne w 15 minut!
 • Można odkurzyć wszystkie dania, takie jak zupa

Pojemniki pompy próżniowe Dafi

Pojemniki próżniowe Dafi przedłużają świeżość i zachowują smak środków spożywczych oraz zapobiegają rozprzestrzenianiu się zapachów w lodówce. Szczelnie zamknięta pokrywa i pompa próżniowa chronią produkt przed kontaktem z powietrzem i wilgocią. Pojemniki próżniowe Dafi są idealne do przechowywania pół przetworzonych i gotowych potraw. Ich nowoczesny kształt i dobrze wybrany schemat kolorów pozwalają wybrać pojemnik w odcieniu z wystrojem kuchni. Pojemniki do przechowywania żywności pozwalają na 3 do 5 razy dłuższą świeżość produktów. Pompa próżniowa jest niezbędna do prawidłowego użytkowania. Dzięki uniwersalnej konstrukcji pojemników próżniowych Dafi jest łatwy w użyciu w gospodarstwie domowym.

Pojemniki próżniowe Foodsaver

Pojemniki próżniowe Foodsaver nadają się do długoterminowego przechowywania produktów. Zastosowanie szczeliwa i specjalnych zatrzasków umożliwia jego całkowite uszczelnienie. Dzięki tej żywności zachowuje naturalny aromat i wysoką zawartość wilgoci.

Tylko jakość

Pojemnik jest wykonany z przezroczystego polimeru – jest trwały i odporny na wszelkie wpływy zewnętrzne, co umożliwia użycie pojemnika do przechowywania produktów w zamrażarce i ogrzewania w kuchence mikrofalowej, a także do oczyszczenia go w zmywarce. Ponadto materiał nie zawiera substancji szkodliwych dla ludzi.

1 komentarz do “Pojemniki próżniowe: ranking 2021 na WikiJak”

 1. Świetna jest ta rozpiska ile dłużej trzymają świeżość konkretne produkty! Te pojemniki są bardzo fajne, ale mam wrażenie, że te urządzenie jednak sporo miejsca zajmuje.
  Ja się obecnie zastanawiam nad tą pompą próżniową

  Odpowiedz

Dodaj komentarz