5 wskazówek, dzięki którym staniesz się mistrzem palcowania palcami

Palcowanie to technika seksualna, w której głównym elementem aktywnym są palce. Właściwie stąd nazwa praktyki: palec z angielskiego – „finger”.

Pieszcząc palcami wrażliwe punkty na ciele, możesz nie tylko sprawić swojemu partnerowi przyjemność, ale także doprowadzić go do orgazmu. Jednak palcowanie jest również dobre dla samozadowolenia: na przykład masturbacja jest jednym z jego rodzajów.

Wiele osób używa palcowania wyłącznie jako gry wstępnej. Rodzaj aperitif na danie główne – regularny seks. I na próżno. Palce są w stanie dostarczyć wrażeń, które przyćmią standardowy orgazm pochwowy. Musisz tylko wiedzieć, jak z nich korzystać.

6 rzeczy do rozważenia przed palcowaniem

1. Upewnij się, że twój partner się zgadza

Niektórzy lubią, gdy wkładają rękę pod bieliznę. Ktoś wręcz przeciwnie, nie może tego znieść. I oba są w porządku. Wszyscy ludzie są różni i jeśli Twoja partnerka nie lubi palcowania lub np. tego samego seksu oralnego, nie powinieneś nalegać. Pamiętaj o zasadzie zgody.

Pierwsza ważna zasada palcowania: jeśli jednemu z uczestników nie podoba się ta akcja, musisz przestać.

Znajdź inne opcje, aby się nawzajem zadowolić.

2. Nie bój się tego spróbować.

Techniki seksualne są czymś takim: nie można wiedzieć, czy ci się spodoba, dopóki nie spróbujesz. Dlatego sensowne jest, aby każda para połączyła palce i zobaczyła, co się stanie.

3. Spróbuj pieścić się palcami.

Być może miałeś jakieś doświadczenie z palcowaniem i nie podobało ci się to. Ale to nie znaczy, że ta technika seksu się skończyła. Być może twój poprzedni partner pracował palcami zbyt szybko, szorstko lub zbyt monotonnie i to cię odepchnęło.

Spróbuj zbadać siebie – samodzielnie pracuj palcami w okolicach intymnych. Pomoże Ci to dowiedzieć się, które ruchy lubisz najbardziej. Jakie tempo lubisz – szybkie i aktywne czy wolne i delikatne. Pod jakim kątem powinny wchodzić palce, aby zapewnić Ci maksimum przyjemności.

Odkrywanie siebie to ważny krok w kierunku naprawdę oszałamiającego palcowania.

4. Przygotuj się do pokazania

Po uporaniu się z osobistymi preferencjami naucz swojego partnera właściwych (oczywiście dla twojego przypadku) pieszczot. Prowadź jego rękę, pokaż swoje ulubione techniki, nie wahaj się wypowiedzieć głosu, jeśli coś ci się nie podoba lub wręcz przeciwnie, jakiś ruch doprowadza cię do prawie orgazmicznych doznań.

5. Nie daj się zastraszyć zamianą ról

W palcowaniu nie ma ścisłego podziału ról. Tak, najczęściej mężczyzna pracuje palcami, a kobiecie tylko przyjemność. Ale jeśli partnerzy nie boją się eksperymentować w łóżku, możesz poeksperymentować z masażem prostaty – nie bez powodu nazywa się go męskim punktem G. To jednak osobna historia.

6. Przygotuj ręce

Oczywiście muszą być czyste. Ale są jeszcze dwa czynniki, od których bezpośrednio zależy sukces palcowania.

Po pierwsze zadbaj o paznokcie: pożądane jest, aby były krótkie i koniecznie powinny mieć gładkie, zaokrąglone krawędzie. Nawet najmniejsze zadziory mogą zepsuć magiczny wieczór.

Po drugie, kup trochę smaru. Nie jest faktem, że będziesz go potrzebować, ale niech będzie pod ręką. Lubrykant tworzy efekt poślizgu, co sprawia, że penetracja palców w głąb ciała jest bardziej miękka, zgrabna i przyjemna.

Niektórzy używają smarowanych rękawiczek lateksowych do palcowania palców. Umieszczenie ich na dłoni może być ekscytującym elementem gry palcami.

5 wskazówek, dzięki którym staniesz się mistrzem palcowania palcami

Zróbmy rezerwację od razu: poniższe zalecenia dotyczą pary, w której główną rolę odgrywa mężczyzna. Techniki palcowania, które mogą wykonywać kobiety, zostaną omówione w innym artykule.

1. Zacznij od daleka

Poświęć czas na rozgrzewkę całując i głaszcząc ciało kobiety, to zwiększy jej podniecenie. Zdejmij jej ubranie, zostawiając tylko bieliznę. Głaszcz rękami klatkę piersiową, biodra, pośladki. I jak gdyby przypadkiem dotknij krocza, mijając je całą dłonią.

Kiedy dziewczyna wyjdzie z majtek, kontynuuj dotykanie dłonią warg sromowych bez ich rozsuwania. Dopiero gdy partnerka jest wystarczająco podniecona, delikatnie rozchyl jednym palcem wargi sromowe i wejdź w nią. Na początek niezbyt głębokie i miękkie ruchy do przodu. Następnie ponownie wróć dłonią do pieszczot zamkniętych warg sromowych.

2. Znajdź wygodną pozycję

Istnieje kilka opcji, które są uważane za najwygodniejsze.

  • Posiedzenie. Dziewczyna siada twarzą do swojego partnera, opierając plecy o poduszkę. Nogi zgięte w kolanach i szeroko rozstawione. Otwiera to maksymalny dostęp do pochwy i łechtaczki. To bardzo szczera poza, która jest bardziej odpowiednia dla partnerów, którzy znają się od dawna i ufają sobie.
  • Leżąc twarzą w twarz. W tym przypadku mężczyzna nie widzi, co robi jego ręka. Ale dziewczyna może regulować głębokość i aktywność wejścia palca, zginając górną część nogi w kolanie lub przeciwnie, naciskając ją na dolną. I wygodnie jest też całować w tej pozycji.
  • Leżąc w pozycji łyżki. Obie leżą na boku, dziewczyna plecami do partnera. W tej pozycji mężczyzna może jedną ręką pogłaskać klatkę piersiową, a drugą – wykonać palec w kroczu. Dziewczyna, podobnie jak w poprzedniej wersji, uzyskuje możliwość regulacji głębokości i aktywności wejścia poprzez podniesienie lub opuszczenie górnej części nogi.

3. Nie zapomnij o łechtaczce

To najbardziej wrażliwa część kobiecego ciała. Dotykanie łechtaczki może wywołać potężny orgazm. Dlatego nie przegap okazji wciśnięcia upragnionego „przycisku” podczas palcowania.

Na przykład od czasu do czasu delikatnie przesuwaj palcem w górę iw dół po łechtaczce. Lub narysuj okręgi wokół wypukłego punktu. Lub umieść łechtaczkę między dwoma palcami i poruszaj nimi ruchem okrężnym. Najważniejsze, aby zrobić to tak delikatnie i delikatnie, jak to możliwe: nadmierny nacisk w tym obszarze będzie nieprzyjemny dla większości kobiet.

4. Dodaj niezwykłe ruchy

Często, pieszcząc kobietę palcami, mężczyźni skupiają się na jednym rodzaju ruchu – ruchu posuwisto-zwrotnym: wkładają palce głębiej do pochwy, a potem prawie je wyjmują. To też jest miłe, ale trochę monotonne. Oto kilka technik, które pomogą urozmaicić tę nudę.

Uwaga! Zanim przejdziesz do tego etapu, upewnij się, że dziewczyna jest już wystarczająco napalona. W razie potrzeby użyj smaru.

Ponętne ruchy

Włóż palec środkowy lub wskazujący do pochwy tak, aby podkładka dotykała przedniej ściany. Teraz ostrożnie zacznij zginać i rozluźniać palec, jakbyś próbował kogoś zwabić.

Podczas tych ruchów opuszka palca będzie naciskać na ścianę pochwy. Przesuń palec głębiej lub bliżej wyjścia, aby znaleźć punkt na ścianie pochwy, który będzie najprzyjemniejszy w dotyku. Jeśli twój partner to lubi, możesz dodać jeszcze jeden palec i wykonywać ponętne ruchy dwoma.

Wibracja

Włóż jednocześnie dwa palce do pochwy. Zegnij je lekko iw tej pozycji zacznij wykonywać lekkie wibrujące ruchy ręką. Jeśli masz szczęście, wibracja pobudzi bardzo legendarny punkt G, który może zapewnić kobietom niezapomniane orgazmy.

Korkociąg

Poruszaj jednym lub dwoma palcami okrężnymi ruchami, jakby wkręcając je do pochwy. Druga wersja tej samej techniki polega na przedstawieniu łyżki palcami, za pomocą której wydaje się, że delikatnie wyjmujesz coś z pochwy.

Poeksperymentuj z głębokością i kątem wejścia, a także z wielkością nacisku na ściany pochwy.

Podwójne dotknięcie

Wejdź do pochwy dwoma palcami. Trzymając kciuk na zewnątrz, zacznij głaskać okrężnym ruchem wokół łechtaczki. Równolegle pieścić palcami wnętrze pochwy.

Jeździec

Włóż jeden lub dwa palce do pochwy na dogodną głębokość dla dziewczyny i zamroź. Daj swojemu partnerowi możliwość samodzielnego poruszania się na palcach, podnoszenia i opuszczania miednicy, jak jeździec, i poruszania biodrami.

5. Wymyśl własne techniki

Wymienione techniki można traktować jako podstawę. Ale nie powinieneś ograniczać się tylko do nich. Dobre palcowanie zachęca do eksperymentowania. Spróbuj stymulować pochwę i łechtaczkę pod różnymi kątami, różnymi palcami (na przykład małym palcem lub kciukiem), wszystkimi rodzajami ruchów.

Być może uda Ci się wymyślić własną oryginalną technikę, dzięki której Twoja partnerka będzie doświadczać orgazmu po orgazmie. Eksperyment.

Dodaj komentarz