Seks na krześle: co musisz wiedzieć, aby czerpać prawdziwą przyjemność

Jak przygotować

Aby seks na krześle zadowolił obojga partnerów, musisz trochę się przygotować i wziąć pod uwagę kilka punktów.

Wybierz odpowiednie meble

To jest ważne. Podczas namiętnego seksu łatwo zapomnieć, stracić równowagę iw jednej chwili zamiast szczytu rozkoszy znaleźć się na podłodze. Dobrze, jeśli nie ma siniaków ani kontuzji. Dlatego meble muszą być stabilne.

Niezbyt odpowiedni do seksu na krześle:

  • Krzesła biurowe na kółkach. Nie tylko potrafią wyskoczyć spod Ciebie w najbardziej nieoczekiwanym momencie, często są także modelami z segmentu ekonomicznego. Wystarczy kilka energicznych ruchów, aby złamać rączkę, oparcie lub mechanizm podnoszący. Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, przysuń krzesło do ściany. I bądź tak ostrożny, jak to tylko możliwe.
  • Wysokie hokery. Ich siedzenia są małe, a spadanie z nich jest wysokie i bolesne. Jednak w przypadku seksu oralnego nie jest to najgorsza opcja.
  • Klasyczne taborety.

Lepiej zatrzymać się na jednej z tych opcji:

  • Krzesło do masażu. To idealny wybór! Takie meble są dostosowane do obciążeń. Jest również rozkładany i możesz regulować nachylenie oparcia, aby zapewnić Tobie i Twojemu partnerowi maksymalny komfort. Przy okazji, spróbuj włączyć tryb masażu, aby uzyskać nowe doznania seksualne.
  • Krzesło biurowe „dla szefa”. Są one na ogół większe, cięższe, bardziej stabilne i trwalsze niż konwencjonalne modele biurowe. Jednak nadal obowiązuje zalecenie cofnięcia krzesła pod ścianę. W końcu potencjalnie zdradzieckie koła wciąż tam są.
  • Zwykłe krzesło z oparciem. Możesz na nim bezpiecznie polegać. Wygodnie jest też go trzymać i nie odjedzie bez pozwolenia.
  • Leżak szezlong. Jest przestronny i stabilny. Najważniejsze, aby nie złamać pleców: ograniczniki regulujące nachylenie szezlonga wykonane są z niezbyt niezawodnego tworzywa sztucznego.
  • Bujane krzesło. Ta opcja nie jest dla wszystkich, ale kołysanie się w rytm seksu może być dodatkowym ekscytującym czynnikiem.

Zadbaj o miękkość

Seks na krześle powinien być wygodny. Dobrze, jeśli powierzchnia mebla sama w sobie jest miękka. Ale jeśli są twarde części: drewniane siedzisko, twarde plastikowe lub drewniane uchwyty, kanciaste oparcie – dowiedz się wcześniej, co podłożyć pod pośladki i plecy siedzącego partnera. Wystarczy poduszka, gruby koc lub przynajmniej część garderoby.

Pomyśl o czystości

Są szanse, że twój stołek ubrudzi się po twoich gorących grach. Dlatego nawet miękkie modele należy przykryć cienką szmatką. Przygotuj również suche i mokre chusteczki, aby szybko zetrzeć wszelkie przypadkowe ślady po seksie.

Wybierz wygodne ubrania

Ten punkt dotyczy bardziej kobiet. Dobrze, jeśli ma na sobie spódnicę lub sukienkę, a nie dżinsy lub spodnie, a także pończochy, a nie rajstopy. Spódnica bez bielizny pod spodem to wygrana.

Zaopatrz się w smary

Seks na krześle nie jest powszechny, więc nie jest faktem, że partnerka tak szybko jak zwykle doświadczy podniecenia. W przypadku, gdy naturalne nawilżenie nie wystarczy, warto mieć pod ręką żel nawilżający. Zapewni miękką, gładką penetrację i poślizg.

Jakie pozycje nadają się do seksu na krześle

Eksperymentuj z różnymi pozycjami lub wybierz jedną z kilku najwygodniejszych i nieskomplikowanych opcji.

1. Twarzą w twarz

To klasyka gatunku. Mężczyzna siedzi na krześle, a kobieta na partnerze okrakiem, trzymając ręce na ramionach lub oparciu krzesła.

W tej pozycji to partner ustala tempo, głębokość i kąt wejścia.

2. Z ugięciem

Pozycja wyjściowa jest taka sama jak w pozie twarzą w twarz, ale tylko kobieta przerzuca nogi przez oparcie krzesła i odchyla się do tyłu. Mężczyzna podtrzymuje ją rękami.

W tej pozycji partner prowadzi: to on określa pozycję ciała partnera i nadaje tempo.

3. Odwrócona kowbojka

Mężczyzna nadal siedzi na krześle. Kobieta „siodłała” swojego partnera, odwracając się do niego plecami. Potrafi pieścić piersi i krocze partnerki, aby zwiększyć jej podniecenie.

Dodaj komentarz