10 rzeczy, których nigdy nie powinieneś robić w łóżku

1. Milcz

Im więcej mówimy o seksie, tym częściej okazuje się, że uczestnicy procesu mogą mieć wręcz diametralnie przeciwne poglądy na intymność, która już się wydarzyła.

Jeśli nie mówimy o traumatycznym i niechcianym seksie, to z reguły oboje mogą mówić o swoich uczuciach i czekać na wysłuchanie. Więc mów. Oczywiście oboje powinni to zrobić, ale w parze heteroseksualnej sugeruje się, że aktywna rola zostanie przypisana mężczyźnie. I często oboje partnerzy oczekują, że ten sam mężczyzna będzie wiedział bez słów, jak zadowolić obu.

Ale ludzie nie potrafią czytać w myślach. Ciche oczekiwanie na cud nie wchodzi w grę.

Odpowiedni partner usłyszy twoje pragnienie i prawdopodobnie spróbuje założyć się, że setki jego poprzednich partnerów skończyło z tym 40 razy w ciągu nocy. W takim przypadku wyślij go do tych byłych i przypomnij, że z tobą trzeba zrobić inaczej.

2. Krytykuj

Tak, zabronione frazy są złe, ale krytyka w łóżku oznacza lekceważący, szorstki i niegrzeczny ton. Jeśli coś Ci nie odpowiada, chcesz przerwać proces, zdajesz sobie sprawę, że przegapiłeś orgazm, masz zdrętwiałą nogę – powiedz to wprost.

Być może partner się zdenerwuje i zapyta, co robi źle. Będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i powiedzieć, że nie jest do niczego winny, po prostu masz zdrętwiałą nogę i orgazm zniknął. Jesteś gotowy, aby kontynuować w ten sposób i w ten sposób lub pomóc partnerowi zakończyć, ale nie chcesz już więcej ruchów ciała w twoim kierunku.

3. Obrażaj się na słowa partnera

Nie przybieraj pozy z komentarzy partnera. Tak, możesz być teraz bardzo zdrowy i chcesz skończyć. Albo masz już orgazm i chcesz do niego doprowadzić swoją partnerkę. Ale jeśli ten partner chce przestać, przestań.

Nie oznacza to, że jesteś okropną kochanką lub kochanką. Oznacza to, że partner chce zwolnić lub zmienić postawę. Jeśli oboje szanujecie się nawzajem, proces po frazie stop będzie w porządku.

Twój partner może pomóc ci skończyć w inny sposób, który go osobiście nie skrzywdzi ani nie będzie wymagał od niego „po prostu cierpliwości”. I są dziesiątki takich sposobów, nie rozłączaj się z seksem waginalnym.

4. Zignoruj ból

Jeśli jesteś zraniony jakimkolwiek działaniem, nie toleruj tego. Powiedz o tym swojemu partnerowi. Jeśli boli cię tylko seks z penetracją, ale ogólnie chcesz kontynuować, masz ogromną liczbę opcji na inne interakcje.

Ból jest nieprawidłową reakcją. Spróbuj z pomocą swojego lekarza, aby znaleźć przyczynę.

Jeśli twój partner mówi, że cierpi, natychmiast przestań. Nie ma potrzeby przekonywać go, by kontynuował, był cierpliwy lub proponował „A jeśli taki jestem?”. Później dowiesz się, jaka jest optymalna kontynuacja dla twojego partnera, ale w tej chwili musisz przestać.

Jeśli twój partner jest gotowy, aby kontynuować, ale w inny sposób – nie nalegaj na siebie. Najczęstsze przyczyny bólu to penetracja pochwy i odbytu za pomocą penisa. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, oznacza to, że penis nie powinien już dziś wpadać w te dziury, a Ty i Twój partner możecie zrobić alternatywną praktykę.

Kup dla zabawy

  • Smar od Yes-for-Lov
  • Smar z witaminami z „Biorytmu”
  • Smar energetyzujący do systemu Jo
  • Anal Lube Lapin Rose

5. Zignoruj obojętność partnera

Bierność nie jest równoznaczna z obojętnością. Jeśli entuzjastycznie pieścisz jakąś część ciała partnera, ale jego oddech nie idzie na manowce, a on na ogół leży nieruchomo, to go to nie podnieca.

Potrafi milczeć z różnych powodów. Na przykład widzi, że dobrze się bawisz i nie chce cię tego pozbawić. Ale seks działa w obie strony i ma więcej sensu, jeśli partnerzy są zajęci podnieceniem siebie nawzajem, zamiast budzić się z powodu ciebie.

6. Martw się o orgazm

Orgazm nie powinien być uważany za ostateczny i obowiązkowy punkt seksu. Co więcej, punkt, który dopełnia intymność.

Właściwie orgazm wymaga zwykle pewnej liczby tarć w określonym miejscu, a czasami wystarczy prawie 10 sekund. Większość ludzi szybciej osiąga orgazm po masturbacji, więc partner nie jest do tego naprawdę potrzebny.

Seks to intymność i przyjemność, a orgazm to tylko jeden z jego elementów.

Jeśli słuchacie się nawzajem i jesteście gotowi zmienić swoją technikę i ruchy na pierwszą prośbę partnera, to prawdopodobnie orgazm wystąpi u obu. I nie rozłączaj się ze swoim orgazmem, to raczej doprowadzi do czegoś przeciwnego.

Nie udawaj orgazmu. Nie obrażaj się słowami partnera, że nie miał orgazmu – to wszystko są normalne składniki seksu. Rozmowa i usłyszenie o tym może być niezwykle trudne, ale w przyszłości pomoże to lepiej zrozumieć się nawzajem.

7. Wstydź się wyrażać swoje pragnienia

Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, nie wahaj się zasugerować tego swojemu partnerowi. Ale będzie bardziej słuszne dla wszystkich, jeśli prośba będzie brzmieć tak: „Chcę być związana i lanie”, a nie tak: „Naprawdę chcę włożyć w ciebie wtyczkę”.

W pierwszym przypadku wypowiadasz swoje pragnienie, a drugiego obarczasz odpowiedzialnością za jego realizację i komfort. Jeśli poprosisz o akcję, to przynajmniej jesteś gotów spróbować, maksymalnie – będziesz bardzo zadowolony.

W drugim przypadku prosisz partnera, aby coś z nim zrobił i wziął odpowiedzialność za jego komfort. A osoba, z którą zrobią dla niego coś nowego, jest mniej zadowolona tylko wtedy, gdy nie odgadłeś jego sekretnego pragnienia.

Jeśli nadal zdecydowałeś się na drugą opcję, przestrzegaj prostej zasady: zapytaj dziewczynę o zatyczkę analną – bądź przygotowany, aby najpierw to sprawdzić na sobie. Możliwe jest prawidłowe obliczenie intensywności i siły uderzenia tylko wtedy, gdy rozumiesz, jak czuje się partner w tym samym czasie.

8. Używaj zapachowych świec woskowych jako zabawki erotycznej

Po prostu tego nie rób. To prawie zawsze jest oparzenie i reakcja alergiczna.

Wypróbuj nowy

  • Pierścień na penisa firmy Nexus
  • Stymulator łechtaczki kobieciarz
  • Wibrator od We-Vibe
  • Szklane dildo od PipeDream

9. Uprawianie seksu z ludźmi tylko dlatego, że zdecydujesz, że tego chcą.

Ludzie nie chcą seksu 24/7. Oto eksperyment dla Ciebie na dowód, w którym trzy pary musiały uprawiać seks codziennie przez miesiąc. Źle się czuli.

Jeśli ktoś przychodzi do twojego mieszkania, niekoniecznie chce seksu. Kiedy dana osoba decyduje, czy w tej chwili chce intymności, cechy osobowości partnera odgrywają prawie ostatnią rolę. Seks nie polega na utrzymywaniu pewności siebie.

Poza tym seks nie zawsze polega na współczuciu. Jeśli jest to twój stały partner, logiczne jest założenie, że się lubicie, ale jednocześnie możesz nie chcieć seksu.

Jeśli planujesz doprowadzić osobę do orgazmu, warto pamiętać, że wymaga to zrelaksowanego mózgu. Osoba, która w trakcie tarć pomyśli, jak bardzo chce tu być, nie będzie mogła się zrelaksować. A potem dla ciebie będzie to masturbacja, a po drugie będzie to zły seks.

10. Uprawianie seksu z pijaną osobą

To, czy jakikolwiek seks pod wpływem alkoholu lub seksu jest uważany za brutalny, jest dla Runet bardzo ekscytującym pytaniem. Nie, nie jest, jeśli obaj są w tym samym stanie: mają niewiele i kto może ingerować.

Jednak często jeden z partnerów ma lepszą kontrolę. A to łatwo zweryfikować: ten, który przyprowadził drugiego do mieszkania, jest w bardziej adekwatnym stanie i to on odpowiada za bezpieczeństwo tego, którego zobowiązał się eskortować.

W takiej sytuacji przyda się jeden life hack. Jeśli przed tobą stoi pijana osoba i chcesz z nim uprawiać seks, zadaj sobie pytanie, czy zaufałbyś mu teraz, gdy zasiądzie za kierownicą twojego samochodu. Jeśli nie, to też nie możesz z nim uprawiać seksu.

Dodaj komentarz