10 typowych błędów popełnianych przez kobiety i mężczyzn podczas seksu

Męskie błędy

Większość mężczyzn przychodzi na terapię, aby poprawić swoje umiejętności seksualne, powiedział Watson. Ale problem z reguły nie jest związany z ich umiejętnościami. Błąd leży w co najmniej jednym z punktów wymienionych poniżej.

1. Brak kobiecego pożądania jest błędnie interpretowany

Atrakcyjność kobiety dla mężczyzn jest natychmiast komunikowana przez ich ciało. Już sam widok nieznanej urody lub własnego partnera może spowodować częściową erekcję. W przypadku kobiet jest inaczej. Ich podniecenie jest powiązane z wyobraźnią i fantazją, więc dostrojenie się do seksu zajmuje im więcej czasu.

Więc nie bierz sobie do serca braku natychmiastowego pragnienia partnera. Lepiej trochę rozciągnąć proces uwodzenia.

2. Poczuj się sfrustrowany jej powolnym podnieceniem

Ten błąd jest ściśle powiązany z poprzednim. Kobiety powoli dostrajają się do seksu i są powoli podniecone. To kwestia fizjologii, nic więcej. Ale jeśli partner czuje, że mężczyzna jest rozczarowany jej zdolnościami szybkościowymi, jej pożądanie wzrasta jeszcze wolniej. Albo znika całkowicie.

Rozwiązanie: Zrelaksuj się, nie spiesz się i ciesz się każdą chwilą.

3. Poruszaj się zbyt szybko do genitaliów

Wielu mężczyzn woli seks genitalny od wszystkich innych i uważa, że kobiety podzielają ich współczucie. Błąd. Fizyczne podniecenie kobiety nie jest jeszcze sygnałem szybkiego przejścia do głównej rzeczy. W przeciwieństwie do tego przedwczesna stymulacja narządów płciowych może zabić pożądanie.

Rozwiązanie: lepiej poczekać trochę dłużej, nadal pieszcząc całe ciało partnera.

4. Skoncentruj się na ich erekcji

Mężczyźni, którzy zbytnio dbają o swoją erekcję, mogą zrujnować poczucie intymności podczas seksu.

Jeśli skupiają się na opóźnianiu wytrysku, kobieta może czuć się odizolowana, zapomniana. Aby ją uspokoić, Watson radzi mężczyznom, aby pozostali w kontakcie, powiedzieli jej o swoim pragnieniu.

Jeśli natomiast erekcja słabnie, warto wykorzystać ten czas na dodatkową rundę pieszczot.

W przypadku szybkiego wytrysku możesz powiedzieć partnerce, że powodem jest jej niesamowita seksualność. I uciekaj się do seksu oralnego. Nie jest gorzej niż zwykły stosunek.

5. Stymuluj tylko pochwę

Główka łechtaczki jest mniej więcej taka sama jak główka prącia. Nie trzeba dodawać, że sama stymulacja pochwy nie jest zbyt skuteczna? Tak, oczywiście są wyjątki. Jednak coraz częściej to łechtaczka jest centrum kobiecej przyjemności seksualnej.

Błędy kobiet

Kobiety, które mają problemy z seksem, często kojarzą je z brakiem idealnych ciał lub fantastycznymi umiejętnościami jak gwiazdy porno. Według Laurie Watson wszystko to ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Najprawdopodobniej przyczyną są następujące błędy.

1. Zbyt subtelne podpowiedzi

Wiele kobiet wierzy, że mężczyźni potrafią czytać w myślach. Dlatego zamiast wprost mówić o swoim pragnieniu lub demonstrować je w działaniu, uciekają się do systemu subtelnych wskazówek, które są zrozumiałe tylko dla nich.

Rozwiązanie: zapomnij o telepatii. Słowa i jednoznaczny dotyk są bardziej skuteczne.

2. Niewiele mówią o swoich pragnieniach

Wypowiedzenie swoich preferencji tylko raz nie wystarczy. Podekscytowany mężczyzna może po prostu zapomnieć o wszystkich niuansach, które lubisz (zwłaszcza jeśli zostały wypowiedziane między czasami sześć miesięcy temu). Nie bój się mu o nich przypomnieć. W każdym razie jest to lepsze niż czekanie, wytrwanie i obrażanie się, myśląc, że po prostu nie chce cię zadowolić.

3. Skoncentruj się na wadach ich ciała

Mężczyźni po prostu cieszą się obecnością prawdziwej, nagiej i atrakcyjnej kobiety. Ci sami w tym momencie zastanawiają się nad wadami własnego ciała. Strumień samokrytycyzmu oddala kobiety od tego procesu, zmniejsza pożądanie i sprawia, że seks jest blady i mdły.

Jeśli masz podobny problem, spróbuj odwrócić uwagę od krytyki, skupiając się na odczuciach ciała. Spróbuj wsłuchać się w swój oddech, poczuć przyjemność dotyku. I myśl mniej.

4. Martwisz się, że wszystko pójdzie dobrze

Aby twój partner był naprawdę przyjemny, musisz dobrze się bawić. Watson zauważa, że w terapii seksualnej kobiety są bardziej skłonne do dbania o to, jak dobrze zachowują się w łóżku. W rezultacie niepokój uniemożliwia im relaksację i odkrywanie własnych uczuć.

Rozwiązanie: Po prostu zapytaj mężczyznę, co i jak to lubi. Jest to o wiele lepsze niż wydawanie dodatkowej energii na opanowanie idealnej techniki w oderwaniu od praktyki.

5. Dotknij łatwo lub niepewnie

Większość mężczyzn budzi kobieca pewność siebie, także w kontakcie. Z drugiej strony kobiety często robią to nadmiernie czule – tak jak lubią. Ponadto, zauważa Watson, często zdarza się, że mężczyźni narzekają, że ich partnerzy unikają dotykania genitaliów lub czekają na specjalne zaproszenie.

Jej rada to przestać udawać nieśmiałą. Całuj namiętnie, otul ciasno i dotykaj bez wahania. Ogólnie wykaż swoje zainteresowanie praktyką.

Czy masz inne skargi dotyczące płci przeciwnej? Zapraszam do dzielenia się nimi w komentarzach.

Dodaj komentarz