7 najlepszych pozycji na leniwy seks

1. Pozycja misjonarska

Stary dobry klasyk: nie musisz niczego wymyślać i niepotrzebnie robić salta. Twój partner może tylko zmienić pozycję nóg, aby bardziej stymulować łechtaczkę. Dodatkową korzyścią jest jedna z tych pozycji, w których obie czują się tak blisko siebie, jak to tylko możliwe.

2. Łyżki

Pozycja, w której wiele par uwielbia spać, jest również idealna do zrelaksowanego seksu. Ani on, ani ona nie potrzebują tu wiele wysiłku. I w tej pozycji wygodnie jest pieścić łechtaczkę. Idealnie.

3. Z boku twarzą w twarz

Jeśli poprzednia pozycja nie wydaje ci się wystarczająco intymna, dziewczyna musi po prostu odwrócić się do swojego partnera. Aby znaleźć wygodny kąt penetracji, może zarzucić na niego nogę lub podłożyć poduszkę pod uda. Szepcz sobie miłe (lub brudne) słowa do ucha i baw się najlepiej.

4. Pozycja misjonarska z nogami na górze

Ta odmiana pozycji misjonarskiej, w której dziewczyna zarzuca jedną lub obie nogi na ramiona mężczyzny, jest odpowiednia do głębokiej penetracji. W końcu nawet jeśli jesteś zmęczony, nie oznacza to, że musisz poświęcać intensywność. Jednak sytuacja jest nadal dość spokojna. Przynajmniej dla partnera.

5. Krzyż

Wariant nietypowej pozycji na leniwy seks: mężczyzna leży na boku, dziewczyna leży na plecach, prostopadle do niego. Poza tym, że jest nowa, pozycja pozwala spojrzeć sobie w oczy i wymienić uczucia. Używanie zabawki erotycznej, na przykład do stymulacji łechtaczki, nie będzie zbyteczne.

6. Siedzący jeździec

Pozycja kobiety na górze, w której partner siedzi, opierając się o wezgłowie łóżka, kanapę lub ścianę, nadal pozostawia nad nią kontrolę, ale pozwala nie urządzać dzikich gonitw i trochę się zrelaksować – np. pochylając się z powrotem na ugiętych kolanach mężczyzny. Nawiasem mówiąc, na pewno nie będzie musiał się specjalnie wysilać.

7,69 z boku

Dla miłośników równoczesnego seksu oralnego istnieje opcja leniwa na pozycję 69 – na boku. W tej pozycji oboje czują się bardziej komfortowo. Chcesz więcej wrażeń? Używaj zabawek erotycznych. Mogą nawet uprościć proces.

Dodaj komentarz