Czy jelqing może powiększyć twojego penisa?

Czym jest jelqing i jak to zrobić

Jeśli wiesz, czym jest kulturystyka, to jelqing nie będzie trudny do rozgryzienia. To jest ta sama kulturystyka, tylko dla penisa.

Slangowy czasownik jelq oznacza „doić”, a jelqing to ćwiczenie, trening przypominający proces dojenia. Przewodniki Jelqing zalecają wykonywanie ćwiczeń Jelqing krok po kroku dla początkujących , którzy chcą trenować w ten sposób.

1. Nałóż smar na penisa

Może to być na przykład lubrykant, ciepły olejek wazelinowy lub oliwka dla dzieci.

2. Wywołaj częściową erekcję

Głaskanie, osiągnij, aby członek był podniesiony o 50-75% od najwyższego punktu. Nie jedź w pełni podekscytowania! Przy jelqing ważne jest, aby penis nie był całkowicie twardy: krew powinna w nim krążyć spokojnie, bez przeszkód.

3. Z palców uformuj symbol OK.

Umieść kciuk i palec wskazujący dowolnej ręki w pierścionku. Ta pozycja nazywana jest chwytem OK.

4. Rozpocznij masaż

Wykonaj chwyt OK na podstawie prącia. Połącz kciuk i palec wskazujący, aby wywierały nacisk na penisa – nie za bardzo, nie powinieneś boleć. Podnieś pierścień z palców od nasady do czubka prącia, jakby próbując wyrzucić, „doić” krew od dołu do góry. Kiedy twoje palce dosięgną dna głowy, zwolnij uchwyt.

Każdy ruch od dołu do góry powinien zająć 2-3 sekundy. Powtórz to 100 razy – powinno to zająć około pięciu minut.

Zanim jednak przejdziesz dalej, przeczytaj poniższe informacje.

Czy jelqing może powiększyć twojego penisa?

Oczywiście zwolennicy metody mówią „Tak!” I nawet podają argumenty Jelqing: Czy Men Jelq na poprawę erekcji i rozmiar penisa? dlaczego to powinno działać.

Na przykład: „dojenie” zwiększa przepływ krwi w penisie, dzięki czemu organ trenuje, aby zatrzymać więcej krwi podczas erekcji. Albo to: jelqing powoduje mikrorozdarcia w tkankach penisa, które zostają zastąpione tkanką łączną. Penis jest niejako pokryty siatką drobnych blizn, które dodają mu dodatkowej objętości.

Jedynym problemem jest to, że nie ma naukowych dowodów na te argumenty.

Nie przeprowadzono żadnych badań dotyczących skuteczności jelqing. Z tego powodu, że lekarze nie widzą powodu, aby poważnie dwukrotnie sprawdzać taką herezję. „Zwolennicy jelqing oczywiście nie rozumieją, jak działa penis”, mówi Czy Jelqing faktycznie działa? Mówi się, że „starożytna” technika powiększa penisa, na przykład doktor medycyny, urolog Jesse N. Mills, który specjalizuje się w chirurgicznych i medycznych metodach powiększania penisa.

Link do pierwszego i tego, co wydaje się być jedynym badaniem na temat jelqing, zostało opublikowane przez The First Ever Study Done on Penis Jelqing – Results are Lackluster pod koniec 2018 r. na Reddit. Uczestniczyło w nim tylko siedmiu mężczyzn, którzy codziennie „doili” penisa 200 razy przez trzy miesiące.

Wyniki były, delikatnie mówiąc, nijakie: średni wzrost długości wyniósł 0,13 cala (około 3 mm), a obwód 0,3 cala (około 7 mm). W przypadku niektórych uczestników nie zaobserwowano żadnych zmian.

Nawet autor badania, niejaki Jeff Ferrara, specjalista od męskiego zdrowia seksualnego, został zmuszony do przyznania wyników Jelqing z 3-miesięcznego badania PG Medical (zdjęcia przed i po) : jelqing nie ma żadnego znaczącego wpływu na zwiększenie rozmiaru wyprostowany penis.

Jeśli chcesz spróbować jelqing, musisz mieć świadomość, że zrobisz to tylko dla zabawy. Członek z „dojenia” nie stanie się dłuższy.

Jeśli nadal chcesz zwiększyć, lepiej popracować nad nadwagą. Po zrzuceniu tłuszczu z okolicy łonowej twój penis zacznie wydawać się większy. Pomóc może też depilacja: usuwając owłosienie łonowe, sprawisz, że penis będzie bardziej widoczny i wizualnie dłuższy.

Dodaj komentarz