8 kluczowych zasad spontanicznego seksu

1. Wybierz lokalizacje i sprawdź powierzchnie

Bądź ostrożny poza łóżkiem. Upewnij się, że wsparcie seksualne nie jest kruche i nie ma na nim nic niebezpiecznego. Oceń ryzyko: kontakt z piaskiem na plaży lub seks w lesie nie zawsze jest najlepszym pomysłem.

2. Chroń się

Noszenie prezerwatyw w kieszeni lub torbie pomoże Ci je wyrwać w ciągu sekundy. Rosnąca namiętność nie powinna powodować nieplanowanej ciąży ani infekcji przenoszonych drogą płciową.

3. Użyj smaru

Nawet przy intensywnym podnieceniu naturalne nawilżenie niekoniecznie pojawia się szybko i w wystarczającej ilości. Smar usuwa ten problem. Najlepiej więc nosić małą tubę z poręczną klapką. Najlepszym wyborem jest bezbarwny lubrykant, który nie pozostawia śladów na ubraniach.

4. Noś ze sobą chusteczki

Jeśli często uprawiasz seks poza domem, naucz się szybko sprzątać. Seks to płyny i lubrykanty, a spontaniczność często obejmuje ubrania, które nie są całkowicie usuwane — łatwo się pobrudzić. Więc dobrze, jeśli masz pod ręką wodę lub przynajmniej mokre chusteczki.

5. Zapomnij o seks maratonie

Synonimem spontanicznego seksu jest szybkość. To nie jest opcja, w której przyjemność trzeba długo rozciągać i przytulać. Nie ma czasu na szukanie nowych stref erogennych partnera – wszystko należy zrobić szybko.

6. Przestrzegaj praw

Albo przygotuj się na odpowiedź w sądzie. Na przykład w Rosji nie ma osobnego artykułu poświęconego seksowi publicznemu, ale można je ścigać na podstawie artykułu „Drobne chuligaństwo”.

Warto zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju, do którego się wybierasz. Nie wszędzie jest taka sytuacja, jak w meksykańskim mieście Guadalajara, gdzie meksykańskie miasto Guadalajara zmienia przepisy zezwalające na seks w miejscach publicznych , może legalnie uprawiać seks na ulicy, jeśli nie ma skarg od innych. Seks w miejscach publicznych jest karany nie tylko w Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Tajlandii. Zakazy występują w różnych krajach, w tym europejskich. Za ich naruszenie możesz otrzymać wysoką grzywnę, a nawet karę pozbawienia wolności.

Jeśli nie znasz prawa obcego kraju, unikaj seksu w miejscach publicznych.

7. Nie nadużywaj alkoholu

Czasami namiętność uderza, gdy pijesz. Ale jeśli jesteś bardzo pijany, seks raczej nie będzie czarujący, a nawet może powodować problemy. Osoby pijane częściej zapominają o antykoncepcji, nie dbają o uczucia innych i mają problemy z prawem.

8. Szanuj prawa ludzi wokół ciebie

Na przykład w przypływie pasji zamykanie się razem w toalecie samolotu nie jest dobrym pomysłem. Na pokładzie nie ma zbyt wielu kabin, a korzystanie z toalety jest o wiele bardziej niebezpieczne i szkodliwe niż spędzanie czasu bez seksu.

Dodaj komentarz