Przyjaciel z bonusami: czy warto uprawiać seks ze znajomymi

Kiedyś, siedząc w kuchni mojego przyjaciela, wspomniałem od niechcenia o niezwykle długiej ciszy na, jak to się mówi, osobistym froncie. Rozstałam się przyjaźnie z ostatnim chłopakiem (gospodyni ma notkę: kochanie jego muzyki i kochanie go to różne historie), nie ma perspektyw, spanie z nieznajomymi nie było dla mnie do końca wygodne, ale moje libido zawyło i poprosiło o być uwolnionym.

Koleżanka uśmiechnęła się do mnie słodko – flirtowaliśmy wcześniej, ale nie na poważnie – i zasugerowała, abyśmy w tym tygodniu spotkali się w jakiejś przytulnej kawiarni, aby omówić opcje.

Nie lubię flirtować, więc karty są na stole. Spaliśmy. Z samą przyjaźnią nic się nie wydarzyło.

W języku angielskim istnieje wiele zwrotów i epitetów na różne rodzaje stosunków seksualnych. Podłącz, jedną noc, przyjaciele z korzyściami. Chodzi o DsB – przyjaciela z bonusami .

Dlaczego jest to potrzebne

Opisałem już swój powód i z reguły jest on najważniejszy. Wszyscy ludzie mają inne potrzeby. Ktoś jest gotowy na długi czas bez seksu w oczekiwaniu na zakochanie się (lub ślub). Niektórzy – nie. W przypadku tych ostatnich DRC może stać się powitalnym punktem sprzedaży, jeśli odpowiednio podejdziesz do problemu.

Twój DSB jest przede wszystkim twoim przyjacielem, a nie przypadkowym znajomym w barze. Znasz tę osobę dobrze, ufasz jej, jesteś zadowolony z jej towarzystwa. Być może rozmawiałeś już o swoich preferencjach seksualnych lub fantazjach. Może znaleźli wspólną płaszczyznę.

Takiej osobie łatwiej jest powiedzieć: „Przepraszam, naprawdę mi się to nie podoba, lepiej spróbujmy w ten sposób”. Bo on, w przeciwieństwie do nieznajomego z baru, najprawdopodobniej dba o twoją przyjemność.

A bez hormonalnej ruletki zakochiwania się, kiedy walczysz o zadowolenie swojego partnera i „nie schrzań”, łatwiej jest być sobą. Zrelaksować się. Czy to nie jest gwarancja dobrego seksu ?

Kogo wybrać?

To jest oczywiście kluczowe pytanie. Poznaj idealnego kandydata.

Gdzie patrzeć Dlaczego to jest ważne
Byłeś twoim przyjacielem wystarczająco długo, abyś pielęgnował tę przyjaźń Jeśli nie obchodzi Cię, jak to się kończy, nie jest to już „przyjaciel z bonusami”, ale coś innego
Przyciąga Cię na poziomie czysto fizjologicznym Nadaje się do wszystkiego innego, ale nie do Twojego gustu? Co dobrego przy tym wyskoczysz z łóżka, a biedak weźmie to do siebie
Nie pruderią i nie purytanką Przeciwieństwo może być szczególnie nieprzyjemne dla dziewcząt, gdy twój przyjaciel, pochylony na poduszce, z pogardą mówi: „A ty, jak się okazuje, nadal jesteś dziwką”.
Wie, jak dochować tajemnicy Niech osobiste pozostanie osobiste
Nie szukam miłości / rodziny / dzieci, przynajmniej nie z tobą Śliski moment (często nie wiemy, czego chcemy iz kim). Jeśli nie masz pewności, omów. Jeśli nadal nie jesteś pewien, przejdź obok
Nie zazdrosny Cały sens takiego schematu polega na unikaniu problemów związanych z romantyczną miłością. Czy chcesz, aby znajomy zadzwonił z pytaniami o to, gdzie jesteś i z kim?
Nie przejmuj się Bez komentarza

"

Usuń dowolną linię – ryzyko skoczy i nawet kompletna konfiguracja (nawet jeśli zawiera co najmniej sto punktów) nie zapewni sukcesu bez Twojego przemyślanego podejścia.

Ściśle tajne: zastosuj tę listę kontrolną do siebie . Czy przechodzisz przez wszystkie punkty? Czy naprawdę tego chcesz? I dopiero wtedy spójrz na swoich przyjaciół.

Z innym dobrym przyjacielem udało mi się zrealizować niektóre fantazje, których w tamtym czasie nie chciałem próbować ze stałymi partnerami. Wiedziałem, że nie będzie osądzał ani nie śmiał się. Zakłopotanie zniknęło w ciągu pierwszych pięciu minut, było bardzo wygodnie i zabawnie, i nawet po latach jestem wdzięczna za to doświadczenie. Zacząłem lepiej rozumieć swoje ciało i swoje granice .

Ale okazało się to możliwe tylko z jednego powodu: celowo podeszliśmy do pytania. Omówiliśmy wszystkie szczegóły. Wiedziałem dokładnie, co chcę z tego wyciągnąć. I on też.

Przepisy na katastrofy

1) Żonaci / żonaci przyjaciele lub w związku monogamicznym

Krótko mówiąc: nie rób tego. Pomijając moralność, jeśli twój przyjaciel ma niczego niepodejrzewającego partnera, może to okazać się bardzo kłopotliwe. Minimum to utrata przyjaciela. Maksimum – masakra lub coś zabawniejszego.

2) ukryte motywy

Spanie z przyjacielem w nadziei, że się w tobie zakocha, nie jest lepszym pomysłem niż poprzedni. Po pierwsze, najprawdopodobniej się nie zakocha. Po drugie, nawet jeśli się zakochasz, jest szansa, że ci się nie spodoba (przypominam sobie anegdotę, w której radzili nie mylić turystyki z imigracją).

3) Rozpacz

Jeśli nie uprawiałeś seksu tak długo, że Twoja samoocena zaczęła spadać (lub była początkowo niska), nie spiesz się do znajomych w celu jej rehabilitacji. Po pierwsze, to brak szacunku. Po drugie, oznacza to, że wchodzisz w nową i dość delikatną fazę relacji z niewłaściwych przesłanek. Dla Ciebie przyjemność seksu nie jest celem, ale środkiem. Ale powinno być odwrotnie.

4) Czynnik ryzyka

Jeśli ty lub twój przyszły partner macie skłonności sprzeczne z ideą DSB (nie można spać z osobą bez zakochania się lub odwrotnie, bez utraty zainteresowania nią; partner jest zazdrosny, nawet jeśli stara się tego nie robić bądź zazdrosny), wciśnij hamulec. Wiele dobrych relacji kończyło się zdaniem „Tym razem będzie inaczej”. Nie będzie, nie miej nadziei.

5) Historia medyczna

Niestety, zaufanie nie jest panaceum. Przetestuj pod kątem wszystkich istotnych ran. To strasznie nieseksowne, ale popełnienie tutaj błędu może być kosztowne. Czy uważasz, że „pojutrze” będzie niezręczne? Wyobraź sobie , jak zawstydzający będziesz za tydzień z niemożliwą do wymówienia diagnozą.

Teraz prawie nie komunikujemy się z pierwszym przyjacielem. Jest szczęśliwie żonaty. Z drugim wybraliśmy się niedawno na grilla. Mamy doskonałe, czysto przyjacielskie stosunki i wydaje się, że udało nam się bez strat ominąć wszystkie pułapki. To trudne, ale całkiem realne. Jeśli jesteś gotowy – idź.

Dodaj komentarz