10 małych rzeczy, które nie sprawią, że będziesz uprawiać seks

Bałagan w sypialni

Jak takie bzdury mogą zmniejszyć stopień namiętności? Tak! Rozrzucone rzeczy nie tylko psują wygląd pomieszczenia, ale mogą też pojawić się w nieodpowiednim momencie – nie fakt, że jest pod ręką.

Adepci czystości pośród zamieszania poczują się nieswojo. Jeśli masz własną sypialnię, to palący wstyd za lekki chaos nie pozwoli Ci się zrelaksować. A jeśli ktoś inny, to w mojej głowie będzie jedna myśl: „Koszmar, no i gnojek, a jak mi się udało!”

Zimne stopy

Nagi mężczyzna szturmujący „łóżko namiętności” w skarpetkach od dawna jest przedmiotem żartów. Ale partner w skarpetkach to mniejsze zło w porównaniu z kimś, kto ma bardzo zimne stopy.

Po pierwsze, odwraca uwagę od procesu. Staraj się nie wzdrygać, gdy przypadkowo dotknie rozgrzanej skóry oblodzoną kończyną. Po drugie, zmarzniętym kochankom trudno jest być gorącym i gorącym.

Pracująca telewizja

Ludzie, którzy zainstalowali „mówiącą skrzynkę” naprzeciwko wezgłowia łóżka, ryzykują zamianę seksu na telewizję. Pod koniec męczącego dnia w pracy kuszące jest, aby po prostu nacisnąć przycisk na pilocie i błogo bezczynnie, zamiast męczyć się i starać się dostarczać i cieszyć się.

Włączony telewizor beznadziejnie psuje seks. Wyobraź sobie: wkrótce znajdziesz się „na szczycie”, a wtedy na antenie rozpocznie się Twój ulubiony talk-show. Czy na pewno nie będziesz przez niego rozpraszany? Tylko przez sekundę, a nastrój nie jest odpowiedni.

Mocne przywiązanie do smartfona

Może wydawać się to niewiarygodne, ale w naturze są ludzie, którzy przyznają się do myśli o odebraniu telefonu lub wiadomości podczas seksu.

Sypialnia to nie biuro: nie potrzebujesz tu wielozadaniowości. Kiedy mózg jest przeciążony, nie może we właściwym czasie „odrzucić” obcych myśli i przejść na seks. Ustaw telefon w trybie cichym przed pójściem spać.

Problemy higieniczne

Brudny seks jest dobry tylko w sensie przenośnym. Ale mogą się zdarzyć chwile, kiedy twój partner nagle ma bardzo zabawny nastrój i zdajesz sobie sprawę, że nie masz czasu na prysznic. A serwetki do higieny intymnej nie są pod ręką.

Jeśli nie czujesz się pewnie bez prysznica, nie jest to powód do rezygnacji z seksu. Duravit SensoWash Starck f .

Wystarczy kilka minut, aby skorzystać z wygodnego higienicznego prysznica. Położenie dyszy można regulować, podobnie jak temperaturę wody i intensywność jej rozpylania. Wszystkie indywidualne ustawienia są wygodnie przechowywane w specjalnie opracowanej aplikacji SensoWash.

Zwierzęta, które wymagają uwagi

Często właściciele pozwalają swoim pupilom na zbyt wiele, w tym obecność w pokoju lub nawet na łóżku podczas kochania się. Niestety wychodzenie zwierzaka z sypialni nie zawsze pomaga. Jego wycie pod drzwiami i próby powrotu mocno odwracają uwagę od intymności. Ale poddanie się i wpuszczenie też nie wchodzi w grę: kot lub pies mogą od razu zażądać zabawy z nimi.

Jest już za późno, aby o tym pomyśleć, jeśli ty i twoja ukochana już przeszliście na emeryturę, a zwierzak próbuje dostać się do twojego pokoju. Ale nadal staraj się edukować zwierzę, aby nie uważało się za najważniejsze w domu.

Nie masz odpowiednich atrybutów

Konwulsyjne poszukiwanie środków antykoncepcyjnych lub gadżetów erotycznych może znacznie spowolnić twoje pożądanie. A twój partner może się nudzić, gdy entuzjastycznie badasz wnętrzności szafy lub stolików nocnych, próbując znaleźć to, czego chcesz.

Najlepiej trzymać te przedmioty blisko łóżka, ale zamknięte, aby nie zostały znalezione przez ciekawskich gości lub dzieci.

Alkohol i nieumiarkowanie w jedzeniu

Uważa się, że napoje alkoholowe mogą rozluźnić człowieka i uczynić go odważniejszym. Kieliszek wina nie zaszkodzi. Ale jeśli nie obliczysz dawki, alkohol będzie działał jako środek znieczulający. Oznacza to, że wrażliwość niektórych części ciała zmniejszy się, a koordynacja zostanie osłabiona. Ponadto jest mało prawdopodobne, aby twój partner był zadowolony, czując opary w twoim oddechu.

Podczas jedzenia ważne jest również wyczucie proporcji. Pełny żołądek raczej nie doda Ci energii. Raczej poczujesz, że stałeś się mniej „zwinny”.

Problemy żołądkowe

Jeśli uda ci się spróbować czegoś egzotycznego na randce, a w najbardziej nieodpowiednim momencie jest to coś „poproszone” z powrotem, nie da się uniknąć niezręczności. W tak delikatnej sytuacji pragniesz dla siebie maksymalnego komfortu.

Zaawansowana technologicznie hydraulika Duravit SensoWash Starck f pomoże Ci szybko i delikatnie rozwiązać problem:

  • pokrywa otwiera się automatycznie dzięki czujnikowi zbliżeniowemu;
  • siedzenie jest podgrzewane;
  • wszystkie problemy higieniczne rozwiąże prysznic na pośladki, którego dysza jest czyszczona automatycznie;
  • po prysznicu można skorzystać z suszarki z ciepłym powietrzem;
  • nieprzyjemny zapach można łatwo usunąć, aktywując specjalną funkcję w aplikacji lub za pomocą pilota.

Nie pozwól, aby irytujące drobiazgi pozbawiły Cię naprawdę przyjemnych chwil!

Dbaj o siebie

Dodaj komentarz