8 najbardziej niebezpiecznych miejsc do uprawiania seksu

1. W jadącym samochodzie

Jazda po większości rosyjskich dróg jest sama w sobie traumatyczna. A seks w samochodzie w podróży może być dość nerwowy, a nawet w samochodzie. Jeśli zdecydujesz się spróbować za wszelką cenę, przestrzegaj kilku zasad: kierowca ma zapięty pas bezpieczeństwa, nie odrywa rąk od kierownicy i nie odrywa wzroku od drogi. Wskazane jest, aby pozostać na prawym pasie. Całą pracę wykonuje pani. Będzie musiała usiąść okrakiem naprzeciwko swojego partnera, aby nie zasłaniać jej widoku.

2. Na diabelskim młynie

Diabelski młyn przyciąga fanów seksu w niezwykłe miejsca. Kilka minut i jesteś w siódmym niebie, dosłownie iw przenośni. To prawda, że w tym momencie może pojawić się niemiła niespodzianka – lęk wysokości, któremu towarzyszą niezbyt częste objawy seksualne, takie jak zawroty głowy, a nawet wymioty. Nudności oczywiście nie wyrządzą nikomu obrażeń fizycznych, ale trudno jest ocenić moralną szkodę z zepsutej randki.

3. Na plaży

Seks na plaży pięknie wygląda tylko w filmach. W rzeczywistości – i każdy ginekolog powie ci – piasek na twoich genitaliach może powodować ból, skaleczenia, a nawet infekcje. Jeśli seks na plaży zawsze był Twoim największym marzeniem, chroń się przed piaskiem za pomocą dużej narzuty na łóżko. Najlepszą opcją jest seks na leżaku plażowym. Tylko nie spadaj!

4. W lesie

Na spacerze po lesie masz ochotę zjechać ze ścieżki, zagłębić się w gąszcz i uprawiać seks na skąpanej w słońcu łące? Warto się powstrzymać, a nie chodzi tylko o trujące rośliny, ale także o wszędobylskie owady, a zwłaszcza kleszcze, które również chętnie mają możliwość penetracji najświętszego miejsca. Nawet nie poczujesz, jak niezbyt słodki i wcale nieprzyjazny pająk lub nosiciel nieprzyjemnych chorób wspina się po twoich gołych nogach.

5. W wodzie

Seks w wodzie nie jest bezpieczny. Po pierwsze, prezerwatywa ma tendencję do zsuwania się w najbardziej nieodpowiednim momencie. Po drugie, woda wysusza błonę śluzową pochwy i wypłukuje naturalny lubrykant, co prowadzi do mikropęknięć. Jeśli jest to słona woda lub woda z wybielaczem, zwiększa się ryzyko infekcji i obrażeń.

6. W Internecie

Tak, seks w Internecie może być niezwykle niebezpieczny. I nie ma znaczenia, kim jest partner – Twoja dziewczyna wyjechała, czy przypadkowa miłośniczka wirtualnych przyjemności. W przypadku kłótni lub nieporozumienia, pikantny film z Tobą może trafić do sieci i stać się pożywieniem dla trolli wszelkiego rodzaju.

7. W hamaku

Kołysanie się w hamaku jest świetne. A uprawianie w nim seksu jest niebezpieczne. Jedna z Was na pewno wypadnie i dostanie siniaków i uderzeń w najbardziej wrażliwych miejscach.

8. Pod prysznicem

Seks pod prysznicem bije rekordy zagrożenia. Gdy wszystkie powierzchnie są mokre i śliskie, łatwo upaść i złamać wszystko, co ważne.

Gdzie uważasz, że seks jest niebezpieczny? Udostępnij w komentarzach!

Dodaj komentarz