14 pozycji seksualnych dla mężczyzn, którzy uwielbiają dominować

Styl na pieska

Ta klasyczna pozycja jest synonimem męskiej dominacji w seksie. Jest wystarczająco wygodna dla obojga partnerów. Dodatkowo w tej pozycji można również stymulować łechtaczkę. Ze względu na wszystkie te zalety istnieje wiele odmian tego tematu.

menshealth.com

menshealth.com

menshealth.com

menshealth.com

Taczka

Pozycja podobna do stylu pieska, ale daje mężczyźnie jeszcze więcej siły, trzymając za nogi partnera. Można ćwiczyć stojąc lub siedząc.

menshealth.com

menshealth.com

Na stojąco

Przy okazji, o pozycji stojącej. Zazwyczaj dla mężczyzn nie jest to najwygodniejsze, ponieważ w wielu z tych pozycji musisz utrzymywać partnerkę na wadze. W tym przypadku wszystko jest znacznie prostsze i przyjemniejsze.

Nożyce

W tej pozycji pozycja penisa podczas penetracji nie jest do końca standardowa, dzięki czemu można uzyskać niezwykłe doznania.

menshealth.com

menshealth.com

W kratke

Podobny do poprzedniej pozycji z tą samą przewagą.

Obróć o 180 stopni

To stanowisko można by nazwać misyjnym na odwrót. Bardziej nadaje się do eksperymentowania niż czysta przyjemność. Uważaj: ta pozycja, jeśli rytm jest zbyt szalony, grozi kontuzją.

Maselnica

Kolejna pozycja seksualna, której nie można nazwać bezpieczną. Często występuje w porno, ale w życiu należy go ćwiczyć bardzo ostrożnie, aby nie zranić szyi partnera. Odczucia u mężczyzn mogą być dziwne, ale kontrola na pewno będzie w ich rękach.

Pozycje seksu oralnego

W niektórych pozycjach do lodzika mężczyzna otrzymuje bardziej pasywną rolę, ale nie można tego powiedzieć na pewno. Chociaż jest mało prawdopodobne, aby w takiej pozycji można było odpocząć.

I ostatnia poza jest dla kunnilingus. Ktoś może uznać to za akt kobiecej dominacji, ale przy odpowiednim podejściu to partner jest liderem w procesie.

Dodaj komentarz