10 najlepszych zabawek erotycznych w podróży

Jestem pewien, że prawie wszyscy szczęśliwi posiadacze zabawek erotycznych przynajmniej raz pomyśleli o tym, jak zabrać swoje ulubione urządzenie w podróż. Latałem ze swoimi urządzeniami ponad sto razy, więc coś z tego rozumiem.

Najpierw zdecyduj, czy wybierasz się w drogę z walizką, czy z bagażem podręcznym. W większości przypadków z walizką nie będzie pytań. Byłoby miło, gdyby urządzenie pasowało odpowiednio, a nie nieporęczne zabawki są preferowane. I tak, wibratory mają trudny moment: podczas transportu urządzenie może się włączyć i zacząć wibrować. Walizka zostanie ewakuowana i zaczną cię wypytywać o to, co to jest. Niewiele osób chce wytrząsać zawartość na oczach wszystkich, więc wybieraj zabawki z blokadą – na przykład prawie wszystkie urządzenia Fun Factory mają ten tryb. Inną opcją są zabawki na baterie, które można wyjąć, a trzeci sposób to rozładowanie gadżetu do zera przed lotem. W tym drugim przypadku nie zapomnij naładować.

Bagaż podręczny jest trudniejszy. W przypadku lotów krajowych najprawdopodobniej nie zostaniesz zapytany, co tam masz. Pytania pojawiają się w przypadku lotów międzynarodowych. Są dwie możliwości: przyznać się, że to seks zabawka, albo (co czasem pomaga) nie wchodzić w szczegóły i powiedzieć, że to przenośna ładowarka. Nie zapomnij wziąć pod uwagę zasad importu i eksportu takich rzeczy z niektórych krajów. Informacje te można najczęściej uzyskać ze strony internetowej linii lotniczej lub od organizatora wycieczek. Na przykład z takimi urządzeniami nie zostaniesz wpuszczony do Tajlandii, ale zostaniesz zabrany na urząd celny. A w Armenii zabrali mój wibrator z kraju. Dlatego ważne jest, aby dokładnie przestudiować zasady każdego stanu.

Na deser mam wybór zabawek, które najlepiej zmieszczą się w Twojej walizce lub plecaku. Dla różnych gustów portfel i niektóre opcje mogą nawet przechytrzyć celników.

5 gadżetów erotycznych dla dziewczyn

Zabawna fabryka volita

Mały wibrator na baterie ma parę płatków, które z równym powodzeniem pieszczą łechtaczkę, sutki i inne strefy erogenne.

Satisfyer Pro Traveler

Stymulator próżniowy łechtaczki. Urządzenia tego typu, wydaje mi się, powinny być w ogóle dla każdego posiadacza łechtaczki. Ten trafił do kolekcji, ponieważ wyposażony jest w wieko do transportu i ma najbardziej nietypowy wygląd dla celników. W Twojej torebce miejsce nie zajmie więcej niż grzebień, a orgazmy są gwarantowane.

IMTOY Nosorożec

Dla lubiących stymulację łechtaczki i jednocześnie strefy G. Inteligentne urządzenie, które synchronizuje się z Twoim telefonem. Jeśli lecisz razem, przekaż kontrolę swojemu partnerowi i ciesz się. Jeśli w doskonałej izolacji, wibrator jest również zsynchronizowany z muzyką lub filmami, więc nie nudź się. To prawda, że nie uda się oszukać marnotrawnych celników – zabierz go tylko do krajów, w których import zabawek jest legalny.

Magiczne cukierki ruchu

Nazywam to dziecko chodzącym urządzeniem. W rzeczywistości jest to wkładka lniana z pociskiem wibracyjnym. Dlatego jeśli masz zaplanowaną 1000 i jedną wycieczkę na jeden dzień na swojej podróży, to weź ją – przynajmniej nie będziesz się nudzić w autobusie. Można nim również sterować za pomocą aplikacji ze smartfona, ale kosztuje niemało. XXI wiek, czy to nie bajka?

Ciasteczko Svakom

Fantastyczne urządzenie pod każdym względem, od wyglądu po rodzaj stymulacji. Z nią polecieliśmy do krajów, w których wibratory są zabronione. Najważniejsze, aby powiedzieć tak pewnie, jak to możliwe, że jest to masażer do twarzy. Nawiasem mówiąc, trzy obracające się macki tej zabawki, skoro są tak dobre dla łechtaczki, dlaczego nie pasują do twarzy? Na przykład w samolocie używam tego urządzenia do masowania nawilżającej maski.

5 gadżetów erotycznych dla mężczyzn

Jajko Tengi

Mały jednorazowy masturbator, który nie budzi żadnych pytań. Wewnątrz znajduje się rozsądna saszetka ze smarem. Możesz zabrać jajko Tenga w odpowiedniej ilości, w zależności od tego, jak długo potrwa podróż. Lub możesz (po prostu niech to pozostanie naszą tajemnicą) kupić żel lubrykant, myć go po każdym użyciu i używać aż do zerwania.

Satysfakcjonujące wibracje mężczyzn

Urządzenie jest większe, ale zabawniejsze. Masturbator z wibracją, nie wygląda krzykliwie i nie podejrzanie, ale ile radości wtedy w podróży.

IMTOY Manta-Ray

Moja ulubiona męska zabawka wszech czasów. Koc silikonowy, który synchronizuje się ze smartfonem, no pamiętasz, możesz rysować swoje wibracje, możesz zsynchronizować z filmem. Co najważniejsze, nie oszczędzaj smaru.

Magiczny Ruch Dante

Pierścień koguta z wibracją, gdy chcesz zadowolić wszystkich. Wcale nie wygląda podejrzanie. Kładziesz go u nasady penisa, jest ściągnięty, a erekcja staje się dłuższa i pewniejsza, a wibracje twojej pani pobudzają łechtaczkę. Główną zasadą jest, aby nie nosić jej dłużej niż 30 minut.

Tenga 3D

Masturbator wielokrotnego użytku. Wygląda jak pierwsza z tej kolekcji, tyle że będzie z Tobą żyła przez długi czas. Wygląda jak piękna świeca z IKEI, a w godzinę trzeba ją wyłączyć, spuścić smar i zabrać się do pracy.


Nie zapominaj, że żele smarujące muszą odpowiadać dopuszczalnej objętości płynu, a zabawki najlepiej przewozić w specjalnych torbach do transportu – można je kupić w sex shopie. W takim opakowaniu niepotrzebne kosmki nie przykleją się do urządzenia, a poza tym, jeśli jakiś produkt kosmetyczny zostanie rozlany, twoja zabawka będzie niezawodnie chroniona.

wikijak.pl może otrzymać prowizję od zakupu towarów prezentowanych w publikacji.

Dodaj komentarz